DayTrading: Piątek 8.03.2013

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 09 mar 2013, 00:04

Wzrost
29
56%
Bez zmian
8
15%
Spadek
15
29%
 
Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Piątek 8.03.2013

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

tak się pobawiłem wykresem jeszcze przed weekendem i wyszło mi coś takiego... troszkę zrobiło zamętu w głowie...
Linia trendu z W1, D1 która była już 3 razy respektowana przez cenę, dodatkowo mamy w jej pobliżu konfluencje fibo oraz S/R - jak dla mnie dość silne sygnały do korekty, ale muszę to przetrawić przez weekend. Bo może to pójść na ciekawy strzał. Za każdym razem odbicie szło w setki pipsów...
Co o tym sądzicie?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading: Piątek 8.03.2013

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

św. Franciszek pisze:oczywiście że nie obracam dziesiątkami tysięcy, zazwyczaj startuje mając niecałe 400-500 zł, a kończe m-sc mając 3-4 koła, nie chce mi się liczyć ile to jest %, różnie bywa, forex jest maszynką do zarabiania pieniędzy, jest jak forsa, która leży na ulicy i wystarczy się po nią schylić. Jedynie trzeba mieć żelazne podejście do tego, jedna, dwie czyste transakcje w ciągu dnia, nie więcej, kilka pipsów i jedna, dwie wtopy w ciągu miesiąca, które zamyka się w momencie kiedy nie idzie po naszej myśli (macie milion okazji w ciągu dnia żeby wejść w rynek na chwilę, ale zdarza się wtopa). Nie gramy pod dane, nie gramy kiedy jego mość wielki pierdzi trąbka przemawia, podstawy analizy technicznej, opór wsparcie, parę kresek i 1000 % w kieszeni. Pozdrawiam, tak wiem, pieniądze lubią ciszę, ale jak słyszę, że komuś nie wychodzi tzn, że nie myśli, wchodzi licząc na farta, ale założę się, że najwiekszy problem macie z zamknięciem stratnej pozycji licząc, że wróci. Za przeproszeniem chu... wróci. I tak się gra na forexie, zgarniasz parę pipsów, robisz sobie dniówkę i wracasz następnego dnia, ja spędzam pare minut, parę godzin na edku, czekam na dobrą okazję, a jak wtopie to zamykam pozycję i przychodzę jutro. Jaki macie bilans więcej transakcji na plus czy na minus? Pewnie na plus, ale te na minus choć jest ich kilka pewnie zżerają depo. Panie moderatorze, sorry za wywód, już się zamykam, pozdrawiam wszystkich przyszłych i obecnych milionerów ;)
Bardzo dobrze mówi, najważniejsze to trzymać się zasad choćby nie wiem co i unikać za wszelką cenę strat.
Bo 1 strata warta 10 transakcji zysku...
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Piątek 8.03.2013

Nieprzeczytany post autor: cugan »

atlanticos pisze:tak się pobawiłem wykresem jeszcze przed weekendem i wyszło mi coś takiego... troszkę zrobiło zamętu w głowie...
Linia trendu z W1, D1 która była już 3 razy respektowana przez cenę, dodatkowo mamy w jej pobliżu konfluencje fibo oraz S/R - jak dla mnie dość silne sygnały do korekty, ale muszę to przetrawić przez weekend. Bo może to pójść na ciekawy strzał. Za każdym razem odbicie szło w setki pipsów...
Co o tym sądzicie?
pokręciło zegarem :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Piątek 8.03.2013

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

dorysowałem Twoja linie i u mnie wychodzi że jest kolejnym pięknym wsparciem :) tylko umocniło moją teorię :)

dobrze że nie widziałem tej Twojej linii rano bo nie puściłbym trejda pod parole :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading: Piątek 8.03.2013

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

kupidyn pisze:Nowy123

o juz lepiej Armada mnieszy prowizje i sprady na takie skalpy a pozwalaja piramidowac do 25 k depo i nawet jak przkroczysz to mozesz sie dogadac

o co chodzi z tym piramidowaniem w armadzie? bo jestem zainsteresowany takim stylem gry
Tzn. że grasz gotówką jeszcze niezrealizowaną w Balance - Free Margin/equity, czyli więcej jak masz w Balance.
To było w miarę bezpieczne swoją drogą na ejku nie tak dawno...
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Piątek 8.03.2013

Nieprzeczytany post autor: cugan »

atlanticos pisze:dorysowałem Twoja linie i u mnie wychodzi że jest kolejnym pięknym wsparciem :) tylko umocniło moją teorię :)

dobrze że nie widziałem tej Twojej linii rano bo nie puściłbym trejda pod parole :)
Dyskusja prowadzi do wniosków :!:
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading: Piątek 8.03.2013

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

roberttheus pisze:mój broker nie pozwala na ustawianie tp 5 pipek i na taki duży lewar:-)

-- Dodano: pt 08-03-2013, 21:23 --

no cóż nie ma objęcia bessy na d1 (edek) więc większe prawdopodobieństwo wzrostów w przyszłym tygoniu
Dziwne to trochę się wydaje nie mają siły iść do góry, a spadać też nie spadają, nawet jak takie silne rzeczy z danymi i dobitki z ratingiem Włoch...
Na przetrzymanie to wszystko, ale to już trzymali wystarczająco długo chyba :?:
Jak będzie luka to hossy w Sunday evening...
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Piątek 8.03.2013

Nieprzeczytany post autor: cajto »

atlanticos - zerknij na tą rozpiskę, potem wrzuć W1 - laga + doji +... powyżej linii, jeśli ktoś gra na dłuższe terminy niż DT, to uważam że gra jest warta... świeczki :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 8.03.2013

Nieprzeczytany post autor: karnak »

Trochę weekendowych kresek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

rafmax
Maniak
Maniak
Posty: 1633
Rejestracja: 17 sty 2013, 08:13

Re: DayTrading: Piątek 8.03.2013

Nieprzeczytany post autor: rafmax »

Wg mnie mozna rysowac ile sie chce kresek i wydziwiac cuda na wykresie ale i tak nie potwierdza one ze odbijemy sie od 1,3. Jesli nie potwierdza na 100% to nie sa faktem. Faktem natomiast jest ze mamy na H4downtrend. Dopoki nie peknie główna TL oraz jeden z waznych oporów ( wg mnie w tej chwili 1,3130-60) to historie o wzrostach mozna miedzy bajki włozyc albo podac na tacy jako główne danie łapaczom szczytów i dołków. ;) Prosta analiza jest najlepsza i zazwyczaj skuteczna, czasem wymaga tylko troche cierpliwosci zeby cena pokazała kierunek.

Udanego weekendu :564:
"Buy the fu*king dip you fu*king idiot" :)
http://www.youtube.com/watch?v=jllJ-HeErjU

Zablokowany