DayTrading: Poniedziałek 01.03.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3016
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Poniedziałek 01.03.2021

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje Regulamin Forum

REKLAMA: Sprawdź aktualne rachunki bankowe dla firmy z promocyjnymi bonusami.


***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Dobra. Miejmy nadzieje że to był dołek i teraz obiecane ATH i zyski.. Dołożyłem 2x L od dołu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Złoto wygląda interesująco na podbicie, ale to chyba nie koniec spadków jak wyłamali duże OB.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1189
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

WestWorld pisze:
01 mar 2021, 07:40
Kazdy covidiota a wiem ze ich tu bolszo powien sie na tym pochylic:
Kogo nazywasz "covidiotą"?
Ostatnio zmieniony 01 mar 2021, 08:37 przez Anomalia, łącznie zmieniany 1 raz.
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

el_gringo_
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 20 mar 2020, 23:15

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.03.2021

Nieprzeczytany post autor: el_gringo_ »

taaak wiadomo, że maseczki nic nie dają, a lekarze podczas operacji nakładają je tylko aby lepiej wygladąć ;D

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Świeżak44 pisze:
01 mar 2021, 00:26
Dobra. Miejmy nadzieje że to był dołek i teraz obiecane ATH i zyski.. Dołożyłem 2x L od dołu.
TO DEMO wiec masz dwa wyjscia albo jako milioner demowy :?: otwierasz szybko 2 konto i zaczynasz piramidke z elek od nowa
albo jak rynek wyjdzie nad 31200-250 gasisz 150 l z dolu i setke z gory / bo najpierw broni sie kasy pozniej mysli o zyskach /to bym dawno zrobil juz ja/
i wreszcie stawiasz tylko lki 50l tak jak ci kazalem robic albo rob co chcesz ale nie obarczaj mnie wina bo robiles co chciales i jak chciales
ja nie mam lki z wyzej 31k wiec nie zawracam sobie glowy tyle o zyskach bo najpierw obron sie potem mysl o zysku
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek
to b to tylko sugestia bo nie musza az tak wysoko podejsc , choc ja na miejscu grubasa
wrocilbym nawet do cz, klina by zamieszac szyki miskom
https://iv.pl/image/edek.Gt34Zbe
bo po B moze wreszcie przyjdzie to wyrysowane C czyli 4 patrz nizej / na razie nic mojemu zalozeniu nie grozi bo ida jak po sznurku
https://iv.pl/image/ededzienny.Gt343Tp
pozycje mam lki
us30 , sp500, dax edek , nasdaq zkwyzej 30 k teraz i jak bedzie dwa razy tyle to pomysle czy juz nie pora na ski pokazywac nie widze powodu bo jak kto chce to zapisuje co 10 godz w nocy bylo zk15-20k
Ostatnio zmieniony 01 mar 2021, 08:50 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

andrut
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1082
Rejestracja: 09 cze 2013, 07:26

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.03.2021

Nieprzeczytany post autor: andrut »

el_gringo_ pisze:
01 mar 2021, 08:35
taaak wiadomo, że maseczki nic nie dają, a lekarze podczas operacji nakładają je tylko aby lepiej wygladąć ;D
Medyk podczas operacji zakłada maseczkę, aby nie zainfekować rany pacjenta :)))

A tak poza tematem, to jak tam dolary australijskie.

Może by tak korekta na AUDUSD po obfitych wzrostach.
Ostatnio zmieniony 01 mar 2021, 08:55 przez andrut, łącznie zmieniany 1 raz.

Asset
Gaduła
Gaduła
Posty: 277
Rejestracja: 19 lis 2012, 09:07

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Asset »

XAB pisze:
01 mar 2021, 08:42
edek
to b to tylko sugestia bo nie musza az tak wysoko podejsc , choc ja na miejscu grubasa
wrocilbym nawet do cz, klina by zamieszac szyki miskom
https://iv.pl/image/edek.Gt34Zbe
bo po B moze wreszcie przyjdzie to wyrysowane C czyli 4 patrz nizej / na razie nic mojemu zalozeniu nie grozi bo ida jak po sznurku
https://iv.pl/image/ededzienny.Gt343Tp
pozycje mam lki
us30 , sp500, dax edek , nasdaq zkwyzej 30 k teraz i jak bedzie dwa razy tyle to pomysle czy juz nie pora na ski pokazywac nie widze powodu bo jak kto chce to zapisuje co 10 godz w nocy bylo zk15-20k
Jestem tego samego zdania.
https://www.tradingview.com/x/pjqVvnoj/ ... rUxfG4OBsQ

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 01.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

za 5dni maja dostep do kasy z drukarek wiec jak dorwą sie do tych 2bilionow to moga z edkiem zrobic wszystko
tak jk to robia co miesiąc :568:
Ostatnio zmieniony 01 mar 2021, 08:59 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany