DayTrading: Piątek 08.12.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 09 gru 2017, 00:00

Wzrost
4
44%
Bez zmian
2
22%
Spadek
3
33%
 
Liczba głosów: 9

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 08.12.2017

Nieprzeczytany post autor: XAB »

niestety wszedzie gdzie czytam to znajomuy lub znajomy znajomka
tu jest portal i wg mnie nie wolno zachecac do tego
ja wierze ze ktos napewno cos na tym zarobil i chetnie mu napisze gratki
ale konkrety bo ja mam znajomkow ktorzy to kupili i kasy niet
dlatego przestrzegam kto chce niech sobie ryzykuje ale to juz inne ryzyko
bo na tych kontraktach ktore wejda mozna grac na wzrosty ale i na spadki
a w nocy bylo 12700 przy szczycie 17000 tys w sumie w kilka dni
wiec to grozna bajka
a z tego co czytam to nasi brokerzy nie biora w tym udzialu i nbp i pkw przestrzega tez
i tu w sumie nie o np spadanie chodzi
tylko chce uslyszec ktory broker gwarantuje wyplate bo z tym wyrazny problem jest
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 08.12.2017

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

XAB pisze:niestety wszedzie gdzie czytam to znajomuy lub znajomy znajomka
tu jest portal i wg mnie nie wolno zachecac do tego
ja wierze ze ktos napewno cos na tym zarobil i chetnie mu napisze gratki
ale konkrety bo ja mam znajomkow ktorzy to kupili i kasy niet
dlatego przestrzegam kto chce niech sobie ryzykuje ale to juz inne ryzyko
bo na tych kontraktach ktore wejda mozna grac na wzrosty ale i na spadki
a w nocy bylo 12700 przy szczycie 17000 tys w sumie w kilka dni
wiec to grozna bajka
a z tego co czytam to nasi brokerzy nie biora w tym udzialu i nbp i pkw przestrzega tez
Bzdura, wiele brokerów oferuje coiny. Do tego masz tam o wiele mniejsza dzwignie w zaleznosci od brokera 1:5 do 1:20. ale to jest od niedawna natomiast ludzie ktorzy grają na oficjalnych gieldach grają bez dzwigni więc straty są nieporownywalnie mniejsze niż na forex. Forex to dopiero maszynka do ubierania ludzi, wyleszczania i przed tym nalezy wielu przestrzegać. Zwlaszcza przed dzwignią. Nie masz pojecia ile majatkow ludzie na tym potracili i dalej tracą. Na takim bitcoinie straciło raczej nie wielu gdy zwyczajnie wymieniali złotowki na coiny a te po wymianie im rosly. To tak jak bys sobie mieszkal w turcji i od lat wymienial lire na dolary/euro. Czysty zysk bez stresu zwiazanego z dzwignią. KNF przestrzega przede wszystkim przed dzwignią dlatego sa plany wprowadzenia 1:25. Mądry trader nigdzie nie gra all in. Ja tu nie pisze o znajomym znajomka tylko o kolesiu z ktorym dlugo pracowałem. A prawdziwe pieniądze to się zarabia na spreadach kalendarzowych, nie na FX. FX to najtrudniejszy rynek z mozliwych, o wiele trudniejszy od akcji. Tam wiekszosc leszcza najczesciej jest zamrazanych ale nie tracą tych pieniędzy, mają szanse ze wroci jak to wiekszosc akcji robi bo S&P rosnie od 200 lat z korektami.

Wspominasz o gwarancji wyplat. 15 stycznia 2015 wielu mialo shorty na usdchf, gbpch i myslisz ze wszyscy dostali swoją wygraną na loterii?

Awatar użytkownika
eliroPL
Gaduła
Gaduła
Posty: 281
Rejestracja: 23 mar 2014, 20:35

Re: DayTrading: Piątek 08.12.2017

Nieprzeczytany post autor: eliroPL »

po co ten stres
za nieco ponad godzinkę zaczynamy handel!!!!
i eu po 1.20 na koniec tygodnia, tak mi się marzy

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 08.12.2017

Nieprzeczytany post autor: XAB »

TRADER niesmiert
a ty wiesz o czym piszesz na forexie gra tu minimum 90 procent ludzi stad moze wiecej i kazdy cos przezyl
ilu gra na tym szajsie bitcoin bo jakos nie widze
konkrety? jaki broker i gdzie
ja pisze wyraznie nie zachecam gry na btcoinie a o swej kasie kazdy decyduje sam
a na temat brokerni tu nikt nie chce poruszac tego tematu bo to temat tabu
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 08.12.2017

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

XAB pisze:TRADER niesmiert
a ty wiesz o czym piszesz na forexie gra tu minimum 90 procent ludzi stad moze wiecej i kazdy cos przezyl
ilu gra na tym szajsie bitcoin bo jakos nie widze
konkrety? jaki broker i gdzie
ja pisze wyraznie nie zachecam gry na btcoinie a o swej kasie kazdy decyduje sam
a na temat brokerni tu nikt nie chce poruszac tego tematu bo to temat tabu
Wpisz w google brokerzy z bitcoin albo wejdz w dział ''brokerzy forex'' na nawi....

