FIBONACCI TEAM

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Fibonacci_Team
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2012, 13:09

FIBONACCI TEAM

Nieprzeczytany post autor: Fibonacci_Team »

Witamy wszystkich!

Kilka słów o FIBONACCI TEAM:

Blog Fibonacci Team prezentuje techniki związane z tradingiem harmonicznym oraz ich praktyczne zastosowanie na rynku Forex. Przedstawiamy własne analizy i zagrania, aby pokazać, że Forex to nie przypadek, a swego rodzaju harmonia, która powtarza się każdego dnia. Warto zapoznać się z publikowanymi artykułami oraz działem edukacyjnym, gdzie na bieżąco omawiamy elementy prezentowanej strategii tradingu.

Tradingu można się nauczyć! Z takiego założenia wychodziliśmy sześć lat temu kiedy zaczynaliśmy swoją przygodę z rynkiem FOREX. Po tym czasie możemy odpowiedzieć – opłacało się! Obecnie FOREX jest naszym głównym źródłem dochodu, naszą pasją i swego rodzaju ścieżką rozwoju osobistego. Publikujemy również artykuły dotyczące zarówno naszej strategii, modeli zarządzania ryzykiem jak i elementów związanych z psychologią tradingu, która jak wiemy jest bardzo ważnym czynnikiem mającym wpływ na naszą profesję oraz nasze wyniki.

Zapraszamy do odwiedzin naszego Bloga - http://fibonacciteam.blogspot.com/

Obrazek
Tradingu można się nauczyć! Z takiego założenia wychodziliśmy sześć lat temu kiedy zaczynaliśmy swoją przygodę z rynkiem FOREX. Po tym czasie możemy odpowiedzieć – opłacało się! Obecnie FOREX jest naszym głównym źródłem dochodu.

Awatar użytkownika
brother
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 947
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:55

Re: FIBONACCI TEAM

Nieprzeczytany post autor: brother »

Piszecie o 6 lat doświadczenia, z tego co czytałem na sąsiednim forum niejaki Boby_fisher został "zablokowany" przez jednego z modów za nachalne pytania na Priv w sprawie zupełnych podstaw dotyczących rynku forex. Sytuacja ta miała miejsce 2 lub 3 lata temu, czy mógłby Pan wyjaśnić tą sytuację, czy jest Pan tą samą osobą? Pytam aby rozwiać wszelkie wątpliwości i niejasności wokół Pańskiej osoby i mieć obiektywny pogląd na sprawę.
Certyfikaty i Zaświadczenia Potwierdzam rzetelność szkolenia każdy poziom. Dołącz do nas zostań autoryzowanym szkoleniowcem na terenie EU szczegóły na stronie http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
tyler_durden
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 25 lut 2012, 13:20

Re: FIBONACCI TEAM

Nieprzeczytany post autor: tyler_durden »

Obserwowałem jednego z członków tego teamu, niejakiego B_Fishera na FB, kiedy od czasu do czasu wrzucał swoje analizy i trejdy. Powiem jedno : nie warto.

Jestem początkujący, ale nawet ja (wtedy mój staż na fx wynosił coś koło 4 miesięcy) zauważyłem kilka sprzeczności w tym co piszę, poza tym - brak jakiejkolwiek transparentności.

PS. To tylko moja skromna opinia, ktoś inny może być zachwycony.

Pozdrawiam.
ciągle głupi ...

Shadi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1414
Rejestracja: 01 lut 2009, 20:34

Re: FIBONACCI TEAM

Nieprzeczytany post autor: Shadi »

Tak sobie otworzyłem stronę i pierwszy lepszy screen na który trafiłem.... i tak myślę sobie - zmień kartę grafiki bo Ci świeczki przesuwa :>

I teraz - jeżeli jest to jakiś wał - to pytanie do pana prowadzącego - czy nie masz wstydu ludzi okradać ??
Wybacz - ale oprócz reklamy nie widziałem żadnych odpowiedzi na pytania zadawane Tobie - co sugeruje, że jesteś oszustem. Możesz też powiedzieć, że nie miałeś czasu - na innym forum już ze 2-3 miechy będzie jak czasu brakowało - więc żadna wymówka ;/

Prosiłbym się ustosunkować się do zadawanych pytań tu i na innym forum.
Swoją drogą, szkoda że tego typu zachowania nie są w jakikolwiek sposób karane... 100 lat w kamieniołomach to na moje mało.

*oczywiście ocena sytuacji wnioskowana na podstawie Pańskiego zachowania - także no offence.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: FIBONACCI TEAM

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Jakie ładne eSki.

Songo89K
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 674
Rejestracja: 16 wrz 2010, 23:48

Re: FIBONACCI TEAM

Nieprzeczytany post autor: Songo89K »

1-1,5 roku temu wiem że Boby świadczył usługi w postaci szkoleń, jednak szkolenia FxLamera cenowo to przy tym była taniocha...więc się nie wybrałem.

Shadi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1414
Rejestracja: 01 lut 2009, 20:34

Re: FIBONACCI TEAM

Nieprzeczytany post autor: Shadi »

Hoh i znowu ta sama misja. Zarzucić wędkę i czekać na rybki, które się zgłoszą. Co tam, że jestem zwykłym naciągaczem (niestety na ta chwilę inaczej o Panu powiedzieć nie można) ważne, aby się sprzedało. Takie tematy powinny być kasowane.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: FIBONACCI TEAM

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Takie tematy powinny być kasowane.
Przecież jak modzi skasują temat to będzie że współpracują i ukrywają niewygodną prawdę którą tu napisano.
Nie dogodzisz nikomu..... :)
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: FIBONACCI TEAM

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Na szczęście inkwizycja czuwa Daro, więc można spać spokojnie...
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Shadi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1414
Rejestracja: 01 lut 2009, 20:34

Re: FIBONACCI TEAM

Nieprzeczytany post autor: Shadi »

Re. Daro: to nie wiem może przenosić do działu debile roku 2012 - omijać szerokim łukiem - co kto woli.

T-REX pisze:Na szczęście inkwizycja czuwa Daro, więc można spać spokojnie...

że co Pana boli? za dużo historii.

ODPOWIEDZ