DayTrading: Piątek 05.03.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3014
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Piątek 05.03.2021

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje Regulamin Forum

REKLAMA: Jaki rachunek bankowy osobisty wybrać?

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Piątek 05.03.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

Mówiłem wam ze moja cicia ma dobre ucho.
3650 juz nie daleko.
Dolar ma chec zakonczyc ten miesiac na 3,92.
No chyba ze jutro zgodnie z predykcja BAXia banksterka sie rzuci na mega tanie akcje :lol:
Smiem w to watpic. Teraz kapitał pojedzie do obligacji gdyz na dniach zacznie sie sypac w eurokołchozie i to na skale jakies jeszcze nie widziano.

Swoja droga to 10Y wystrzał w kosmos moze to jest przyczyna dzisiejszej wyprzedazy bo w zasadzie nic sie nie dzieje jeszcze.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 05.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

taki mlyn jest idealny do zarobkow i tyle a czy bedą wzrosty to zobaczymy?
muszę troszke spuscic powietrza by się nie przegrzało
https://iv.pl/image/godz-435-piatek.Gt3qdqD
kontr marcowy zostaje 6 ktr na us30
nasdaq zostaje 10 ktr
sp500 zostaje 20 ktr
i przy okazji by nie bawic sie w skubanke edka i dolcy zostawilem po 0,5 lota z dna i ze szczytu dolce
daruje im te pare groszy niech sie ciesza ze mnie skubnęli hwe :P /depo znowu luzik/
https://iv.pl/image/zostaje-na-rano.Gt3qTfe
teraz juz dobranoc
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Piątek 05.03.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

BAX ze tak zapytam to jest gra na demo czy w realu kosisz takie kwoty ? Tyle lat takich siankosow tydzien w tydzien to co ty robisz z taka iloscia kasy jak siedzisz tylko przed monitorem caly tydzien.

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Piątek 05.03.2021

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

SSSS dax 0,5 14003
Z wczoraj zostalo SSS 0,3 sp 500 po 3829
DAX SSSS zamkniete 13970 :564:
poranek moze byc :p

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 05.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

WestWorld pisze:
05 mar 2021, 07:07
BAX ze tak zapytam to jest gra na demo czy w realu kosisz takie kwoty ? Tyle lat takich siankosow tydzien w tydzien to co ty robisz z taka iloscia kasy jak siedzisz tylko przed monitorem caly tydzien.
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Ok powtorze to kolejny raz bo ja pisze o tym a nikt tego nie zapamietuje / jestes przeciez tu tez i czytasz/
Nigdy w ten sposob nie pozycjonowałem?????????
Rok temu nie gralem sp5oo, us30 ani nasdaq ,jesli to sporadycznie moze
raz na rok, zawsze dolar , edek i jak to wychodzilo to widac
Dax to samo ze 3 lata piszac tu, tez prawie go nie gralem
Zaczalem od pokazowek gry systemikiem ale wszyscy to olali i przeszło bez echa /chyba jesienia tego roku/ strazaka :idea: za to wszyscy już pamiętają he h-we
Ja z m-ca na miesiąc zacząlem grać mocniej i mocniej /co widac :?: wg mnie juz przesadzam, bo z 5 razy mialem na maksa obciazone depo ,dzis w nocy tez DEPO trzeszczało/
W tym mc u juz tak konczę i jak zaczne ski to zmniejsze przynajmniej o 60 procent moc pozycji moze więcej
a na razie trzymam lki i jedziemy z tym koksem tylko gora 5 dni
Jak znasz jakies milsze zajęcie w czasie tej srnej pandemii to napisz :568: pozdrawiam
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Piątek 05.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

i jako ciekawostka
zalozenie nie wychodzi to pykanko kontr 1-gora 2ktr dt i skroty do 2jki
https://iv.pl/image/pozycje-rano.Gt318fo
zadnego pakowania sie pod beret amen chyba ze poczuje ze to ta chwila :568: to zagram stylem doktorka
krotko mocno
tam na dole po lewej jest moc czyli ile baniek w robocie to teraz juz gora do 2b a nie na okraglo 4-czy 5xx
Ostatnio zmieniony 05 mar 2021, 09:39 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

andrut
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1082
Rejestracja: 09 cze 2013, 07:26

Re: DayTrading: Piątek 05.03.2021

Nieprzeczytany post autor: andrut »

No cóż, głupek ze mnie, pokusiło wczoraj łapanie noży na ujku i obcięło paluszki.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 05.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

poszło L na edku po 1.1920. SL 1.1850, TP open
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 05.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany