DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 05 gru 2018, 00:00

Wzrost
2
33%
Bez zmian
1
17%
Spadek
3
50%
 
Liczba głosów: 6

OJsimson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 wrz 2018, 11:05

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: OJsimson »

belon pisze:
OJsimson pisze:
belon pisze:
balon ty i blond to chyba bracia, bo male prawdopodobienstwo, ze takie dwa dzbany na forum to przypadek.
A kolega to pewnie geniusz FX?
Nie sadze, ale przy tobie nawet swiezak bryluje.
Na fx trzeba miec czas, a forum go zabiera, niestety.wiec czasem zajrze tu czasem na ufo.
Widze, ze be zkilku osob forum schodzi na psy, coraz wiecej ludzi ktorzy twierdza, ze zarabiaja, a jak zlapia sl to znikaja na kilka tyg albo probuja umniejszac prace innych.

Lubie takich zazdrosnikow jak ty. Przeszkadza ci ze kermit wskazal miejsce gdzie dolar moze odbic? Nie kazdy umie byc obiektywny jak juz zajmie pozycje.
Ale mozesz sapac dalej, bedzie z kogo sie posmiac.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

OJsimson pisze:
belon pisze:
balon ty i blond to chyba bracia, bo male prawdopodobienstwo, ze takie dwa dzbany na forum to przypadek.
Oooo. Widze kolega "zawodowiec" z miesięcznym stażem hehehe
Przeczytany 1 ebook i od razu kozak ;)

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:pepsiak koko spoko
za stary lis jestem by nie umiec 8) trafic do kurnika --to odn infa twego
ramki a potem sprawdzasz czy wsio gra i tyle
ropke trzymamy choc ciut mnie juz drazni
a swoja droga zachwycam sie tu traderkom tzw ilus letnie doswiadczenie jest144,4 a potem 20 dni czekac by dopiac tp na 143,85 arcydzielo traderki bo przy okazji kurs wyskakuje na 146
To szczegół, xab daj spokój

OJsimson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 wrz 2018, 11:05

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: OJsimson »

Cblondyn pisze:
OJsimson pisze:
belon pisze:
balon ty i blond to chyba bracia, bo male prawdopodobienstwo, ze takie dwa dzbany na forum to przypadek.
Oooo. Widze kolega "zawodowiec" z miesięcznym stażem hehehe
Przeczytany 1 ebook i od razu kozak ;)
Ponawiam pytanie mistrzu, na czym polega wyzszosc tego co pisal rysiek nad postami kermita? Slucham.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Tomasz196407 pisze:
XAB pisze:pepsiak koko spoko
za stary lis jestem by nie umiec 8) trafic do kurnika --to odn infa twego
ramki a potem sprawdzasz czy wsio gra i tyle
ropke trzymamy choc ciut mnie juz drazni
a swoja droga zachwycam sie tu traderkom tzw ilus letnie doswiadczenie jest144,4 a potem 20 dni czekac by dopiac tp na 143,85 arcydzielo traderki bo przy okazji kurs wyskakuje na 146
To szczegół, xab daj spokój
ok nie ma tematu
poprostu jestem tez czasem upierdliwy zwlaszcza jak mi sie zarzuca ze ja bzdury pisze
jak pisze bzdury to sie do tego szybko przyznaje i tyle
temat skonczylem :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

OJsimson pisze: Ponawiam pytanie mistrzu, na czym polega wyzszosc tego co pisal rysiek nad postami kermita? Slucham.
Ja jak juz wcześniej pisałem rzeźnikiem sie nie interesuje bo na nim nie gram. I nie wnikałem co tam Rysiek pisał. Zapamietałem, że jakiś czas pisał o spadkach na rzeźniku. Tyle. CZym sie kierował to nie wiem. Bo chyba nawet wykresów nie pokazywał. Ale moge sie mylić

OJsimson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 wrz 2018, 11:05

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: OJsimson »

