DayTrading: Poniedziałek 26.10.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3021
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Poniedziałek 26.10.2020

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax
niestety nie przypuszczalem ze w nocy zejda tak głeboko bo na otwarcie nie zanosilo sie ze pojada pod 500
dlatego zgasl tez strazak :mrgreen: bo nie zdazylem tp przesunac/czerw linia/
w sumie dobry zysk wyzej 300 pip
ale ze nie mam strazy to na razie delikatnie biore lki bo moze byc roznie czyli 12--i ostat3ktr
jesli by ruszyli w dol mocniej to elek nad 400 raczej wtedy nie bedzie
to jeszcze te 2ski z nocy wykres m15/ nie bylo widac ze idzie na zwale :(
https://iv.pl/image/daxm15.GtoSJv2
to m15i m3 to 1lka na te chwile
https://iv.pl/image/frycekm15lki.GtoSeTO
https://iv.pl/image/frycekm3.GtoSFnI
poza tym wskoczyla mi oczekujaca lka na wti-ropa z 39,00 i lka dolce czyli normalka
reszty /hameryki//na tych poziomach jakie sa nie ruszam chyba ze sporo mocniej pojada w dol
mimo iz tyle oczekujacych widac to zludne wrazenie bo przynajmniej poki nad 400 rynek to mam caly czas 1lke ZAPAMIETAC GRAM DT---FRYCKA
Ostatnio zmieniony 26 paź 2020, 07:01 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

poniewaz raczej gram dt na dax tylko odniose sie do tych waszych pogaduszek weekendowych
zawsze tu co drugiemu bedzie zle niestety :(
a to przerost formy nad trescia a to knajacki styl pisania a ostatnio dyslektykiem zostalem nawet ha ha ha
wielce szanowni ekszszperci przeciez ja nic nie robie tu na forum
tylko podwyzszam swe ego
maluje wykresy maluje tablice i co jeszcze nie tak
stawiam pozycje po 2kontrakty i co mam slke przesuwac na kazdej
czy tp pisac jakie moze jeszcze dla kazdej infantylizm do potęgi
kto pamieta o tym ze zamierza doktorek odejsc stad :?: pisal doktorek nie 1 raz
jakos to umknelo szpecom albo od kiedy to zaczal grac nagle na indeksach
bo gral dolara lub edka
i czyja to zasługa ha ha ha
tylu z Was juz tu cuda obiecywało co to niby mieli nie robic a co pokazywac
i na tych obiecankach jak zwykle się konczyło
ja tym sie roznie od Was szpece i ekszperciiii , że robie tu swoja robote
a że tu co drugiemu to nie pasuje to mnie nie martwi bo co innego do mnie pisza ludzie na priv
nawet żaden nie zauważył ze pokazuje tabelke /no najwyżej zysk to prawie kazdy/
ale tam jest taka pozycja zlecenia i mimo iz rynek zawraca ja dalej mam przynajmniej
10- 15 oczekujacych zdarza sie ze 30
co to znaczy szpece moze sie ktorys wysili i pomyśli choć raz ,
ale to chyba za trudne
zasiegi kiedy mniej wiecej czy lkuje czy skuje prawie co dzien gora co drugi podawalem a ze ja mam inna rozbieznosc niz tu grajacy to niestety nic na to nie poradze
EOT
swiezy :?: :?: :?:
a tak przy okazji ile razy bedziesz jeszcze mnie a jakas krzywą pytal
zamiast zapamietywac co piszę 3 raz w tym roku zdjalem wiecej nize 1/3 depo
i kilka razy po zysku wypłaty i dalej mam depo x oraz 5 zer
jaka ty krzywa chcesz u mnie to tylko prostaaaaaaaa do nieba :P
to u ciebie jakies tam ciagle krzywe do zera AMEN
MASZ MNIE NIE CYTOWAC JAK CHCESZ ODPOWIEDZI
to napisz ja czytam tu wszystkich jeszcze i wszystkie posty
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.10.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

eduardo - https://invst.ly/sl45k - mam sygnał na S. Jak przewalą tę kreskę to jest szansa na down.
W tym tygodniu trochę luźniej, a przynajmniej dzisiaj na tę chwilę. No to pobawimy się.
Pozdrawiam i zieloności
edit: z innej metody też powinien spadać.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

JoooohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 02 sie 2020, 17:55

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.10.2020

Nieprzeczytany post autor: JoooohnTitor »

No i jak tam zydołaczki. mowielem ze w poniedzialem was przeswiecą na indexach, spodziewalem sie wiekszego zjazdu ale to jeszcze przed nami i to przed wyborami ! Nie radze grac juz edka na L !