To nie forum kryptowalut chociaż niektorzy moderatorzy forum nawigatora wprowadziło kilka takich temat i czesto je promują bo to jest hot.

Najwieksze polskie forum bitcoin ma prawie tyle samo zarejestrowanych uzytkowników co forum nawigatora, nie musze tez pisac ze ludzie ktorzy są tutaj sa tez tam. jak chcesz znalezc to forum to rowniez zachecam do skorzystania z google :)

Znaczy jakie konkrety masz na mysli? Na forum nawiagotra nikt od poczatku istnienia forum nie pokazał żadnych konkretów. :) Wiesz, że nie powstał ani jeden zarabiający dziennik od początku istnienia forum, ani jeden :)

No ale pieniądz lubi cisze. Chcesz konkretnych brokerów co oferują kryptowaluty? Tak jak pisałem wejdz w dział brokerzy lub wpisz w google brokerzy kryptowalut. Niebawem wszyscy brokerzy wprowadzą krypto bo jest to hot i mozna na tym trzepać kase, w sensie brokerzy bo dzwignia zniszczy leszczy nawet taka 1:10, 1:20 bo gdy eursusd przy dzwigni 1:100 rusza się 1% to bitcoin przy dzwigni 1:10,1:20 rusza się 10% :)

majkel79
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 681
Rejestracja: 24 lut 2016, 12:27

Re: DayTrading: Piątek 08.12.2017

Nieprzeczytany post autor: majkel79 »

Pan Cogito pisze:
eliroPL pisze:
fx-technik pisze:
[DAX30]H4.png
pewnie głupie pytanie ale już kilka razy zadałem i nikt nie odpowiedział
gdzie można jeżeli wogóle można obserwować daxa czy wti przez weekend tak jak waluty?
Również dołączam się do pytania bo w ciągu tygodnia nikt nie pisał o daxie a teraz w trakcie weekendu dax nagle zaczął rajd.
Na mnie możecie liczyć chłopaki, dopiero mam chwilę usiąść przy kompie

https://www.ig.com/uk/indices/markets-i ... der=SUNDAX

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 08.12.2017

Nieprzeczytany post autor: XAB »

niesmiert trader rozumiem ze ty nie grasz na tym
bo ja wiem kto sprzedaje te bitc i jakie to sa brokernie
dlatego pytam o konkrety nie interesuja mnie zarobki tylko u jakiego gra brokera jaki spred prowizja i czy choc cos kasy wyplacil a ja sobie sam skoryguje jego prawdomownosc :D
tsunami czyli daxik planowo i do gory :D
Ostatnio zmieniony 10 gru 2017, 22:29 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
eliroPL
Gaduła
Gaduła
Posty: 281
Rejestracja: 23 mar 2014, 20:35

Re: DayTrading: Piątek 08.12.2017

Nieprzeczytany post autor: eliroPL »

dzięki jesteś wielki

majkel79
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 681
Rejestracja: 24 lut 2016, 12:27

Re: DayTrading: Piątek 08.12.2017

Nieprzeczytany post autor: majkel79 »

eliroPL pisze:dzięki jesteś wielki
hehe nie ma za co, mam dobre serce bo dobroć wraca do mnie :mrgreen:

-- Dodano: 10 gru 2017, 22:34 --
eliroPL pisze:dzięki jesteś wielki
na priv coś ci zaraz wyślę, może czytałeś już może nie

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Piątek 08.12.2017

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Co ciekawe bitcoin mega pobujał w weekend a otworzy się tak jak się zamknal u forexowych brokerów w piątek czyli podobnie to co na walutach ktore zdarza się ze czasem robią spore wahania w weekend (np na xe.com) ale otwierają się tak jak się zakonczyly w piatek tak więc bitcoin co raz bardziej regulowany.

Xab, obecnie spread masz ponad 100 dolarów, swpay po -15 w dwie strony więc dlugoterminowo kompletnie nie oplaca się grac tym u brokerów. Przy tych wahaniach spokojnie wystarczy dzwignia 1:1 na zwyklych gieldach typu bitfinex, ewentualnie trzymanie w portfelu po za giełdą, najbezpieczniej.

Zablokowany