DayTrading: Poniedziałek 5.11.2012

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 05 lis 2012, 23:00

Wzrost
42
51%
Bez zmian
10
12%
Spadek
30
37%
 
Liczba głosów: 82

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Poniedziałek 5.11.2012

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

menago pisze:
Nowy123 pisze:slabo im to idzie moze jeszcze moze dipa zobaczymy na 129750 okolice

-- Dodano: pn 05-11-2012, 19:48 -
o ktos bierze pod uwage tez ten obszaram,nie jestem sam.............
sory 12750 milo byc dokladnie 50-58

Mpapiez

Re: DayTrading: Poniedziałek 5.11.2012

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Można powiedzieć że w obydwie strony ciulowo idzie.

Z jednej strony wykres jest pod presją, z drugiej strony mamy fajny młotek na h1 i możliwe że zaraz wskoczymy nad MA100 na M5 więc może jednak będzie to podbicie.

Ja jakoś nie wierze w to 1.2750 dzisiaj już.

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading: Poniedziałek 5.11.2012

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

menago
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 883
Rejestracja: 15 paź 2012, 10:44

Re: DayTrading: Poniedziałek 5.11.2012

Nieprzeczytany post autor: menago »

tuvok pisze:
Mpapiez pisze:[quote="crok."

Też celowałem w nawrotkę tam gdzie piszesz, ale patrz też co się dzieje na wykresie.

Na H1 i M30 ostatnie świeczki wyglądają jak zbiórka kupujących. - Żebyś się czasem nie przejechał z tym kierowaniem wykresem. Z reguły jak coś nie chce spadać - to pewnie będzie rosnąć. Na tym poziomie wisimy od kilku dobrych godzin.
Pełna zgoda. Dodam jescze tylko, że wszystko to dzieje się przy pro-wzrostowych oscylatorach na H1 (RSI, CCI). Dodatkowo ATR rośnie co wg mnie potwierdza możliwość odbicia w górę.

panowie 90% ludzi na forexie mysli podobnie,dlatego tylko 10 zarabia,wszystko wedlug wskaznikow itd,gdy by tylko na to patrzec to by 90% zarabialo,dzisiaj mialem duzo zarzucone,ze powielam info innych,wklejam nie swoje wykresy,nie mam platformy na koncie,to dla waszej informacji posiadam dwie realne platformy iforex konto na cyprze,tu nie place podatkow i w tms brokers,kiedys myslalem wlasnie tak samo i stracilem duzo kasy -realnej....teraz staram sie myslec jak te 10% i lepiej na tym wychodze,no jeszcze tylko z chciwoscia czasem musze sobie poradzic....
dlatego jak nie bedzie jakiegos mlota w okolicach2750,badz nie przebijemy poziomu 2820,jestem caly czas za -s-kami

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Poniedziałek 5.11.2012

Nieprzeczytany post autor: crok. »

menago pisze:
tuvok pisze:
Mpapiez pisze:[quote="crok."

Też celowałem w nawrotkę tam gdzie piszesz, ale patrz też co się dzieje na wykresie.

Na H1 i M30 ostatnie świeczki wyglądają jak zbiórka kupujących. - Żebyś się czasem nie przejechał z tym kierowaniem wykresem. Z reguły jak coś nie chce spadać - to pewnie będzie rosnąć. Na tym poziomie wisimy od kilku dobrych godzin.
Pełna zgoda. Dodam jescze tylko, że wszystko to dzieje się przy pro-wzrostowych oscylatorach na H1 (RSI, CCI). Dodatkowo ATR rośnie co wg mnie potwierdza możliwość odbicia w górę.

panowie 90% ludzi na forexie mysli podobnie
a reszta 10 % to banki z realna kasa :) i w dup... maja wykresy, wsparcia i opory :) jak ktos chce wypluc kupe kasy to robimy szybko spadki jak kupic szybko wzrosty , wazne aby zalapac sie w dobry pociag :) ja nauczylem sie grac wg swojego systemu i otwieram kilkanascie pozycji jak ruch nie idzie w moja strone a przebija poziom gdzie powinienem postawic SL to jade w druga strone ale czasem oczywistosc ktora widac na wykresie tez zabiera mi SL i to nawet z calego dnia lub tygodnia.
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

menago
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 883
Rejestracja: 15 paź 2012, 10:44

Re: DayTrading: Poniedziałek 5.11.2012

Nieprzeczytany post autor: menago »

