E-booki, książki - szukam, kupie, sprzedam, zamienie.

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
rocker1
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2006, 10:08

Nieprzeczytany post autor: rocker1 »

mam wszystkie pozycje o których mowa i duzo wiecej

pytania pod rocker11@interia.pl

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Nieprzeczytany post autor: xpep »

ma ktos moze ksiazki bulkowskiego?
http://www.thepatternsite.com/mybooks.html#BookEOCC

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10014
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Patrzac na spis tresci w zyciu nie dalbym za to 67zł. Wszystko to znajdziesz tutaj na forum. W dodatku:
Liczba stron: 53
Mógł się bardziej postarać. Murphy sie na 600 rozpisał, Elder na 300, Plummer podobnie, Nison 250...
Nie wiadomo tak naprawde czy/jak dlugo/ile autor na forexie zarabia."Slynny" Surdel z którym kiedys pisalem stwierdzil, ze nie gra na forexie, bo jest za trudny dlatego przerzucil sie na GPW.
Ale kasiore za 3 ebooki zgarnal :).
W bardzo duzym skrocie: NIE WARTO

Pozdrawiam

vision
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 24 sie 2008, 16:34

Nieprzeczytany post autor: vision »

Szukam książki: Zastosowanie teorii Carolana i Fischera na rynku kapitałowym.

Awatar użytkownika
CoVal
Gaduła
Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 06 paź 2005, 22:45

Nieprzeczytany post autor: CoVal »

Zydek pisze:
raposo pisze:Patrzac na spis tresci w zyciu nie dalbym za to 67zł. Wszystko to znajdziesz tutaj na forum. W dodatku:
Liczba stron: 53
Mógł się bardziej postarać. Murphy sie na 600 rozpisał, Elder na 300, Plummer podobnie, Nison 250...
Nie wiadomo tak naprawde czy/jak dlugo/ile autor na forexie zarabia."Slynny" Surdel z którym kiedys pisalem stwierdzil, ze nie gra na forexie, bo jest za trudny dlatego przerzucil sie na GPW.
Ale kasiore za 3 ebooki zgarnal :).
W bardzo duzym skrocie: NIE WARTO

Pozdrawiam
Liczba stron: 53


heh, niezauwazylem tego :) 67zl za 53 str informacji to naprawde smieszna rzecz :D dzieki za podpowiedz, pozdrawiam
Panowie - ja kupilem tego e-booka. To prawda, ze jest tam "tylko" 53 strony i ze wiekszosc z tych informacji moznaby znalezc na tym forum i pewnie jeszcze wielu innych.
Autor wg mnie w sposob przystepny skondensowal i usystematyzowal pewne informacje na temat forexu, a przede wszystkim na temat mm. Samodzielne zrobienie podobnej pracy, nawet tylko na wlasny uzytek kosztowaloby sporo pracy, a przede wszystkim czasu.
Dla wielu moze to co pisze byc zbyt proste i prymitywne, dla innych moze wciaz zbyt wysublimowane.

Osobiscie wolalbym jedna ksiazke w ktorej jest tylko 20 stron ale tej wiedzy ktora pozwoli mi wiecej zarabiac (albo mniej tracic) na forexie...

Co wiecej - z checia zaplacilbym i 10 razy tyle za pol strony informacji ktore teraz mi sa potrzebne.... :)

Z calym szacunkiem dla Wielkich Autorow typu Murphy, DiNapoli, Nison (wszystkich przeczytalem) i inni - ksiazki ich sa wspaniale, ale nie mam juz sil czytac po raz kolejny o tym jak wyglada swieca, czym sie rozni styl zapisu zachodni od japonskiego, co to jest MA i oscylator, Ask i Bid.
A nie wszystkie ksiazki da sie czytac wyrywkami, czy ograniczyc tylko do wybranych rozdzialow - czasem traci sie glowne przeslanie autora.

Gdyby dodac do e-booka ktory tak krytykujecie caly elementarz forexu, jego historie, analize techniczna z przykladowymi zrzutami ekranu, itp., to pewnie urosl by on do rozmiarow wielokrotnie wiekszych niz to jest obecnie. Autor jednak skupil sie tylko na wybranych zagadnieniach i nigdy tego nie ukrywal.
I to mi sie podoba w tym ebooku.
Musisz sie uczyc od zera - kup elementarz, potrzebujesz przeanalizowac tylko pewien element - skup sie na temacie.

Abstahujac od ksiazki kolegi Kozaka, to chcialem zauwazyc, ze informacja to nie ziemniaki, zeby ja sprzedawac na kilogramy. Nie jest istotne czy ksiazka ma 2000 stron czy 5.

Wazne jest co Ty z niej bedziesz umial wyczytac.

Dla mnie w tym ebooku wazne bylo tylko kilka stron. Ale warto za nie bylo zaplacic te 20€...

pzdr,

CoVal

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Zydek pisze:ktoś posiada lub czytał ta pozycje? co o niej sadzicie? :)
Bogaty student
Krzysztof Jaworski
http://kredyt-studencki.zlotemysli.pl/

Nie zawracaj sobie głowy ebokami..
Szkoda czasu..
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Nieprzeczytany post autor: xpep »

Zydek pisze:ktoś posiada lub czytał ta pozycje? co o niej sadzicie? :)
Bogaty student
Krzysztof Jaworski
http://kredyt-studencki.zlotemysli.pl/
jezeli nie wiesz jak wziasc kredyt studencki ktory jest na bardzo atrakcyjnych warunkach to mozesz przeczytac ale chyba lepiej e-booka za free przeczytac
http://www.kredytstudencki.com.pl/

wojtek1976
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 17 gru 2007, 15:25

Nieprzeczytany post autor: wojtek1976 »

poczatkujacyLDZ pisze:CHETNIE ODKKUPIE:

P. Danielewicz - "Geometria Fibonacciego"
. J. Murphy - "Analiza techniczna rynków finansowych
DiNapoli - "Poziomy DiNapolego"

I EW.
"Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów" (Nison)

ZAPRASZAM NA GG 7705090
Te wszystkie tytuly dostaniesz na www.maklerska.pl

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Ma ktoś może pełną wersję ebooka "Grid Trading"? Albo wie ktoś jak ściągnąć hasło z pdf? Bo jakiś debil podał złe w nazwie pliku na eMule...

Thor89
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 25 wrz 2008, 12:46

Nieprzeczytany post autor: Thor89 »

Poszukuję wszelkich materiałów na temat Forexu (Ebooki, artykuły, audiobooki itp).

Jeśli ktoś byłby tak dobry i chciał się podzielić swoimi zasobami proszę o napisanie na PW bądź e-maila. Będę bardzo wdzięczny.

gratius00@o2.pl


Pozdrawiam i z góry dziękuję.

ODPOWIEDZ