DayTrading: Środa 04.04.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 05 kwie 2018, 00:00

Wzrost
6
55%
Bez zmian
3
27%
Spadek
2
18%
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Środa 04.04.2018

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Świeżak44 pisze:25,6k wystarczy na dzisiaj, bo zacząłem grać za podwójną stawkę i zaraz wyczyszczę to konto. Nie rozumiem dlaczegow drugą stronę nie idzie mi tak łatwo :)
Rób dokładnie odwrotnie jak uważasz i masz łatwą kasę :mrgreen:
The only way is up

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Środa 04.04.2018

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Świeżak,

wskaźniki cię mylą, bo może masz je niedostrojone?
Wiesz, jeżeli ktoś stosuje jakiekolwiek oscylatory, to już zaczyna być powoli "rocket science", i
wtedy już potrzeba dokładnie rozumieć jak działa dany oscylator i z czym go trzeba zestroić.

Poza tym, co z tego że oscylator mi daje sygnał do sprzedaży, i to nawet na sensownym poziomie?
[DAX30]M15.png
Nawet jakbym miał zagrać pod ten sygnał i zaliczyć SL, to co z tego?
Jeżeli jest okazja odrobić zgodnie z trendem, to odrabiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2018, 21:09 przez fx-technik, łącznie zmieniany 1 raz.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: DayTrading: Środa 04.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

Kazimierz S pisze:Funt wciąż wygląda silnie, a chwilę już czekam by go skrócić ... :? .
dobryfxplayer jesteś ? - jak widzisz GBP/PLN ?
Deklaracja ze strony BOE że w maju mają podwyżki na 90 % , NBP nie podniesie wcześniej niż w pierwszym kwartale 2019 r.

GBP ma bliżej w stronę 5 zł niż w 4.7 zł :roll:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kazimierz S
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 814
Rejestracja: 18 gru 2013, 18:07

Re: DayTrading: Środa 04.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Kazimierz S »

Rafal154 pisze:
Kazimierz S pisze:Funt wciąż wygląda silnie, a chwilę już czekam by go skrócić ... :? .
dobryfxplayer jesteś ? - jak widzisz GBP/PLN ?
Deklaracja ze strony BOE że w maju mają podwyżki na 90 % , NBP nie podniesie wcześniej niż w pierwszym kwartale 2019 r.

GBP ma bliżej w stronę 5 zł niż w 4.7 zł :roll:
Dzięki.
No właśnie - funt wygląda silnie na nie jednej parze. Czyli chyba jeszcze sobie poczekam... do jutra :roll: .
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2018, 21:18 przez Kazimierz S, łącznie zmieniany 1 raz.
Miód kupuj tylko Polski.

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: DayTrading: Środa 04.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

Świeżak44 pisze:25,6k wystarczy na dzisiaj, bo zacząłem grać za podwójną stawkę i zaraz wyczyszczę to konto. Nie rozumiem dlaczegow drugą stronę nie idzie mi tak łatwo :)

Przygotuj sobie jakiś plan na jutro , zastanów się co chcą zrobić . Rozpisz sobie kilka ruchów do przodu , patrz czy się realizuje jeżeli tak to graj jeżeli nie to znaczy że nie masz pojęcia co robią więc odpuść .. Jak będziesz gonił za ceną to zawsze cię wywiozą ... :idea:

Zobacz sobie to , może tak spróbuj ? .. :roll:

-- Dodano: 04 kwie 2018, 20:21 --
Kazimierz S pisze:
Rafal154 pisze:
Kazimierz S pisze:Funt wciąż wygląda silnie, a chwilę już czekam by go skrócić ... :? .
dobryfxplayer jesteś ? - jak widzisz GBP/PLN ?
Deklaracja ze strony BOE że w maju mają podwyżki na 90 % , NBP nie podniesie wcześniej niż w pierwszym kwartale 2019 r.

GBP ma bliżej w stronę 5 zł niż w 4.7 zł :roll:
Dzięki.
No właśnie - funt wygląda silnie na nie jednej parze. Czyli chyba jeszcze sobie poczekam... do jutra :roll: .

BOE chciał wcześniej podnieść ale ze względu na zawirowania na rynku poczekają do maja ... Na ostatni posiedzeniu 2 z 9 zagłosowało już za podwyżkami ... w tym miesiącu jak będzie więcej niż 2 za to funt dostanie wiatru w żagle

-- Dodano: 04 kwie 2018, 20:25 --

Technik pytam serio bez żadnych podtekstów ... Napisz co to cena otwarcia i cena zamknięcia ? .. Jak Ty to rozumiesz ..

