DayTrading: Wtorek 31.07.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 01 sie 2018, 00:00

Wzrost
2
25%
Bez zmian
2
25%
Spadek
4
50%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Wtorek 31.07.2018

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

TsunamiPL pisze:
Świeżak44 pisze:Jeszcze mam taki problemik z austalijskim brokerem. Pokazuje mi czas na wykresie o godzine do przodu. Gdzie to się reguluje? Ps. Jaki macie spread na Edku?? Czy możliwe jest okragłe zero spreadu na ECN na Edku???
1.16995-1.16997
Godziny plaftformy brokera nie zmienisz.
A godzina do przodu, to jest właśnie poprawny czas rynkowy.
Tak, w ICM spready są często zerowe.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: DayTrading: Wtorek 31.07.2018

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

kk.dreamer pisze:Siema Panowie. A ja Wam powiem, że mi tam zwisa ta zmiana dźwigni, ja tam różnicy nie widzę. Nie będzie poprostu kusiło do przelewarowywania.
Zależy od agresywności strategii, jak ktoś wchodzi 1 pozycją i potem trzyma bez dokładania to dla niego
nie ma dużego znaczenia bo nie potrzebuje kontrolować free margin gdy pozycje zarabiają. Jak chcesz mocniej
lewarować rachunek to na dźwigni 1:30 free margin zwalnia się 3x dłużej, niż to było przy 1:100 ponieważ
potrzebne jest 3x większe zabezpieczenie do otrwacia pozycji, chyba że ktoś zwiększy 3x kapitał ale to i tak
komplikuje sprawe dla bardziej agresywnych strategii. Na dźwigni 1:500 albo lepiej 1:3000 to free margin ciągle
masz walony i możesz co 1 pips dokładać kolejna pozycje, nawet najmniejszą pozycje. Jasne, to jest wariactwo i dokładanie pozycji przez poczatkujących kończy się śmiercią rachunku, ale pod tym względem mniejsza dźwignia jest do d... właśnie przez to że free margin wolno się zwalania przez 3x większe wymagane zabezpieczenie potrzebne do otwarcia pozycji. Druga sprawa to ten Stop Out na 50%. Wcześniej było na 20-30%. A na koniec nie zwiększyli wcale gwarancji depozytu, musisz wpłacić 3x więcej żeby otwierać takie pozycje jak przedtem a gwarancja depozytu jest tak jak była na 1:100. W ogóle samo ograniczenie dla polaków dźwigni 1:100 było głupie bo mieliśmy takie same prawa jak inni którzy korzystali z 1:888 w XM albo 1:500 w Tickmill. Mieliśmy taki sam spread jak klienci z UK, Szwajcarii, Niemiec itd co w przypadku XM powodowało że granie u tego brokera było bez sensu. Oni mogli korzystać na tym samym spreadzie z dźwigni 1:888 a my tylko 1:100. Podobno starym klientom z PL zostawili duże dźwignie do tej pory. Podobno. Więc tak, można się przyzwyczaić jeśli ktoś nie handluje w ten sposób że dokłada pozycje w miare jak trend się rozwija... Ogólnie jestem negatywnie nastawiony do tych zmian i do tego ograniczenia dźwigni dla rezydentów z Polski do 1:100. Ale co zrobisz. Podobno było 16 tysięcy zgłoszeń do ESMA i na pewno były to negatywne głosy, a i tak zrobili po swojemu.
Ostatnio zmieniony 31 lip 2018, 19:54 przez -rookie-, łącznie zmieniany 1 raz.

m@rek
Gaduła
Gaduła
Posty: 118
Rejestracja: 03 cze 2009, 18:45

Re: DayTrading: Wtorek 31.07.2018

Nieprzeczytany post autor: m@rek »

F-You Money pisze:zaskoczę. Grube S na rzeźniku
daytrading-czwartek-12-07-2018-t30060-40.html#p916712
resources/image/155127
Funt up, Jen wybiera się jednak na tą najwyższą półkę, IMO.
GBP_JPY_GbpJpy_D1_1.gif
:564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

majkel79
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 681
Rejestracja: 24 lut 2016, 12:27

