entry/close

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

playazzz pisze:230 trafnych transakcji pod rząd?
Nieźle co? :)
w takie bajki to w przedszkolu może by i uwierzyli ;). Zadziwia mnie czasami naiwność, że komuś się wydaje, że ludzie to w większości kretyni :)
A może kretyn to ten co tak uważa ? :D

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

31maj-1czerwiec
300k GBP przekroczone
oczekiwanie na zmianę strefy
przejście do substrefy
entry na granicach stref
pójdzie dalej gładko to next withdraw przy 500k GBP

liczba consecutive wins to efekt doświadczenia i rynkowego skilla, tego kogo to dziwi to musi jeszcze ostro popracować nad techniką i dyscypliną
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

jackub

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: jackub »

playazzz pisze:230 trafnych transakcji pod rząd?
jeśli trade składa się z 10 lub więcej pozycji to mamy do czynienia z 20 trafnymi tradami... co nie jest nie do aż takie niemożliwe..

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

jackub pisze:
playazzz pisze:230 trafnych transakcji pod rząd?
jeśli trade składa się z 10 lub więcej pozycji to mamy do czynienia z 20 trafnymi tradami... co nie jest nie do aż takie niemożliwe..
exactly, jedno podejście to najczęściej 7-12 pozycji
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Spekulant PL pisze:
jackub pisze:
playazzz pisze:230 trafnych transakcji pod rząd?
jeśli trade składa się z 10 lub więcej pozycji to mamy do czynienia z 20 trafnymi tradami... co nie jest nie do aż takie niemożliwe..
exactly, jedno podejście to najczęściej 7-12 pozycji
Musiałoby to być praktycznie 12 pozycji otwartych po tej samej cenie i zamykanych również na tym samym poziomie. Tylko wtedy wykres equity mógłby charakteryzować się takimi liniowymi przyrostami. A jak wiadomo otworzenie 12 pozycji na MT4 na dokładnie takim samym poziomie jest oczywiście możliwe.... na demo :D
Wg mnie są to jednak pojedyncze pozycje.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

na poprzedniej stronie są pozycje z 29maja (65pozycji), konto REAL-master dla wielu innych slave, dla każdego kto pokaże własny rachunek z minimum 40k EUR wymienię się hasłem inwestora
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

jackub

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Zaraz pewnie wyjdę na tego co broni "oszusta". Mam gdzieś czy jest oszustem czy nie, to mnie nie dotyczy ani nie interesuje ale nie krytykujmy bo się coś nam zdaje bo mamy taki bias....
Jarku nie opieraj całego twierdzenia na jedynie ostatnim screenie, błagam tylko nie Ty

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

jackub pisze:Zaraz pewnie wyjdę na tego co broni "oszusta". Mam gdzieś czy jest oszustem czy nie, to mnie nie dotyczy ani nie interesuje ale nie krytykujmy bo się coś nam zdaje bo mamy taki bias....
Jarku nie opieraj całego twierdzenia na jedynie ostatnim screenie, błagam tylko nie Ty
Ja właśnie opieram moje zdanie na tym co widzę od początku w tym i poprzednich dziennikach Spekulanta.
Nie widzę tych dziesiątek pozycji otwieranych i zamykanych jednym kliknięciem. Nie wierzę w to, że pod jedną strzałką jest kilkadziesiąt pozycji.

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

1czerwiec początek dnia
kilka pozycji
handel skryptami klawiszowymi ALT+S (sell), ALT+D (buy)
stały TP lub skrypty
przy dużej volatylności rynku nawet 200-400 pozycji w ciągu dnia
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

jackub

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Jarku, Spekulant pokazuje to co mu się chce pokazać i co służy jego interesowi.... dane pokazywane są przygotowywane dla tych którzy się napalą na współpracę, a nie dla, i mówię to z całym szacunkiem, dla osób takich jak TY ( nie jesteś targetem).
Zawiera rózne transakcje, raz z jedną pozycją ale głównie z wieloma pozycjami (uśrednienie) i to tłumaczy ciągi 230 winnerów jak i ciąg 14 pod rząd strat.... mówienie w takiej sytuacji że niemożłiwe jest adokonanie 230 winnerow pod rząd jest nieprawdą i używanie tego elementu do zarzucania oszustwa jest słabe merytorycznie ...

ODPOWIEDZ