DayTrading: Środa 13.03.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 14 mar 2019, 00:00

Wzrost
1
20%
Bez zmian
2
40%
Spadek
2
40%
 
Liczba głosów: 5

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Środa 13.03.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

Tomasz196407 pisze:
navik pisze:
Tomasz196407 pisze: Na wszystkim mam sl be+ , jeżeli cofną ( wątpię ) to najwyżej nie bedzie zysku :idea: ...
Też nie wiem, masz swoje i widzisz wykres
kontynuacja masz potwierdzenia
formacje odwrócenia tez masz

Fajnie na EU jedną 4 H spadkową zanegowali
tu wszyscy przygotowani na spadki a to pociągneło do góry :D
ale co tam kazdy swoje ciągnie :D
Tak ....wiem , poziomy dobre do brania L i trzymania długodystansowego to byly po 2350, 2630 ...i ja tam tez łapałem L tyle tylko ze zaraz oddawałem :oops:...a teraz „wzialem na górce” i widzę możliwość wywalenia tego na szczyty ...( sl jest wiec bede spał spokojnie :lol: ) ...w piątek grałem S i po 20 ej odwróciłem sie na L prawie na samym dole ( zamknalem przed zamknięciem kilka sekund jak to mam w zwyczaju :roll: :lol: ) ...pchają to w górę i myśle ze do piątku nie ma co szukać większych pozycji do S ,raczej wykorzystywać korekty i brac L - takie moje zdanie , a jak bedzie to zobaczymy . :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 13.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Tomasz196407 pisze:
navik pisze:
Tomasz196407 pisze: Na wszystkim mam sl be+ , jeżeli cofną ( wątpię ) to najwyżej nie bedzie zysku :idea: ...
Też nie wiem, masz swoje i widzisz wykres
kontynuacja masz potwierdzenia
formacje odwrócenia tez masz

Fajnie na EU jedną 4 H spadkową zanegowali
tu wszyscy przygotowani na spadki a to pociągneło do góry :D
ale co tam kazdy swoje ciągnie :D
Tak ....wiem , poziomy dobre do brania L i trzymania długodystansowego to byly po 2350, 2630 ...i ja tam tez łapałem L tyle tylko ze zaraz oddawałem :oops:...a teraz „wzialem na górce” i widzę możliwość wywalenia tego na szczyty ...( sl jest wiec bede spał spokojnie :lol: ) ...w piątek grałem S i po 20 ej odwróciłem sie na L prawie na samym dole ( zamknalem przed zamknięciem kilka sekund jak to mam w zwyczaju :roll: :lol: ) ...pchają to w górę i myśle ze do piątku nie ma co szukać większych pozycji do S ,raczej wykorzystywać korekty i brac L - takie moje zdanie , a jak bedzie to zobaczymy . :564:[/quote]

OK powodzenia
---------------------------------------------------------
Dla przypomnienia NZDUSD z 01.01.19
Co na chwile obecną ciekawe to to że conajmniej 3(4) potwierdzenie z wyzszego interwału na L
co też może byc dodatkowym atutem osłabiającego sie dolara
a jak bedzie zobaczymy
daytrading-wtorek-01-01-2019-t30394-10.html#p933278

Zablokowany