Cblondyn pisze:
OJsimson pisze: Ponawiam pytanie mistrzu, na czym polega wyzszosc tego co pisal rysiek nad postami kermita? Slucham.
Ja jak juz wcześniej pisałem rzeźnikiem sie nie interesuje bo na nim nie gram. I nie wnikałem co tam Rysiek pisał. Zapamietałem, że jakiś czas pisał o spadkach na rzeźniku. Tyle. CZym sie kierował to nie wiem. Bo chyba nawet wykresów nie pokazywał. Ale moge sie mylić
I tu jest sedno sprawy bo od rana balon biadolił, ze kemrit nie wrzuca entry sl i tp i ty mu przytakiwales.
Potem straciles czujnosc i pisales o rysku, ze mial racje a byl wysmiewany. Gosc nie wrzuci pozycji anj nawet wykresu wiec te twoje poematy mozesz spuscic w wc.
Ja wiem ze jak kermita nie ma jestes na fali ale pomysl czasem nim cos napiszesz.

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

OJsimson pisze: Ponawiam pytanie mistrzu, na czym polega wyzszosc tego co pisal rysiek nad postami kermita? Slucham.
Zasadnicza różnica polega na tym, że szkoleniowiec nigdy nie pokaże trejdu, tylko kolorowy wykres z masą kresek, które nikomu nie pomogą, ani otworzyć, ani zamknąć pozycji, to fakt niezaprzeczalny
po wpisach jednej osoby wnioskuje, że wkrótce dołączy do drużyny szkoleń, tylko tak uzna, że można zarobić w związku z FX, którego się uczepił, jak rzep psiego ogona

Wybacz, ale Gralla mam tu wkleić :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 04 gru 2018, 22:11 przez F-You Money, łącznie zmieniany 1 raz.
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

belon pisze:
OJsimson pisze:
Nie sadze, ale przy tobie nawet swiezak bryluje.
Na fx trzeba miec czas, a forum go zabiera, niestety.wiec czasem zajrze tu czasem na ufo.
Widze, ze be zkilku osob forum schodzi na psy, coraz wiecej ludzi ktorzy twierdza, ze zarabiaja, a jak zlapia sl to znikaja na kilka tyg albo probuja umniejszac prace innych.

Lubie takich zazdrosnikow jak ty. Przeszkadza ci ze kermit wskazal miejsce gdzie dolar moze odbic? Nie kazdy umie byc obiektywny jak juz zajmie pozycje.
Ale mozesz sapac dalej, bedzie z kogo sie posmiac.
Dobra kolego, zróbmy tak: ty wrzucaj analizy z konkretnymi poziomami do wejść a ja będę sapał.
I myślę, że faktycznie będzie kupa śmiechu z tych analiz. Niestety wydaje mi się, że z przewagą kupy.
daj mu się opierzyć, może się rozkręci, widać jakie blade pojęcie ma o tym co chce robić. powtarza jeszcze raz kermit zajmuje się raczej analizami, a nie trejdingiem, nie ma do tego narzędzi w tej swojej kanciapie
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 04.12.2018

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

OJsimson pisze:
Cblondyn pisze:
OJsimson pisze: Ponawiam pytanie mistrzu, na czym polega wyzszosc tego co pisal rysiek nad postami kermita? Slucham.
Ja jak juz wcześniej pisałem rzeźnikiem sie nie interesuje bo na nim nie gram. I nie wnikałem co tam Rysiek pisał. Zapamietałem, że jakiś czas pisał o spadkach na rzeźniku. Tyle. CZym sie kierował to nie wiem. Bo chyba nawet wykresów nie pokazywał. Ale moge sie mylić
I tu jest sedno sprawy bo od rana balon biadolił, ze kemrit nie wrzuca entry sl i tp i ty mu przytakiwales.
Potem straciles czujnosc i pisales o rysku, ze mial racje a byl wysmiewany. Gosc nie wrzuci pozycji anj nawet wykresu wiec te twoje poematy mozesz spuscic w wc.
Ja wiem ze jak kermita nie ma jestes na fali ale pomysl czasem nim cos napiszesz.
Dobrze. To zaraz opie...le Rysia jesli nie podawał SL. Ale czy podawał czy nie nie pamietam. Utkwiło mi w pamięci jego TP. Może być?

Zablokowany