DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3016
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

tak na noc to z fbo 161,8 nasdaq jest ok 16180-200 i taka to bajka dobranoc
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Zobacz Xab jak ładnie zaliczali poziomy fibo rozciągniete na pandemicznych spadkach .... ciekawe czy dojdziemy ( kiedys ) do fioletowego poziomu :lol:
ps. widze duże pole do popisu dla drukarek :lol: :lol: :lol:
ps2. to fibo z opisem zrobiłem jak wykres wrócił na szczyty przed pandemiczne.... czyli jak była cena w okolicy 10 000pkt :!:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
31 sie 2021, 00:04
Zobacz Xab jak ładnie zaliczali poziomy fibo rozciągniete na pandemicznych spadkach .... ciekawe czy dojdziemy ( kiedys ) do fioletowego poziomu :lol:
ps. widze duże pole do popisu dla drukarek :lol: :lol: :lol:
ps2. to fibo z opisem zrobiłem jak wykres wrócił na szczyty przed pandemiczne.... czyli jak była cena w okolicy 10 000pkt :!:
tak jak ty masz w sumie na wykresie
ramy wywalili
a to wyraznie spekulacyjny walor dlatego teraz oporow ja nie widzę
ja troche inaczej mam fbo ale w sumie sens ten sam opor u mnie jest wyzej 16 k sensowny dopiero
tym bardziej ze 6wrzesnia wchodza drukarki a fed cos zamieszac wyraznie to moze dopiero 22 wrzesnia
jedynie jakies frajerskie info ktore zrobi szybki spadek nic innego nie widze
NP WYRAZNIE BEZNADZIEJNE DANE Z RYNKU PRACY W PIATEK
co do tego twojego kiedys :?: :?: :?:
to morgan cos tam miauczal o mozliwym 17 k na koniec roku :idea:
zaznaczam wyraznie mozliwym :idea: jak i o38500 na us30 :P
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

To pieroństwo cały czas wali w góre na dodruku , wiec wg mnie jedynie info o wyłaczeniu drukarek może powstrzymac wzrosty i zapoczatkowac wieksze spadki , nie mówie o korekcie na 100-200pkt ...
Ale ja sie nie znam na finansach i na tym co wielcy tego świata gadaja bo gadać coś muszą.... próbuje jedynie spekulowac na wykresie który widze :roll:
dobrej nocy :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
31 sie 2021, 00:28
To pieroństwo cały czas wali w góre na dodruku , wiec wg mnie jedynie info o wyłaczeniu drukarek może powstrzymac wzrosty i zapoczatkowac wieksze spadki , nie mówie o korekcie na 100-200pkt ...
Ale ja sie nie znam na finansach i na tym co wielcy tego świata gadaja bo gadać coś muszą.... próbuje jedynie spekulowac na wykresie który widze :roll:
dobrej nocy :564:
raczej na 90procent 22wrzesnia zaczna cos ograniczac ale zalezy w jakim to zasiegu zrobia pap
i raczej rynek zacznie to dyskontowac z 5 dni wczesniej tak uwazam
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek
na razie zgodnie z zalozeniem
https://zapodaj.net/ebfda3cd7499f.jpg.html
zostaje 1lka 3ktr
https://zapodaj.net/5b4ca4d8e7f83.jpg.html
2ktr
https://zapodaj.net/9cb069b8db810.jpg.html
us30 i dt zost 1lka 0,6l
https://zapodaj.net/27f222c53536b.jpg.html
i ropa mam esy ale tu wyrazne dt najwyzsza z 69,38

navik
nygusa 660 masz czy wyzej :P chyba tp poszlo w nocy
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

Kim są obecnie strony transakcji? Czy kupujący jest równocześnie sprzedającym? Tak to na logikę wygląda: pieniądze z dodruku, więc nie trzeba liczyć się z aspektem finansowym transakcji, więc teoretycznie jeden gracz może napędzać bańkę. Gracz, który ma nieograniczony kapitał. Pieniądze przeznaczone na utopienie na rynku? W sumie jaka różnica, skoro i tak jest to pieniądz bez pokrycia. Tylko pytanie, co będzie kiedy ceny wrócą do równowagi? Do ilu ptk miałyby spaść amerykańskie indeksy, aby odzwierciedlić wartość papierów?

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: crok. »

piekny start z rana skosni zafundowali na US100 :)
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 31.08.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Mistyfikator pisze:
31 sie 2021, 07:12
Kim są obecnie strony transakcji? Czy kupujący jest równocześnie sprzedającym? Tak to na logikę wygląda: pieniądze z dodruku, więc nie trzeba liczyć się z aspektem finansowym transakcji, więc teoretycznie jeden gracz może napędzać bańkę. Gracz, który ma nieograniczony kapitał. Pieniądze przeznaczone na utopienie na rynku? W sumie jaka różnica, skoro i tak jest to pieniądz bez pokrycia. Tylko pytanie, co będzie kiedy ceny wrócą do równowagi? Do ilu ptk miałyby spaść amerykańskie indeksy, aby odzwierciedlić wartość papierów?
nie zapominaj o tym ze kase drukuje caly swiat z tym ze usrance najmocniej
wiec trudno okreslic wartosc realna akcji nawet szkoda sie w to bawic
a hosse latwo napedzac wbrew pozorom bo nie ma sprzedajacych
a cene rownowagi kiedys ustala ale to samo pisali /ze wariacja rynku /jak rynki byly 100 procent nizej
Ostatnio zmieniony 31 sie 2021, 07:34 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany