DayTrading: Piątek 05.07.2024

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3145
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 05.07.2024

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8194
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 05.07.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

poz zamkniete dzisiaj
https://ibb.co/1dyhTC7
By nie było zbędnych gadek pozycjonuję tylko czasem na demo
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać :!:
tylko projekcje i tylko to co chcę

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2732
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Piątek 05.07.2024

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

baxik pisze:
05 lip 2024, 00:03
poz zamkniete dzisiaj
https://ibb.co/1dyhTC7
Dzień Płaskoziemcy skończony.
Zapytaj się ludzi czy chcą oglądać czyjeś wycinkowe wyniki ? Czy to co wkleiłeś cokolwiek wnosi do ich tradingu ? Czy to pomaga zrozumieć rynek i wpływa na ich przyszłe decyzje ? To może oszczędzić ci roboty.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8194
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 05.07.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

SEROL666 pisze:
05 lip 2024, 00:40
baxik pisze:
05 lip 2024, 00:03
poz zamkniete dzisiaj
https://ibb.co/1dyhTC7
Dzień Płaskoziemcy skończony.
Zapytaj się ludzi czy chcą oglądać czyjeś wycinkowe wyniki ? Czy to co wkleiłeś cokolwiek wnosi do ich tradingu ? Czy to pomaga zrozumieć rynek i wpływa na ich przyszłe decyzje ? To może oszczędzić ci roboty.
a moze to ty zapytaj sie ludzi co sądzą o Tobie
po co ty tu jestes na tym forum
bo ja nie muszę pisac gdyz sporo ludzi pisze do mnie na priv i tu o cos pyta i niestety nie wypada mi napisac co sadzą o tobie :P
bo to troszke dziwne ale jakos nie zauwazyłem zeby ktokolwiek z tego forum o cokolwiek się CIEBIE tu pytał
procz tego co jarasz :P
i nie rob z siebie abderyty wiekszego niz jestes lub mozesz jeszcze być bo doskonale wiesz gdzie ja mam twoje zalecenia lub polecenia i twe oceny
jakos nie zauwazyłem by ktos Ci tu napisał choc raz graty za kierunek :?: i za ocenę rynku
bo ja jesli sie wdaje z toba w pogaduszki to tylko po to by sie z ciebie posmiac :d :d :d i po drwić pap
By nie było zbędnych gadek pozycjonuję tylko czasem na demo
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać :!:
tylko projekcje i tylko to co chcę

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2732
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Piątek 05.07.2024

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

baxik pisze:
05 lip 2024, 01:36
a moze to ty zapytaj sie ludzi co sądzą o Tobie
po co ty tu jestes na tym forum
bo ja nie muszę pisac gdyz sporo ludzi pisze do mnie na priv i tu o cos pyta i niestety nie wypada mi napisac co sadzą o tobie :P
bo to troszke dziwne ale jakos nie zauwazyłem zeby ktokolwiek z tego forum o cokolwiek się CIEBIE tu pytał
procz tego co jarasz :P
i nie rob z siebie abderyty wiekszego niz jestes lub mozesz jeszcze być bo doskonale wiesz gdzie ja mam twoje zalecenia lub polecenia i twe oceny
jakos nie zauwazyłem by ktos Ci tu napisał choc raz graty za kierunek :?: i za ocenę rynku
Wiem o tobie że jesteś Emerytem wieku przed 70 rokiem życia. Każdy z nas ma czy też miał dziadulka co pierniczy głupoty. I to widać w sposobie jak opisujesz rynek bez zawodowego słownictwa wymyślasz nie istniejące pojęcia. W starczym umyśle wpakowałeś się w mitomaństwo. Zupełnie niepotrzebnie co pozbawiło cię to prawa do szacunku na forum. Dobrze wiemy że wypier...li cię z innych forów jak przekroczyłeś masę krytyczną. Jak słyszałem z dwóch cie wywalili.

Grzejesz sobie teraz zadek u nas. Szyderują z ciebie wszyscy. Jesteś dyspozycyjnym pajacem forum każdy kto cię pyta:"Baxik co myślisz...."
Dla twojej informacji na privach krąży o tobie pakiet informacji aby każdy znał twoją historię. Doświadczasz poprawności politycznej ci co z tobą piszą dokładnie wiedzą kim jesteś i co robiłeś na innych forach.

Nie traktuj nas jak idiotów większość z nas którzy zostali na tym forum ma poziom eksperta na FX. To forum miało tworzyć jakość a nie to co ty robisz. Ten dział w którym tak namiętnie pisujesz zamiast otworzyć journal i sprawdzić ile osób będzie tak naprawdę chciało go czytać strwożył Daro Manchester, który znając jego dał by ci bana dawno temu.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8194
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 05.07.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

Serol
ok noc rozumiem ale kilka m-cy temu bardziej sie wysiliłes- Podaj coś jeszcze co masz w zanadrzu :568:
to z jakich to forow mnie niby wywalili /tylko z dwoch :?:
poniewaz logo nie zmieniłes a trujesz tu o dziadkach to twoje SEROL 666 czyli czerwiec 66 małolacikiem juz nie jestes
choc na avatarze wygladasz jak piekny Bolo fryz wąsik bródka super i to fakt 150 w kapeluszu jak KACZOR he hwe :P
jestes hetero no nie koniecznie i przy okazji wreszcie tu masz rozmowcę bo tego ci jak zwykle brak
to nowosc za to masz 5tkę z plusem :shock: :shock: :shock:
//większość z nas którzy zostali na tym forum ma poziom eksperta na FX.// tzn kto ekspert- ty Beton i kto jeszcze
to trzeba by w ramki oprawic ,a ile banow dostałeś ty od DARO
bo na Blondiego zgoda tyle forow kiedys oblatywał ze na fx się zna i tu masz rację
//Ty ekspert od fx no tu mnie qrwa rozwaliłes mam się śmiać czy płakać :D
z rok temu czy 2 pytalem cię z fx na zadne z pytan nie napisałes nic , no chyba ze ode mnie sie juz sporo nauczyłeś
W takich pogaduszkach muszę przyznac ze Blondi był lepszy
miał przygotowane z 10screnow na zawołanie co powiedzialem i kiedy niestety starego jego niku nie pamiętam
Ty to szczerze jesteś tylko marna kopia miszcza trolli wiec masz jeszcze czas na nauke
I moze otworz Ty journal i sprawdz czy ktoś do ciebie wogole zajrzy/ Jakis pedałek na pewno/
a na razie rozwin temat mocniej bo nawet nie ma co komentować
A moze cos o edku bo jak piszesz nikt go tu nie gra procz Ciebie jakies prognozy wrózby czy jak zwykle zostawisz go mnie :arrow: :P
By nie było zbędnych gadek pozycjonuję tylko czasem na demo
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać :!:
tylko projekcje i tylko to co chcę

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8194
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 05.07.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

ropka wti
500-b gra
edek
jakos tak
z tym ze dt bo usrance z siłami po przerwie wracaja :!:
z h1 wskakuje mi kln popytowy z zasiegiem 1,093 nawet :idea: /na razie tego nie zakładam ale jak wykres dolar by wtedy z 5 gr nizej nawet był
połowke dolcy realnie mam juz
te 1,083-840 to by wtedy była dopiero 3ka :568: i tak to widzę
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
By nie było zbędnych gadek pozycjonuję tylko czasem na demo
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać :!:
tylko projekcje i tylko to co chcę

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8194
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 05.07.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

a gaz to jak zwykle jajca w berecie
filizanka na filizance :D
irytuje mnie ale trzymam lki :(
piatek ja za bardzo w dt nie wchodzę no chyba ze muszę :568:
co do edka
słabe dane prod przem u frycka i francuzikow
istotne infa
usa zmiana zatrudnienia czyli normalka :568: a dax do góry druga normalka / złe dane to upp :P usrance lekko uppp
NAVIK tyrasz kakao dzisiaj :?:
mus tyrka na ropie bo moze wreszcie te 85,xx puknie rynek :!: :!: :!:
dobrze ze juz wiekszosc zciałem :568:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2024, 09:39 przez baxik, łącznie zmieniany 2 razy.
By nie było zbędnych gadek pozycjonuję tylko czasem na demo
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać :!:
tylko projekcje i tylko to co chcę

user
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 471
Rejestracja: 27 sty 2020, 18:19

Re: DayTrading: Piątek 05.07.2024

Nieprzeczytany post autor: user »

ja też już po zakupach waluty

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8194
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 05.07.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

user pisze:
05 lip 2024, 09:36
ja też już po zakupach waluty
dolce
moga jeszcze docisnac bo nbp dobrze gadał
ale realnie to ja sobie poczekam
moze ekspert SEROL cos poradzi ha ha ha :D :D :D
z bialego klina to spora pompka w dół na dziś dlatego moze byc z tym dolcem w lipcu roznie :!: :!: :!:
chyba ze wyjdą gorą jak zakładam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2024, 09:48 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
By nie było zbędnych gadek pozycjonuję tylko czasem na demo
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać :!:
tylko projekcje i tylko to co chcę

Zablokowany