Re: DayTrading: Wtorek 31.07.2018

Nieprzeczytany post autor: majkel79 »

kk.dreamer pisze:Siema Panowie. A ja Wam powiem, że mi tam zwisa ta zmiana dźwigni, ja tam różnicy nie widzę. Nie będzie poprostu kusiło do przelewarowywania.
Jak ci zwisa to ja współczuję twojemu partnerowi chyba że lubi takie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kazimierz S
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 814
Rejestracja: 18 gru 2013, 18:07

Re: DayTrading: Wtorek 31.07.2018

Nieprzeczytany post autor: Kazimierz S »

Katastrofa z tą nową dźwignią. A było tak pięknie :( .
Ostatnie godziny i nasze czasy przechodzą do legendy o której przyszłe pokolenia będą sobie opowiadać w podziemiach internetu :cry: :cry: :cry: .
Miód kupuj tylko Polski.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 31.07.2018

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

m@rek pisze:
fx-technik pisze:
m@rek pisze: Więc jesteś w Dukascopy Europe :)
No bo musisz się przenieść z Dukascopy Europe do Szwajcarii.
Tylko, że tam musisz wpłacić więcej.
Obecnie równowartość 1k$.
Niedługo mają odpalać platformę MT4.
Daj se spokój z tymi Szwajcarami. To niezłe cwaniaki. Czytałem, ze czekają aż przeleje się kasę, a potem blokuja i żadają pliku dokumentów, ze to nie kradzione. Bo w Polsce to sami złodzieje mieszkają, a jeszcze do tego łamana jest konstytucja, więc mogą ci wszystko blokowac. Tak samo to wysokie poczatkowe depo. Nie podoba mi sie takie zagrywki.

Ja dzis pierwszy dzień na austalijskim ICM. Nawet wszystkie instument i wykresy i wskaźniki mam nie wgrane, a +68% depo zrobiłem bez trudu. Dźwignia 1:500 działa jak na razie na moja korzyść. Gra mi sie cudownie. Jeszcze musze sprawdzić drugie konto demo, czysty ECN bo tam spredy na forex sa ponoć zerowe :shock: Czuje się jak Alicja w krainie czarów :D Statement dla niedowiarków:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
Kazimierz S
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 814
Rejestracja: 18 gru 2013, 18:07

Re: DayTrading: Wtorek 31.07.2018

Nieprzeczytany post autor: Kazimierz S »

Proszę Szanownych Państwa,
kilkuletnia, wspólna z Państwem walka z rynkiem przy dźwigni 1:100
była dla mnie zaszczytem.
:!:
Miód kupuj tylko Polski.

Awatar użytkownika
Bartomierz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 548
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:21

Re: DayTrading: Wtorek 31.07.2018

Nieprzeczytany post autor: Bartomierz »

Fakt, Szwajcar lubi sprawdzić. Nie, że Polak to coś, tylko Szwajcar już ma taki design. Mi kiedyś zablokowali kartę kredytową jak zmieniłem adres i listonosz doniósł bankowi, że gość pod adresem nie figuruje.... Mimo tego, że wpłacałem na nią kasę jak należy.

A słyszeliście o wynalazku FxPro Global Markets? Bo ja się niedawno dowiedziałem tylko dobrze jest mieć rezydencję poza UE.

A z beczki zasadniczej: macie jakieś zdanie na temat kangura?
BBHMM :twisted:

Ekolog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 516
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:47

Re: DayTrading: Wtorek 31.07.2018

Nieprzeczytany post autor: Ekolog »

m@rek pisze:
fx-technik pisze:
m@rek pisze: Więc jesteś w Dukascopy Europe :)
No bo musisz się przenieść z Dukascopy Europe do Szwajcarii.
Tylko, że tam musisz wpłacić więcej.
Obecnie równowartość 1k$.
Niedługo mają odpalać platformę MT4.
Wpłaciłem więcej niż 1k$ a wychodzi że jestem z UE i mam dźwignie 1:30*. Będę pisać do wsparcia jak to wygląda teraz.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Wtorek 31.07.2018

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Kazimierz S pisze:Proszę Szanownych Państwa,
kilkuletnia, wspólna z Państwem walka z rynkiem przy dźwigni 1:100
była dla mnie zaszczytem.
:!:
Kończysz przygodę, czy emigrujesz do Australii ?
Ja jutro gram po nowemu, bo dzisiaj ostatni dzień po starych zasadach :mrgreen:
The only way is up

Zablokowany