DayTrading: Środa 25.07.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 26 lip 2018, 00:00

Wzrost
4
67%
Bez zmian
1
17%
Spadek
1
17%
 
Liczba głosów: 6

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 25.07.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

- Środowa sesja na Wall Street pomimo spadków w pierwszej części dnia zakończyła się solidnymi wzrostami po informacjach, że prezydent USA Donald Trump uzyskał ustępstwa ze strony UE, by uniknąć wojny handlowej
dlatego edek urosl a jutro draghi
i nie klocic sie bo to dziala na cisnienie a jest za goraco na dworze :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Sinus
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 620
Rejestracja: 03 sty 2018, 10:41

Re: DayTrading: Środa 25.07.2018

Nieprzeczytany post autor: Sinus »

xhDog pisze:
Kermit pisze:narazie to Ty cwaniakujesz... orgr byl pokazany wczoraj - zanim sie zrealizował - byl w kierunku trendu h1 jako formacja kontynuacji, zawieszony jako czesc fali 4 na szczycie fali 1, ale to trzeba wiedziec wczesniej, a nie po czasie komentowac. Jak żal d...pe ściska to zjedz snickersa.
EOT i wielu pipsów, mniej stresu :D
Ha haha ostatnio jak wykresy zaklinales i nie wyszło kilka razy pod rząd to podwinales ogon i uciekles z forum. Ale za to jak wyjdzie Ooooooo tak, wtedy to lubisz grać bohatera i się tym chwalic. I broń boże, żeby ktoś skrytykował to co wrzuciles, albo się z tym nie zgodził. Ktos faktycznie powinien czasem zjeść snickersa. Żal to mi było trochę ciebie jak edek się sypal z 1.24 na 1.15 a ty szukales L podczas tej drogi

Kermit, on ma trochę racji. Sam pamiętam jak szukałeś L, jak wszystko się sypało. Nawet wtedy bana dostałem, bo śmiałem to zauważyć. Teraz gram zgodnie z tym co rysujesz. Zobaczymy.
PiS forever

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 25.07.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

xhDog pisze:
Ha haha ostatnio jak wykresy zaklinales i nie wyszło kilka razy pod rząd to podwinales ogon i uciekles z forum. Ale za to jak wyjdzie Ooooooo tak, wtedy to lubisz grać bohatera i się tym chwalic. I broń boże, żeby ktoś skrytykował to co wrzuciles, albo się z tym nie zgodził. Ktos faktycznie powinien czasem zjeść snickersa. Żal to mi było trochę ciebie jak edek się sypal z 1.24 na 1.15 a ty szukales L podczas tej drogi
przejrzalem Twoich ostatnich 40 postów - na wiecej szkoda mi czasu. Az dwa z nich zawierały jakiekolwiek wykresy. Reszta to głupoty, których nie powstydziłby się Świeżak. O czym ja mam z Toba rozmawiac? Najlepiej nic nie robic i nie wrzucac wtedy jest sie czystym. Mnie krytyka nie przeszkadza - ale na trolling mam uczulenie. Żegnam
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Środa 25.07.2018

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Why not ???????
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 25.07.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Sinus pisze: Kermit, on ma trochę racji. Sam pamiętam jak szukałeś L, jak wszystko się sypało. Nawet wtedy bana dostałem, bo śmiałem to zauważyć. Teraz gram zgodnie z tym co rysujesz. Zobaczymy.
to samo co kolega...ile wykresów wrzuciles? Chetnie porozmawiam o Twoich niewidzialnych wykresach. Bo skomentowac wykres kogos jest łatwo niezaleznie czy pojdzie w dobra czy w zla strone, ale podac argumenty w czasie rzeczywistym i pokazac na swoim wykresie czemu ma pojsc tak, a nie inaczej to już ciezko, prawda? Nie chodzi o to kto ma racje tylko żeby wogole komentowac jakies zagrania dobre czy zle innych to wypada miec wlasne zdanie wyrobione i poparte argumentami.
Ja nie potrzebuje ani oklaskow jak pojdzie dobrze, ani krytyki jak pojdzie zle bo dla mojego depo nie ma to znaczenia. Ale rozmowe na argumenty techniczne zawsze chetnie podejme. EOT
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany