DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 05 gru 2018, 00:00

Wzrost
2
33%
Bez zmian
1
17%
Spadek
3
50%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

Oj przepraszam GBP/JPY TP 146,13 SL 142,90, możesz sobie obliczyć R:R, jakieś 1:8.
ten od puszek, długo DT nie pohandluje

viva Rychu

proponuje się wczytać, bo jeśli to wejdzie to przy identycznym założeniu Gralla(a po to go zbudowałem), mam możliwość 7krotnej wtopy i i tak będę na zero. Jak trudno jest uwierzyc w to, że Rychu mógłby niezarabiać hajsu na FX
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: belon »

OJsimson pisze: I tu jest sedno sprawy bo od rana balon biadolił, ze kemrit nie wrzuca entry sl i tp...
Qurcze, przykro mi bardzo, że nie potrafisz przeczytać za zrozumieniem kilku postów na forum.
Serio.
A teraz wrzucaj te analizy.

PaulGilbert
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 529
Rejestracja: 09 mar 2013, 09:21

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: PaulGilbert »

Tyle dyskusji i tak mało wykresów - słabo.

To może ja coś zapodam dla odmiany. Mój dzisiejszy zwierzak nie wszedł i wywalił mi SL. Ale nie zraziło mnie to i gdy cena była wyżej ponowiłem wejście po odbiciu od tej różowej linii jak na rys.1 I przyznam, że miałem pewne wątpliwości, bo nie wypadał mi tam żaden poziom Fibo, tylko odbicie od skośnej linii i poziom oporu w dodatku nie jakoś szczególnie mocny oraz pivot z poprzedniego miesiąca więc nawet tego nie wrzucałem. Ale jednak załapało.

Co widzę teraz - mamy trójkąt. Wyjście z trójkąta możliwe w obydwu kierunkach. Uwzględniając linię zieloną i czerwoną to nawet chyba diament przypomina to. Rys. nr 2.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

OJsimson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 wrz 2018, 11:05

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: OJsimson »

belon pisze:
OJsimson pisze:
Nie sadze, ale przy tobie nawet swiezak bryluje.
Na fx trzeba miec czas, a forum go zabiera, niestety.wiec czasem zajrze tu czasem na ufo.
Widze, ze be zkilku osob forum schodzi na psy, coraz wiecej ludzi ktorzy twierdza, ze zarabiaja, a jak zlapia sl to znikaja na kilka tyg albo probuja umniejszac prace innych.

Lubie takich zazdrosnikow jak ty. Przeszkadza ci ze kermit wskazal miejsce gdzie dolar moze odbic? Nie kazdy umie byc obiektywny jak juz zajmie pozycje.
Ale mozesz sapac dalej, bedzie z kogo sie posmiac.
Dobra kolego, zróbmy tak: ty wrzucaj analizy z konkretnymi poziomami do wejść a ja będę sapał.
I myślę, że faktycznie będzie kupa śmiechu z tych analiz. Niestety wydaje mi się, że z przewagą kupy.
==========
I wiem, ze teraz będzie o wszystkim ale nie o KONKRETACH. Prawda OłDżej?
Tak myslalem balon, odwracasz kota ogonem. Co teraz bedziesz chcial analizy i sygnaly na zamowienie? Lepiej sie ogarnij i to szybko.
Kupe masz w glowie niestety. Z buy limit weszlo na eurusd? Mozesz juz podac kobkretnie sl.
Ostatnio zmieniony 04 gru 2018, 22:28 przez OJsimson, łącznie zmieniany 1 raz.

Ekolog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 516
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:47

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: Ekolog »

Wchodzę aż 27 stron, myślę wszyscy zarobieni na indeksach bo poszli ładnie w dół. A tu gadka o edku i rzezniku co tam +/- 0,5% góra czy dół. A indeksy pewnie wszystkim przeleciały przez palce od tego pisania forum. Ładnie poszli ale na japońcu prawie 5% w dół mają rozmach.

Tsunami pisałeś że nie domkną dziś DAX z luką a poszli ładnie że nawet za nią się nie oglądali :D W tym roku coś biedny mikołaj bo rajd szybko zakończyli.

Kingkong gratulacje za zamknięcie DAX-a na samym szczycie :D

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: belon »

OJsimson pisze:
belon pisze:
OJsimson pisze:
Nie sadze, ale przy tobie nawet swiezak bryluje.
Na fx trzeba miec czas, a forum go zabiera, niestety.wiec czasem zajrze tu czasem na ufo.
Widze, ze be zkilku osob forum schodzi na psy, coraz wiecej ludzi ktorzy twierdza, ze zarabiaja, a jak zlapia sl to znikaja na kilka tyg albo probuja umniejszac prace innych.

Lubie takich zazdrosnikow jak ty. Przeszkadza ci ze kermit wskazal miejsce gdzie dolar moze odbic? Nie kazdy umie byc obiektywny jak juz zajmie pozycje.
Ale mozesz sapac dalej, bedzie z kogo sie posmiac.
Dobra kolego, zróbmy tak: ty wrzucaj analizy z konkretnymi poziomami do wejść a ja będę sapał.
I myślę, że faktycznie będzie kupa śmiechu z tych analiz. Niestety wydaje mi się, że z przewagą kupy.
==========
I wiem, ze teraz będzie o wszystkim ale nie o KONKRETACH. Prawda OłDżej?
Tak myslalem balon, odwracasz kota ogonem. Co teraz bedziesz chcial analizy i sygnaly na zamowienie? Lepiej sie ogarnij i to szybko.
Kupe masz w glowie niestety. Z buy limit weszlo na eurusd? Mozesz juz podac kobkretnie sl.
Ja pier....., chłopaku...
Tak jak pisałem: wrzuć parę analiz to pogadamy.
Peace.
Ostatnio zmieniony 04 gru 2018, 22:44 przez belon, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

sell limity na noc trzeba położyć
https://t.me/pump_upp

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

PaulGilbert pisze:
Mój dzisiejszy zwierzak nie wszedł i wywalił mi SL. Ale nie zraziło mnie to i gdy cena była wyżej ponowiłem wejście po odbiciu od tej różowej linii jak na rys.1 .
To teraz coś ci powiem. Żaden szanujacy sie trader nie bedzie ci z tego powodu robił wymówki, szydził itp. Bo jest to tak oczywiste jak to, że mamy grudzień a jutro jest środa ;)
Nawet w przypadku gdy grasz na duży RR to wiekszość tradów będzie stratnych. I tradera tez to nie zdziwi. Ale dziwi mnie, że ktos sie myli co widac wyraźnie i zaklina rzeczywistość, że "moja jest racja" bo to a tamto itp. Juz nie wspomne o tym, że wielu ma wyraźną radoche gdy ktoś się pomyli. Cytować nie będę ale mozna samemu znaleźć.
Świadczy to tylko o jednym. Niektórzy pewnie sie domyslą co mam na myśli ;)

OJsimson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 wrz 2018, 11:05

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: OJsimson »

Niby balon a widac ze farmazon :) ten typ tak ma, lepiej potraktowac go banem.
Blondyn jak zwykle maci a potem zgrywa aniołka...

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

OJsimson pisze:Niby balon a widac ze farmazon :) ten typ tak ma, lepiej potraktowac go banem.
Blondyn jak zwykle maci a potem zgrywa aniołka...
Dziecko drogie. Ktoś Ty? Skąd się wziąłeś? Co Ty w ogóle tu robisz o tak późnej porze? ;)
Póki co to jesteś dla mnie i dla Belona zwykły leszcz :)
Tylko sie czasem nie obraź bo ci zaszkodzi ;)

Zablokowany