DayTrading: Piątek 08.12.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 09 gru 2017, 00:00

Wzrost
4
44%
Bez zmian
2
22%
Spadek
3
33%
 
Liczba głosów: 9

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 08.12.2017

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Nieśmiertelny Trader pisze:Co ciekawe bitcoin mega pobujał w weekend a otworzy się tak jak się zamknal u forexowych brokerów w piątek czyli podobnie to co na walutach ktore zdarza się ze czasem robią spore wahania w weekend (np na xe.com) ale otwierają się tak jak się zakonczyly w piatek tak więc bitcoin co raz bardziej regulowany.

Xab, obecnie spread masz ponad 100 dolarów, swpay po -15 w dwie strony więc dlugoterminowo kompletnie nie oplaca się grac tym u brokerów. Przy tych wahaniach spokojnie wystarczy dzwignia 1:1 na zwyklych gieldach typu bitfinex, ewentualnie trzymanie w portfelu po za giełdą, najbezpieczniej.
napisales bitfinex
a to prosze na zamowienie

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Klienc ... 60744.html
ostatnie zdanie to caly final
Choć nie mogą wypłacić swoich środków, mogą wykorzystać rosnący kurs kryptowaluty do ich pomnożenia.
i na tym konczmy temat bo szkoda slow
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 08.12.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Przeczytałem artykuł i nic szczególnego z niego nie wynika.
Normalne problemy ery technologii komputerowej.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 08.12.2017

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

XAB pisze:
Nieśmiertelny Trader pisze:Co ciekawe bitcoin mega pobujał w weekend a otworzy się tak jak się zamknal u forexowych brokerów w piątek czyli podobnie to co na walutach ktore zdarza się ze czasem robią spore wahania w weekend (np na xe.com) ale otwierają się tak jak się zakonczyly w piatek tak więc bitcoin co raz bardziej regulowany.

Xab, obecnie spread masz ponad 100 dolarów, swpay po -15 w dwie strony więc dlugoterminowo kompletnie nie oplaca się grac tym u brokerów. Przy tych wahaniach spokojnie wystarczy dzwignia 1:1 na zwyklych gieldach typu bitfinex, ewentualnie trzymanie w portfelu po za giełdą, najbezpieczniej.
napisales bitfinex
a to prosze na zamowienie

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Klienc ... 60744.html
ostatnie zdanie to caly final
Choć nie mogą wypłacić swoich środków, mogą wykorzystać rosnący kurs kryptowaluty do ich pomnożenia.
No dobra, takich brokerów są 10siątki :D Klienci Alpari UK do dzisiaj odzyskują swoje pieniądze po 15 stycznia :D no ale tylko do 50k funtow. To akurat super wyszlo tak jak po 2 latach sądów klientów TMS (to chyba najglosniejsze na polskiej scenie) a ilu sie kompletnie zawineło krzaków z cypru i papa pieniążki. Tutaj masz raptem parre dni zwloki póki co ale chyba nie ma sie co dziwic jak jest tak gigantyczne zainteresowanie w paru ostatnich tygodniach. Świat aż huczy od tego a servery nie wyrabiają.

Chyba nie muszę wspominać jakiego wałka walnął nasdaq w czasie debiutu facebooka i jak to się pozniej wszyscy pieknie tlumaczyli :D

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 08.12.2017

Nieprzeczytany post autor: XAB »

jestem w takim razie ciekaw ktory z was gra lub chcialby grac u brokera u ktorego kilka tyg czekasz na kase
panowie nie zartujcie ze to zaden problem zas ten przekret tmsow i innych to przeciez calkiem inna bajka
to ze szwajcar ustala staly kurs franka w dzisiejszych czasach i to ze ktos w to wierzyl i pod to gral
to trzeba miec ok to nie na dzis temat
Ostatnio zmieniony 10 gru 2017, 22:54 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

majkel79
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 681
Rejestracja: 24 lut 2016, 12:27

Re: DayTrading: Piątek 08.12.2017

Nieprzeczytany post autor: majkel79 »

Panowie, naszły mnie dzisiaj przy niedzieli takie pewne przemyślenia i walę prosto z mostu, że jeżeli kogoś tutaj na forum uraziłem to przepraszam i pozdrawiam

Zablokowany