DayTrading: Wtorek 17.04.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 18 kwie 2018, 00:00

Wzrost
3
38%
Bez zmian
2
25%
Spadek
3
38%
 
Liczba głosów: 8

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 17.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Zaraz dane GBP

-- Dodano: 17 kwie 2018, 09:28 --
cajto pisze:Jak najbardziej używam, TL służą do wyznaczenia precyzyjnego punktu odniesienia. Cena na wsparciu poniżej TL nie interesuje mnie w kontekście L, itp. Do tego jest oczywiście przegląd sytuacji iluś tam świec z kilku TFów.
Przy płaskich formacjach w/o są dobrze widoczne, ale przy trójkątach, klinach i kanałach to właśnie linie pełnią te role.

Na złocie to ładnie widać, przebite wsparcie, konfluencja dwóch TL, i reakcja ceny w ich obrębie

1341 ?

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 17.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

-rookie- pisze:Analiza techniczna działa !!! ciekawe czym sie to rozni od spekulacji Rafała, ja tak samo analizuje że bedzie korekta moze do tej zoltej strefy i niby czym sie to rozni od spekulacji Rafała?! ( pytanie retoryczne )
AT działa tylko nie w tej formie co pokazujesz. Kopiesz się z koniem (trendem). Po co? Na żółtej kresce trzeba było grać L. Nie twierdze, że te Twoje S nie zarobia ale trzeba grac na największa szanse. A trend ci ją daje

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 17.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Cblondyn pisze:
-rookie- pisze:Analiza techniczna działa !!! ciekawe czym sie to rozni od spekulacji Rafała, ja tak samo analizuje że bedzie korekta moze do tej zoltej strefy i niby czym sie to rozni od spekulacji Rafała?! ( pytanie retoryczne )
AT działa tylko nie w tej formie co pokazujesz. Kopiesz się z koniem (trendem). Po co? Na żółtej kresce trzeba było grać L. Nie twierdze, że te Twoje S nie zarobia ale trzeba grac na największa szanse. A trend ci ją daje
Blondyn ale Was ta AT i hasła ze cos nie działa irytuje :D
Kto chce niech pisze co chce
u nich nie działa u mnie działa i co ?? Bedzie

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: DayTrading: Wtorek 17.04.2018

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Cblondyn pisze:opiesz się z koniem (trendem). Po co? Na żółtej kresce trzeba było grać L. Nie twierdze, że te Twoje S nie zarobia ale trzeba grac na największa szanse. A trend ci ją daje
Właśnie nad tym samym sie zastanawiam ostatnio, dlaczego ciagle kontruje trend. Patrze na danbo86, on robi to samo, ciagle lapie male zyski i robi konktre a potem sie okazuje ze to bylo wejscie po prad i potem usrednianie. Ostatnio sie dopiero nad tym zaczalem zastanawiać...
:564:

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 17.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Tomasz196407 pisze: Blondyn ale Was ta AT i hasła ze cos nie działa irytuje :D
Kto chce niech pisze co chce
u nich nie działa u mnie działa i co ?? Bedzie
W sumie masz racje :)
Nie moje zmartwienie. Niepotrzebnie tylko dalem sie wciągnąć w dyskusje. Zielonych pipsów
:564:

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 17.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Tomasz196407 pisze: u nich nie działa u mnie działa i co ??
i to jest właśnie kluczowe Panie Tomku... Ci u których nie działa nie zastanawiają się dlaczego tak jest tylko zakładają z góry że jak u nich nie działa to u innych na pewno też. I zamiast się dokształcić opowiadają głupoty. Żeby być lekarzem potrzeba wiele lat nauki, nie da się w 2 miesiące wiec nie mam pojęcia czemu niektórzy uważają że żeby być traderem wystarczy zerknąć na kilka obrazków i przeczytać ze dwie książki :shock: :shock: :shock: :564: :564: :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 17.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

-rookie- pisze: Ostatnio sie dopiero nad tym zaczalem zastanawiać...
:564:
To troche ci "zeszło" by do takich wniosków dojść. Ale lepiej późno niż wcale ;)

andrut
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1082
Rejestracja: 09 cze 2013, 07:26

Re: DayTrading: Wtorek 17.04.2018

Nieprzeczytany post autor: andrut »

EURAUD na Sell po mojemu :)

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DayTrading: Wtorek 17.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Kermit pisze:
Tomasz196407 pisze: u nich nie działa u mnie działa i co ??
i to jest właśnie kluczowe Panie Tomku... Ci u których nie działa nie zastanawiają się dlaczego tak jest tylko zakładają z góry że jak u nich nie działa to u innych na pewno też. I zamiast się dokształcić opowiadają głupoty. Żeby być lekarzem potrzeba wiele lat nauki, nie da się w 2 miesiące wiec nie mam pojęcia czemu niektórzy uważają że żeby być traderem wystarczy zerknąć na kilka obrazków i przeczytać ze dwie książki :shock: :shock: :shock: :564: :564: :564:
syndrom paryski w odniesieniu do forexu :D
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 17.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:
Tomasz196407 pisze: u nich nie działa u mnie działa i co ??
i to jest właśnie kluczowe Panie Tomku... Ci u których nie działa nie zastanawiają się dlaczego tak jest tylko zakładają z góry że jak u nich nie działa to u innych na pewno też. I zamiast się dokształcić opowiadają głupoty. Żeby być lekarzem potrzeba wiele lat nauki, nie da się w 2 miesiące wiec nie mam pojęcia czemu niektórzy uważają że żeby być traderem wystarczy zerknąć na kilka obrazków i przeczytać ze dwie książki :shock: :shock: :shock: :564: :564: :564:
M. nie trzeba się zastanawiać co jest u innych,
trzeba realizować krok po kroku swoje założenia - schemat tak jak N.Full.
przykładowo zapomniałem zapiac pasy w samochodzie to krzyczy "at" samochodu ze samochód nie ruszy bo ......
jestem taki idio... ze nie che zapiąc pasów a w fx chce stracić
Koniec kropka. wt -AT nie działa :D

GJ zamkniete s
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2018, 11:11 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany