Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Szczęściarz :D ja tez prosiłem (stanowczo) o wykasowanie danych wielokrotnie, a następnego dnia miałem telefon z tej samej firmy.
Watpię też żeby ktokolwiek podawał prawdziwe imię. Ogólnie można próbować w ten sposób ale skuteczność oceniam na 50%, czyli albo się uda, albo nie.

KNF - do nich zapewne Ksf nie dzwoniło. Pytanie ilu z Was to zgłosiło? Może warto pomysleć o jakimś zbiorowym piśmie...???
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

przy zbiorowym piśmie myślę, że potraktowaliby sprawę poważnie. a myślę, że w internecie łatwo znaleźć chętne osoby do poparcia inicjatywy ;)

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 777
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Dzwonił właśnie do mnie gość z skądś tam i mówi;
ktoś- prosił pan o telefon jak będziemy mieli coś ciekawego,
ja- kłamiesz,
ktoś- hmm ale tak mam zapisane,
ja- poproszę imię i nazwisko oraz nazwę firmy
ktoś- koniec rozmowy bez pożegnania

zlewać ich, bo jak będziesz miły i rozmowny będą łachudry dzwonić, pod skargą chętnie se pdpiszę
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: raposo »

To typowy schemat :). I jeszcze ten szum w tle jakby conajmniej na parkiecie NYSE siedział :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

jacol30
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2016, 10:58

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: jacol30 »

Koniecznie trzeba dopisać do nich alpha finex. Tu jest ich strona http://www.alphafinex.com/pl
Niestety jestem ofiarą tej firmy. W ciągu dosłownie parę dni za ich namową straciłem swoje 19 tysięcy plus ich cały powitalny bonus.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Ja dostałem w zeszłym tygodniu nieco inną nową ofertę. Firma o nazwie TradeRoom namawia do zainwestowania w klona bitcoina o nazwie OneCoin. Nie wdając się w szczegóły inwestycja jest raczej długoterminowa bo ta kryptowaluta nie jest na razie nigdzie notowana. Przedstawiciel powiedział mi, że dadzą mi kartę debetową z kontem z moimi łankojnami i będę mógł płacić nimi normalnie w sklepach. Choć chyba nie do pełnego limitu. Propozycja może i nienajgorsza, ale ja jako sceptyk krzywo patrzę na wszystkie kryptowaluty. Nawet na BTC nie dałem się namówić. Kolega z pracy grał na nich na tej japońskiej platformie. Powiedziałem mu, że to się dobrze nie skończy. I wykrakałem. Nie gadałem z nim już od dawna, więc nie wiem czy coś odzyskał. Obstawiam, że pewnie nie.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

raposo pisze:To typowy schemat :). I jeszcze ten szum w tle jakby conajmniej na parkiecie NYSE siedział :)
boiler room na 100% :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Kampania trwa ale modyfikują lekko strategię :). Właśnie miałem telefon od firmy współpracującej z międzynarodowym domem maklerskim. Firma nazywa się Asset Invest - zapewne żeby łatwo nie można było znaleźć :D - a dom maklerski to... Top Forex.

- Skąd ma Pan ten numer?
- Z panoramy firm.
- Mój prywatny numer?
- Tak mam tu napisane.
- A kto Panu to napisał?

bip-bip-bip... <rozłączył się>

A szkoda, bo chciał wysłać wizytówkę...

Zastanawiam się czy to przypadkiem nie takie cwaniactwo ze strony brokera, gdzie UDAJĄ, że dzwonią z innej firmy naganiającej do niego, żeby ew. uniknąć odpowiedzialności i w razie co powiedzieć "ale to nie my dzwoniliśmy tylko X na co nie mamy wpływu". Ma to sens?
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

myślę, że ma to sens dla naciągacza (ciągłe zmienianie nazwy), bo broker skoro zagraniczny to co mu zrobią? :v

PaDo
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 29 paź 2010, 20:01

Re: Debiuty spółek giełdowych u brokerów FX

Nieprzeczytany post autor: PaDo »

MarioDM pisze:Ja dostałem w zeszłym tygodniu nieco inną nową ofertę. Firma o nazwie TradeRoom namawia do zainwestowania w klona bitcoina o nazwie OneCoin. Nie wdając się w szczegóły inwestycja jest raczej długoterminowa bo ta kryptowaluta nie jest na razie nigdzie notowana. Przedstawiciel powiedział mi, że dadzą mi kartę debetową z kontem z moimi łankojnami i będę mógł płacić nimi normalnie w sklepach. Choć chyba nie do pełnego limitu. Propozycja może i nienajgorsza, ale ja jako sceptyk krzywo patrzę na wszystkie kryptowaluty. Nawet na BTC nie dałem się namówić. Kolega z pracy grał na nich na tej japońskiej platformie. Powiedziałem mu, że to się dobrze nie skończy. I wykrakałem. Nie gadałem z nim już od dawna, więc nie wiem czy coś odzyskał. Obstawiam, że pewnie nie.


Od lipca będzie licencjonowana giełda Bitcoinów w UE

http://www.forbes.pl/bitstamp-gielda-wy ... 0,1,1.html
Szczyt impulsu nie jest szczytem fali
Nie widzisz z bliska spójrz z daleka
Strach jest zabójcą umysłu

ODPOWIEDZ