Fraktale , Sieci neuronowe ,Algorytmy genetyczne...

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
mxmx1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 lip 2007, 14:52

Nieprzeczytany post autor: mxmx1 »

fryk pisze:Jeśli ktoś jest na poważnie zainteresowany współtworzeniem sieci i automatu, który może dać potężną kasiorę to proszę pisać na

Dwie osoby udzielające się w wątku to za mało aby dzielić się tą cenną wiedzą z całym światem.
No tak .... tylko po co jest to forum?? jak by tak każdy pisał to by forum nie było. Czyli ogólnie wychodzi na to że co nie potrzebne lub mało potrzebne to dajesz a jak coś jest co może być ciekawe to zaraz chowasz do kieszeni. Założę się że wpadłeś na pomysł dzięki tematom na forum linkom i innym przemyśleniom a teraz byle jak najwięcej dla siebie. Spoko powodzenia w dalszej pracy.

Powodzenia w zdobywaniu potężnej Kasiory hehe
Prawda zawsze leży gdzieś po środku.

Awatar użytkownika
fryk
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 10 mar 2006, 13:24

Nieprzeczytany post autor: fryk »

Dokładnie tak. Do tego samego doszli kilka dni temu tu: http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... highlight=
albo w podobnym wątku kto czytał ten wie nie chce mi się szukać - czas to pieniądz :)

Chcesz czy nie to forum właśnie takie jest i do tego służy.
Owoce sukcesu rosną na drzewach cierpliwości...

Awatar użytkownika
roman15
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 25 paź 2005, 16:18

Nieprzeczytany post autor: roman15 »

Witam gram w interbanku automatem od dłuższego czasu i nie zauważyłem żeby ktoś coś specjalnie grzebał pozatym dość szybko można przetestować strategie stosowaną na koncie

Awatar użytkownika
roman15
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 25 paź 2005, 16:18

Nieprzeczytany post autor: roman15 »

FRYK jestem zainteresowany twożeniem takiego systemu tylko niezabardzo potrafie programować.

Awatar użytkownika
roman15
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 25 paź 2005, 16:18

Nieprzeczytany post autor: roman15 »

tu też trwa dyskusja na podobny temat:
http://www.forex-tsd.com/expert-advisor ... ent-6.html

Awatar użytkownika
fryk
Gaduła
Gaduła
Posty: 228
Rejestracja: 10 mar 2006, 13:24

Nieprzeczytany post autor: fryk »

roman podałem wcześniej email. Tworzy się ekipa. Napisz co potrafisz to się załapiesz ;)
Owoce sukcesu rosną na drzewach cierpliwości...

Awatar użytkownika
emsi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 07 gru 2007, 17:07

Nieprzeczytany post autor: emsi »

Bez przesady. Jak ktoś jest głupi to nic mu z tego co tu piszemy nie przyjdzie. A jak jest inteligentny to będzie umiał to wykorzystać. Nie ma potrzeby robić przesadnych sekretów.

Forex to olbrzymi rynek. Dla każdego jest miejsce.

Jak będziemy wszystko ukrywać w obawie, że ktoś nam ukradnie nasze zyski to do niczego nie dojdziemy. Patenty i zamknięte "standardy" nie przyczyniają się do rozwoju.
Ostatnio zmieniony 20 gru 2007, 00:39 przez emsi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
emsi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 07 gru 2007, 17:07

Nieprzeczytany post autor: emsi »

Przyglądałem się jeszcze trochę na ten Betterowy system. W komentarzach (najlepiej jak się podłączy MetaTraderem na jego konto bezpośrednio) widać jakie saldo ma na sub-koncie każdy z grających EA. Widać też coś co wygląda na numer transakcji. Niektórych numerów brakuje, co sugerowałoby że system niektóre transakcje przeprowadza "na sucho" i używa ich wyłącznie do uczenia się. Inne zaś przeprowadza naprawdę. Niestety czasami jeden numer się powtarza po kilka razy dla tego samego sub-EA, np. transakcja 24, czy 28... Tu mam kłopot.

Widać, że sieć nie uczy się na samych danych ale też na wynikach przeprowadzonych transakcji. Jeśli wtopi to następny trade jest "na sucho" (brakuje numerka), ale nie zawsze, np [0] nie zawsze tak robi, podczas gdy [1] wygląda że robi tak częściej.
Skrupulatnie też zaznaczone są sl i tp oraz jeśli sl zadziałał w wyniku luki (jako sl/gap).

Sub-EA mają następujące parametry:
0: sl 60, tp 80
1: sl 60, tp 70
2: sl 60, tp 0

Widać też wyraźnie, że stan "sub-konta" poszczególnych EA jest używany do zarządzania wielkością transakcji. W chwili obecnej 2, który zarobił raptem ok 6700 gra 1 lotem, pozostałe 2 po 5.

Awatar użytkownika
LesioS
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 24 sie 2007, 08:43

Nieprzeczytany post autor: LesioS »

Olexandr powiedział wprost, że podsystemy rywalizują ze sobą ilość kasy na loty: zarabiające więcej moga otwierać większe pozycje.
Gdyby ciężka praca prowadziła do bogactwa, to najbogatsi byliby niewolnicy.
Musisz wiedzieć, czego chcesz, wierzyć, że to osiągniesz i działać, by to zrealizować.
Najbardziej niebezpieczna broń na Ziemi: ludzki mózg...

Pop
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 06 lip 2005, 16:36

Nieprzeczytany post autor: Pop »

Cześć Panowie.
Widze ze wątek sieci odżywa. Bawiłem się siecami prawie ze dwa lata (ostatnio pożeglowałem w kierunku gana) i kusi mnie powrót. Biblioteki z jakich korzystałm napsiałem od zera (C++) przy uczeniu opieram się głównie na algorytmie genetycznym (wolny ale z mioich doświadczeń najlepszy). Jeśli zbiera się ekipa to bym się pisał.

ODPOWIEDZ