DayTrading: Piątek 25.05.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 26 maja 2018, 00:00

Wzrost
6
86%
Bez zmian
1
14%
Spadek
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 7

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

i dobrze bo jak nazywa sie dolara smieciem
to zlepek walut z tylu panstw to raczej mega smiec
a przesciganie sie ecb w rozdawanie kasy wybrancom grecji wlochy itd to szkoda komentowac nawet
bo jestesmy w eurolandiii dla wybrancow
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Bartomierz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 548
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:21

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: Bartomierz »

Właśnie dostałem maila z jakiegoś sklepu o dżinsowych szortach. Jak myślicie warto w to wejść? Ma ktoś jakiś wykres???
BBHMM :twisted:

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: karnak »

Moje spojrzenie na rynki - jest szansa na umocnienie złotówki i wzrost indeksów:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: crok. »

PipsKong pisze:
TsunamiPL pisze:Domknięcie luki na edku na 1.07300 niby jeszcze dalekie, ale....
Przedstawiciele EBC nie wykluczają podkręcenia QE na czerwcowym posiedzeniu...

Nie wyjaśniają w którą stronę... :roll:
znowu zniszczą euro ….

alre Trump z Kimem sie jednak spotka wiec luka na indexach jak ta lala :)
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: karnak »

sWIG80 i mWIG40 - widzę szansę na wzrosty:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

dalan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 22 wrz 2012, 17:09

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: dalan »

Sorry Dadas wszedłem na twój link i nie wytrzymałem https://www.youtube.com/watch?v=SwB0ZJbwmpw.Ale track jest niezły :D

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

karnak pisze:sWIG80 i mWIG40 - widzę szansę na wzrosty:
A czasem KGHM nie będzie ciągnął dalej w dół tego indeksu, bo https://www.bankier.pl/wiadomosc/KGHM-b ... 92236.html - KGHM nie wypłaci dywidendy a to jest spółka wchodząca w skład WIG20 . Dopiero rozkminiam tą całą GPW ale nie wygląda to różowo co tam się dzieje ostatnio... jeszcze ten GetBack...

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: highend »

Erdogan mówi, żeby kupować lirę = luka w dół na USD/TRY ;)

co więcej, Korea Płn i Płd spotykają się znowu i zawierają pokój... i z Trumpem ma sie Kim spotkać.

Tymczasem taka znana przepowiednia mówi:

"Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój (…) Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki... Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop! Zadławi się w Gibraltarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą
"

znacie to skąd to jest? ....
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

TsunamiPL pisze: Przedstawiciele EBC nie wykluczają podkręcenia QE na czerwcowym posiedzeniu...

Nie wyjaśniają w którą stronę... :roll:
skad dokladnie masz to info? Jakiś link? Mnie to umknelo, a jesli jest prawdziwe i wiarygodne (jesli podkreca to tylko w jenda strone, innej opcji nie ma) to zobaczymy spory ruch umacniajacy euro i dyskontujacy to wydarzenie w najblizszych tygodniach (rynek zakłada taki ruch w sierpniu na obecna chwile), a kilka par z euro wlasnie taki scenariusz zdaje sie wskazywac na wykresach
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
magura2004
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 504
Rejestracja: 07 kwie 2013, 19:20

Re: DayTrading: Piątek 25.05.2018

Nieprzeczytany post autor: magura2004 »

Kermit pisze:
TsunamiPL pisze: Przedstawiciele EBC nie wykluczają podkręcenia QE na czerwcowym posiedzeniu...

Nie wyjaśniają w którą stronę... :roll:
skad dokladnie masz to info? Jakiś link? Mnie to umknelo, a jesli jest prawdziwe i wiarygodne (jesli podkreca to tylko w jenda strone, innej opcji nie ma) to zobaczymy spory ruch umacniajacy euro i dyskontujacy to wydarzenie w najblizszych tygodniach (rynek zakłada taki ruch w sierpniu na obecna chwile), a kilka par z euro wlasnie taki scenariusz zdaje sie wskazywac na wykresach
https://www.bloombergquint.com/onweb/20 ... o-tweak-qe

Zablokowany