DayTrading: Piątek 10.08.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 11 sie 2018, 00:00

Wzrost
3
50%
Bez zmian
1
17%
Spadek
2
33%
 
Liczba głosów: 6

Ekolog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 516
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:47

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: Ekolog »

Bartomierz pisze:A złoto coś się nie daje, proszę Państwa.
Złoto po spadku Edka ładnie odbiło a Edek w miejscu. Złoto walczy aby tej linii nie przebić długo terminowej

Obrazek

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1197
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

fx-technik pisze:
majkel79 pisze:Teraz tak sobie siedzę w ogrodzie i myślę jakim trzeba było być idiotą żeby nie grać long na parach tureckich na podstawie tego co się w Turcji dzieje. Ostatnie interwencje na lirze zostały szybko zgaszone, dla mnie to był cynk że dalej long. :roll: :shock:
Do tego potrzeba doświadczenia, żeby uwierzyć, że o to chodzi.
Nie miałeś wiedzy i doświadczenia, to nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, tylko jechać do przodu.
To serio jest męczące dla czytających :roll:
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

barabaszek

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: barabaszek »

ERDOGAN: Lobby stóp procentowych nie zniszczy tego kraju, lira nurkuje...
:roll:

Obrazek

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Anomalia pisze:
fx-technik pisze:
majkel79 pisze:Teraz tak sobie siedzę w ogrodzie i myślę jakim trzeba było być idiotą żeby nie grać long na parach tureckich na podstawie tego co się w Turcji dzieje. Ostatnie interwencje na lirze zostały szybko zgaszone, dla mnie to był cynk że dalej long. :roll: :shock:
Do tego potrzeba doświadczenia, żeby uwierzyć, że o to chodzi.
Nie miałeś wiedzy i doświadczenia, to nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, tylko jechać do przodu.
To serio jest męczące dla czytających :roll:
OK.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Anomalia pisze:
To serio jest męczące dla czytających :roll:
:D :D :D
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1197
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

fx-technik pisze:OK.
dziękuję.
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Nieśmiertelny Trader pisze:Nie wiem jak u was ale u mnie sytuacja opanowana a bylo gorąco, całą noc nie spałem. Odrobiłem wczorajsze longi na edku shortem na kablu i ponownie wszedlem w edka Long na wsparciu miesiecznym o ktorym tez wspominal kermit. Do tego na kablu i edku wypada zniesienie 161 fibona. To moze byc szpila finalna a usdtry wydaje sie to potwierdzac, swoja drogą tam liczylem na 8,25.

niech moc bedzie z wami
z tego poziomu to jest narazie taksówka do Zegrza, jak chcesz złapać samolot na Floryde to musisz wsiasc na 1.1350 moze nawet 1.13 i SL próbowac na 1.12 a TP otwarty w średnim terminie IMO. W ta strefe ktora pokazałem wjedziemy jak towarowy w malucha i strefa zgniotu bedzie dalej, potem bedzie z miesiac uklepywania podlogi czyli gora 150-200 pipsow, dol 150 pipsow i dopiero z wieży poleci pozwolenie na start :564: :564: Wielu pipsów

i żeby nie było - to jest tylko moja subiektywna opinia, a każdy ma swoj system, swoje metody i swoje pozycje...
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

skalp eSs
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
anturo
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 11 maja 2013, 00:17

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: anturo »

pr7emo pisze:zastanawia mnie że jak to mówili wybitni lewicowi ekonomiści QE pomógł szybciej wyjść z dołka kryzysu, ale czy też tak dobrze podtrzyma hosse w gospodarkach :think:
Nie istnieje takie źwierze jak "wybitni lewicowi ekonomiści". Nie mogą być wybitni skoro są lewicowi.

Amen

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Piątek 10.08.2018

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

anturo pisze:
pr7emo pisze:zastanawia mnie że jak to mówili wybitni lewicowi ekonomiści QE pomógł szybciej wyjść z dołka kryzysu, ale czy też tak dobrze podtrzyma hosse w gospodarkach :think:
Nie istnieje takie źwierze jak "wybitni lewicowi ekonomiści". Nie mogą być wybitni skoro są lewicowi.
heh, dokładnie ;)
https://t.me/pump_upp

Zablokowany