Janusz Biznesu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 30 sie 2018, 00:18

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Janusz Biznesu »

Chłopaki, nie chcę być złośliwy, ale wasze wpisy w połączeniu z 71% leszczyny siedzącej w S na eu utwierdziły mnie w słuszności mojej L z czwartku.

Awatar użytkownika
Czuguri
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 402
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:54

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Czuguri »

XAB pisze:
26 paź 2020, 06:37
poniewaz raczej gram dt na dax tylko odniose sie do tych waszych pogaduszek weekendowych
zawsze tu co drugiemu bedzie zle niestety :(
ja się odniosę bo pewna kwestia mnie irytuje. @Świerzy, XAB jest tutaj JEDYNĄ osobą, której zależało i zależy abyś grał cokolwiek.., a Ty wbijasz mu szpilę :). Tyle wskazówek ile on Ci udzielił, to chyba żaden z tu obecnych. Jesteś jak te osoby co w totka wygrają 30 baniek i tracą w całości ponieważ nie dochodząc sami do tych pieniędzy nie wiedzą jak się z nimi obchodzić. "Nie umiesz szanować pieniądza".

DAX, na 12350, mam oczekującą eLkę. Liczę jednak na 12220 - 12270.
uczę się

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Czuguri pisze:
26 paź 2020, 08:27
XAB pisze:
26 paź 2020, 06:37
poniewaz raczej gram dt na dax tylko odniose sie do tych waszych pogaduszek weekendowych
zawsze tu co drugiemu bedzie zle niestety :(
ja się odniosę bo pewna kwestia mnie irytuje. @Świerzy, XAB jest tutaj JEDYNĄ osobą, której zależało i zależy abyś grał cokolwiek.., a Ty wbijasz mu szpilę :). Tyle wskazówek ile on Ci udzielił, to chyba żaden z tu obecnych. Jesteś jak te osoby co w totka wygrają 30 baniek i tracą w całości ponieważ nie dochodząc sami do tych pieniędzy nie wiedzą jak się z nimi obchodzić. "Nie umiesz szanować pieniądza".

DAX, na 12350, mam oczekującą eLkę. Liczę jednak na 12220 - 12270.
Jesli chodzi o porady to proponuje obejrzeć. Wiele sie można dowiedziec jak i nauczyć. I nie jest to bełkot zapewniam. Pomijam już samą strategie :)
Bo to jest prawdziwy LIVE i przede wszytkim na koncie real nie DEMO (które w nieskończonośc mozna sobie nowe otwierać) :D
https://www.youtube.com/watch?v=y7Gw6acNgCA

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.10.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

tak szczerze to liczylem ze choc w 12200 uderza ale widocznie za malo mieli sił
moze po nawrotce to zrobia :(
czugar krotko grasz ale jestes wyraznie dokladniejszy niz ja
graty :564: u mnie bylo 247
teraz na 365 porobilem skrot tych moich elecek
niestety najnizsze poszly narazie w zapomnienie ale mam z ok 300 elik
robota typowa i prosta
jak staneli na 250 to w robocie gora 400
wszelkie wyjscia nad 410 znacza ze tyle spaddku im wystarczylo by oczyscic teren :568:
Ostatnio zmieniony 26 paź 2020, 10:18 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Qsus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 25 paź 2020, 16:02

Re: DayTrading: Poniedziałek 26.10.2020

Nieprzeczytany post autor: Qsus »

witam, wybronią 1.182, pewnie przetestuja piatkowy poziom oporu 1.186 - gorna banda trojkata.

Zablokowany