Na H1 i M30 ostatnie świeczki wyglądają jak zbiórka kupujących. - Żebyś się czasem nie przejechał z tym kierowaniem wykresem. Z reguły jak coś nie chce spadać - to pewnie będzie rosnąć. Na tym poziomie wisimy od kilku dobrych godzin.
[/quote]

Pełna zgoda. Dodam jescze tylko, że wszystko to dzieje się przy pro-wzrostowych oscylatorach na H1 (RSI, CCI). Dodatkowo ATR rośnie co wg mnie potwierdza możliwość odbicia w górę.[/quote]


panowie 90% ludzi na forexie mysli podobnie[/quote]

a reszta 10 % to banki z realna kasa :) i w dup... maja wykresy, wsparcia i opory :) jak ktos chce wypluc kupe kasy to robimy szybko spadki jak kupic szybko wzrosty , wazne aby zalapac sie w dobry pociag :) ja nauczylem sie grac wg swojego systemu i otwieram kilkanascie pozycji jak ruch nie idzie w moja strone a przebija poziom gdzie powinienem postawic SL to jade w druga strone ale czasem oczywistosc ktora widac na wykresie tez zabiera mi SL i to nawet z calego dnia lub tygodnia.[/quote]





dokladnie,a ze ja nie mam takiej kasy by zachwiac rynkiem,to staram sie myslec nad tym co oni moga zrobic....

Mpapiez

Re: DayTrading: Poniedziałek 5.11.2012

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

@up

łoj kuwa zdziwiłbym się jak by detalista miał taką kasę żeby rynkiem huśtać.

Menago tak dla twojej informacji, to na forexlive.com dziś około 95% ludzi obstawiało zejście do poziomu 1.2730 (ja akurat do 1.2750 ale się wycofałem), więc nie wiem czy myślisz jak te 10%.

Nie zapominaj że tu jest gadka o day tradingu - a nie o dłuższych rozwiązaniach.

Jasne że jak by cena podeszła teraz pod poziom 1.2810-20 to się pakuję w eSki ^^.

menago
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 883
Rejestracja: 15 paź 2012, 10:44

Re: DayTrading: Poniedziałek 5.11.2012

Nieprzeczytany post autor: menago »

Mpapiez pisze:@up

łoj kuwa zdziwiłbym się jak by detalista miał taką kasę żeby rynkiem huśtać.

Menago tak dla twojej informacji, to na forexlive.com dziś około 95% ludzi obstawiało zejście do poziomu 1.2730 (ja akurat do 1.2750 ale się wycofałem), więc nie wiem czy myślisz jak te 10%.

Nie zapominaj że tu jest gadka o day tradingu - a nie o dłuższych rozwiązaniach.

Jasne że jak by cena podeszła teraz pod poziom 1.2810-20 to się pakuję w eSki ^^.

NIE WIEM CO OBSTAWIAJA NA FOREXIELIVE I napisalem staram sie myslec co moga zrobic,,a to juz roznica ....
ja tez tylko do 2750,tylko ze po swoich fibo tak obstawialem,,,dlatego jak w tym rejonie nie zobacze mlota,to nie wchodze w l-ki,a czy cena tam dojdzie ,to juz tez nie jest takie wazne,bedzie mniejszy zysk,ale nie strata.....
Ostatnio zmieniony 05 lis 2012, 20:04 przez menago, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
EnergyMustFlow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 19 lip 2012, 11:34

Re: DayTrading: Poniedziałek 5.11.2012

Nieprzeczytany post autor: EnergyMustFlow »

Mpapiez pisze:@up


Menago tak dla twojej informacji, to na forexlive.com dziś około 95% ludzi obstawiało zejście do poziomu 1.2730 (ja akurat do 1.2750 ale się wycofałem), więc nie wiem czy myślisz jak te 10%.
Witam

Jeżeli jest tak jak piszesz, to może Edziu się podniesie, choć na chwilkę ;)?


Pozdrawiam
"Wykorzystaj pierwsze momenty na obserwację. Możesz przez to stracić wiele okazji do szybkiego zwycięstwa, lecz chwile obserwacji są gwarancją sukcesu. Nie śpiesz się i bądź pewny swego".
Diuna - Frank Herbert

menago
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 883
Rejestracja: 15 paź 2012, 10:44

Re: DayTrading: Poniedziałek 5.11.2012

Nieprzeczytany post autor: menago »

to tak bedziemy sie kolysac w okolicach dzisiejszych opcji??????????????????????

Zablokowany