DayTrading: Środa 28.08.2013

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 29 sie 2013, 00:00

Wzrost
5
19%
Bez zmian
4
15%
Spadek
18
67%
 
Liczba głosów: 27

der_
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 09 sie 2013, 08:47

Re: DayTrading: Środa 28.08.2013

Nieprzeczytany post autor: der_ »

Dotychczas najgłośniejszy i najbardziej materiał przeciwnik do syryjskiej inwazji przez "wyzwolenia" mocarstw była Rosja. Chwilę temu, Chiny przystąpiły do anty-zachodnią oś. BBC donosi : "Rosja i Chiny zintensyfikowały ostrzeżenia przeciwko interwencji wojskowej w Syrii, z Moscow mówiąc takie działanie miałoby" katastrofalne skutki "dla regionu".

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Środa 28.08.2013

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

der_ pisze:Dotychczas najgłośniejszy i najbardziej materiał przeciwnik do syryjskiej inwazji przez "wyzwolenia" mocarstw była Rosja. Chwilę temu, Chiny przystąpiły do anty-zachodnią oś. BBC donosi : "Rosja i Chiny zintensyfikowały ostrzeżenia przeciwko interwencji wojskowej w Syrii, z Moscow mówiąc takie działanie miałoby" katastrofalne skutki "dla regionu".
Czemu katastrofalne skutki?
tu chodzi o broń chemiczną i jej użycie, kolejnym krokiem może być obszar poza Syrią, kto wie?
Jestem zdziwiony dlaczego Polska nie wchodzi do tej interwencji, skoro jesteśmy w NATO
Musi być związek przyczynowo-skutkowy między użyciem broni chemicznej, a zniszczeniem siły militarnej
Syria zajmie się budowaniem swojego arsenału, a to wprowadzi spokój

nie może być, że ktoś używa broni chemicznej, tu nie ma się nad czym zastanawiać

-- Dodano: śr 28-08-2013, 19:34 --

chyba nikt nie wierzy w scenariusz że rebelianci użyli broni chemicznej przeciw swoim znajomym, ich rodzinom i dzieciom
Syria według opinii, ma największy arsenał chemiczny na świecie
nie można uzasadniać w takich okolicznościach decyzji o zaniechaniu interwencji z powodu "trudności w udowodnieniu tego faktu"
zniszczenie militariów jest neutralne

to że rebelianci użyli broni chemicznej aby w dalszej konsekwencji "może" nastąpiła interwencja wydaje się mało prawdopodobne, każdy w tego typu ruchach raczej musi mieć absolutną pewność

-- Dodano: śr 28-08-2013, 19:38 --

na 98,00 opór
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
kaktus3000
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 20 lip 2013, 22:54

Re: DayTrading: Środa 28.08.2013

Nieprzeczytany post autor: kaktus3000 »

pr7emo pisze:
to że rebelianci użyli broni chemicznej aby w dalszej konsekwencji "może" nastąpiła interwencja wydaje się mało prawdopodobne, każdy w tego typu ruchach raczej musi mieć absolutną pewność
W Iraku była absolutna pewność o broni atomowej i gdzie ona jest? Absolutnej pewności nigdy nie ma nawet jeśli prognozujemy na jutro przebicie 1,33 na edku ;)

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Środa 28.08.2013

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

Irak to inna sprawa, nie wsadzajmy wszystkiego do jednego wora :wink:

-- Dodano: śr 28-08-2013, 19:52 --

w końcu zweryfikowałem moje własne konto bankowe w danych Skrill'a
tak bym musiał listownie czekać ponoć kilka tygodni
przesłałem im maila i w jeden dzień niecały załatwiłem
chyba ktoś tam obecnie pracuje, bo od przesłania skanów czekałem kilka minut


kasa z xemarkets napłynie w ciągu kilku dni :]

a jeszcze został kapitał na rachunku inwestycyjnym

jakby ktoś był zainteresowany security@moneybookers.com
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
Ciapul
Maniak
Maniak
Posty: 3649
Rejestracja: 11 mar 2006, 14:41

Re: DayTrading: Środa 28.08.2013

Nieprzeczytany post autor: Ciapul »

@pr7emo : lepiej niech assad kontroluje arsenał syrii niz opozycja ktora po usunieciu dyktatora zacznie sie miedzy sobą napier... tak jak w egipcie, zauważ ze tam po obaleniu mursi'ego zginelo wiecej ludzi niz w walce z mubarakiem. arabi to rzesze latwych do zmanipulowania, niedoksztalconych ludzi z ktorymi zadna demokracja sobie nie poradzi... i co najwazniejsze zachod to wie, dlatego tak dlugo sie nie wtracal a przeciez walki zaczely sie w syrii w tym samym czasie co w egipcie, tunezji czy libii
Fakt, że meduza przeżyła 650 milionów lat bez mózgu daje nadzieję wielu ludziom...

leszalek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 22 maja 2009, 21:39

Re: DayTrading: Środa 28.08.2013

Nieprzeczytany post autor: leszalek »

Zobaczcie potęgę Stanów--co oni wyrabiają!
http://vod.pl/gasland-kraj-gazem-plynacy,85970,w.html

Awatar użytkownika
jurekszczurek
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 08 paź 2012, 22:24

Re: DayTrading: Środa 28.08.2013

Nieprzeczytany post autor: jurekszczurek »

Ciapul pisze:@pr7emo : lepiej niech assad kontroluje arsenał syrii niz opozycja ktora po usunieciu dyktatora zacznie sie miedzy sobą napier... tak jak w egipcie, zauważ ze tam po obaleniu mursi'ego zginelo wiecej ludzi niz w walce z mubarakiem. arabi to rzesze latwych do zmanipulowania, niedoksztalconych ludzi z ktorymi zadna demokracja sobie nie poradzi... i co najwazniejsze zachod to wie, dlatego tak dlugo sie nie wtracal a przeciez walki zaczely sie w syrii w tym samym czasie co w egipcie, tunezji czy libii
Myślę, że to dużo wnosi do wątku DT i samego FX, a często wpisy bardziej bliskie "tematu" są przez Moda usuwane....
w życiu najważniejsze jest szczęście- pieniądze, zdrowie, młodość mieli na "TITANICU" - ja jestem dziecko szczęścia "urodzony w niedzielę" :)

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Środa 28.08.2013

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

jurekszczurek pisze:
Ciapul pisze:@pr7emo : lepiej niech assad kontroluje arsenał syrii niz opozycja ktora po usunieciu dyktatora zacznie sie miedzy sobą napier... tak jak w egipcie, zauważ ze tam po obaleniu mursi'ego zginelo wiecej ludzi niz w walce z mubarakiem. arabi to rzesze latwych do zmanipulowania, niedoksztalconych ludzi z ktorymi zadna demokracja sobie nie poradzi... i co najwazniejsze zachod to wie, dlatego tak dlugo sie nie wtracal a przeciez walki zaczely sie w syrii w tym samym czasie co w egipcie, tunezji czy libii
Myślę, że to dużo wnosi do wątku DT i samego FX, a często wpisy bardziej bliskie "tematu" są przez Moda usuwane....
kurs słabego złotego ładnie obrazuje sytuację polityczno-gospodarczą :wink:
https://t.me/pump_upp

Zablokowany