Z góry dziękuje za odpowiedz
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Środa 04.04.2018

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Rafal154 pisze:
Technik pytam serio bez żadnych podtekstów ... Napisz co to cena otwarcia i cena zamknięcia ? .. Jak Ty to rozumiesz ..

Z góry dziękuje za odpowiedz
Nie bardzo rozumiem pytania.
Cena zamknięcia, to cena Close danego czasokresu - w rzeczywistości dosyć umowna rzecz.
Cena otwarcia, to cena Open danego czasokresu - w rzeczywistości także dosyć umowna rzecz.
Natomiast, rynki dosyć często respektują ceny Close wyższych timeframów w stosunku do tego, który tradujemy.
Np. H4.
Natomiast, temat można by mocno rozwinąć, ponieważ szczerze, to te ceny mają mało wspólnego z tradingiem.
Oczywiście, w kierunku dominującego trendu, jeżeli cena np. respektuje Close jako wsparcie, to warto kupić,
ale pod warunkiem, że jest tanio, a nie drogo.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Środa 04.04.2018

Nieprzeczytany post autor: crok. »

to jutro wig20 otworzy sie z 10pkt wyzej po takiej jezdzie na dax i dj :)))))))
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: DayTrading: Środa 04.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

fx-technik pisze:
Rafal154 pisze:
Technik pytam serio bez żadnych podtekstów ... Napisz co to cena otwarcia i cena zamknięcia ? .. Jak Ty to rozumiesz ..

Z góry dziękuje za odpowiedz
Nie bardzo rozumiem pytania.
Cena zamknięcia, to cena Close danego czasokresu - w rzeczywistości dosyć umowna rzecz.
Cena otwarcia, to cena Open danego czasokresu - w rzeczywistości także dosyć umowna rzecz.
Natomiast, rynki dosyć często respektują ceny Close wyższych timeframów w stosunku do tego, który tradujemy.
Np. H4.
Natomiast, temat można by mocno rozwinąć, ponieważ szczerze, to te ceny mają mało wspólnego z tradingiem.
Oczywiście, w kierunku dominującego trendu, jeżeli cena np. respektuje Close jako wsparcie, to warto kupić,
ale pod warunkiem, że jest tanio, a nie drogo.
Chodzi mi bardziej o cenę zamknięcia co na nią wpływa bo cena otwarcia jest zrozumiała ..
Może inaczej co składa się na świece japońską , co ona tak naprawdę pokazuje , co w niej jest zawarte i co jest tym ostatnim czynnikiem zamknięcia świecy ?

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Środa 04.04.2018

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

crok. pisze:to jutro wig20 otworzy sie z 10pkt wyzej po takiej jezdzie na dax i dj :)))))))
A zamknięcie -1% :lol:
The only way is up

Awatar użytkownika
harymilloki
Maniak
Maniak
Posty: 1996
Rejestracja: 07 cze 2012, 17:36

Re: DayTrading: Środa 04.04.2018

Nieprzeczytany post autor: harymilloki »

Rafal154 pisze:
fx-technik pisze:
Rafal154 pisze:
Technik pytam serio bez żadnych podtekstów ... Napisz co to cena otwarcia i cena zamknięcia ? .. Jak Ty to rozumiesz ..

Z góry dziękuje za odpowiedz
Nie bardzo rozumiem pytania.
Cena zamknięcia, to cena Close danego czasokresu - w rzeczywistości dosyć umowna rzecz.
Cena otwarcia, to cena Open danego czasokresu - w rzeczywistości także dosyć umowna rzecz.
Natomiast, rynki dosyć często respektują ceny Close wyższych timeframów w stosunku do tego, który tradujemy.
Np. H4.
Natomiast, temat można by mocno rozwinąć, ponieważ szczerze, to te ceny mają mało wspólnego z tradingiem.
Oczywiście, w kierunku dominującego trendu, jeżeli cena np. respektuje Close jako wsparcie, to warto kupić,
ale pod warunkiem, że jest tanio, a nie drogo.
Chodzi mi bardziej o cenę zamknięcia co na nią wpływa bo cena otwarcia jest zrozumiała ..
Może inaczej co składa się na świece japońską , co ona tak naprawdę pokazuje , co w niej jest zawarte i co jest tym ostatnim czynnikiem zamknięcia świecy ?

Wydaje mi sie ze powinienes poznac podstawy ale nie z forum ale z jakiejs prostej ksiazki (ogolnie o rynkach i analizie technicznej) ... Albo chociaz zajrzec na jakas strone gdzie to w prosty sposob wyjasniaja ... To o co pytasz to moim zdaniem podstawy podstaw ...
"cierpliwość popłaca..."
"ZŁOTO i SREBRO to środek płatności który wymyślił Bóg"

Zablokowany