DayTrading: Czwartek 27.06.2013

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 28 cze 2013, 00:00

Wzrost
15
47%
Bez zmian
4
13%
Spadek
13
41%
 
Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
molmomas
Maniak
Maniak
Posty: 1704
Rejestracja: 06 lis 2012, 15:06

Re: DayTrading: Czwartek 27.06.2013

Nieprzeczytany post autor: molmomas »

witam, takie opcje mogą się pojawić w najbliższym czasie. na dziś myślę że możemy zejść do dolnego ograniczenia kanału.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Money flow.
"pips to the people"

Awatar użytkownika
pkubiu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1196
Rejestracja: 26 lis 2012, 07:12

Re: DayTrading: Czwartek 27.06.2013

Nieprzeczytany post autor: pkubiu »

nawet po danych PKB Niemiec nie rośnie to juz koniec

-- Dodano: 27 cze 2013, 08:58 --

nawet po danych PKB Niemiec nie rośnie to juz koniec
chciwość jest dobra

Awatar użytkownika
lukweb
Gaduła
Gaduła
Posty: 169
Rejestracja: 24 cze 2013, 21:08

Re: DayTrading: Czwartek 27.06.2013

Nieprzeczytany post autor: lukweb »

Nowy123 pisze:
pr7emo pisze:tylko idiota kupowałby dolara przy niskim pkb (zmienna do obliczania wskaźników w gospodarce) i giełdach na zielono, a tymczasem up :evil:
pamietaj dane juz historyczne to raz dwa jesli chodzi CI o U J to nie wina USD umacniania tylko jedynie NIKKIE UP i oslabienie JPY

a c odo indeksow to pamietaj ze banksteraz teraz ma koniec polrocze bonusy i przed wynikami spolek

To fakt, też trzymałęm wczoraj S - nawet do dzisiaj rana, ale w kontekście tych szczytów unijnych itd troche zwątpiłem i zamknąłem dwutogodniową pozycję, choć mnie nadal kusi poziom 1,28 jako docelowy i tak mi bynajmniej wychodzi - może jeszcze dzisiaj jak podejdzie pod 3070 to sie skusze na S 0,1 - 0,2
Nec Hercules contra plures...

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Czwartek 27.06.2013

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

dwa wykresy edka z perspektywy D1 - jak pisałem wcześniej istotna linia trendu nadal pod nami (wykres 1) i dopóki nie zejdziemy poniżej jej poziomu widzę możliwosc naprwde sporego odbicia. Nie wiem czy oznaczenia są dobre - Bemowo jak możesz to popraw
Wykres drugi to ten sam który pokazywałem przed spadkami z poziomu 3415... Zeszliśmy wprawdzie poniżej wskazanego przeze mnie 3060 ale sądzę że dzisiejszy dzień zdecyduje. Tak na prawdę wystarczy nam 50-60 pipsów w górę i mamy na dziennym objęcie hossy, które w połączeniu z miejscem gdzie jesteśmy jak dla mnie byłoby silnym sygnałem buy. Koniec dnia pokaże nam prawdopodobnie kierunek. A na razie na tej parze najlepiej cierpliwie poczekać z decyzją :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Czwartek 27.06.2013

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

pr7emo pisze:
Nowy123 pisze:
pr7emo pisze:tylko idiota kupowałby dolara przy niskim pkb (zmienna do obliczania wskaźników w gospodarce) i giełdach na zielono, a tymczasem up :evil:
pamietaj dane juz historyczne to raz dwa jesli chodzi CI o U J to nie wina USD umacniania tylko jedynie NIKKIE UP i oslabienie JPY

a c odo indeksow to pamietaj ze banksteraz teraz ma koniec polrocze bonusy i przed wynikami spolek
wczoraj po danych dolar zyskiwał, no to nie było dyskontowania tego pkb niech ci będzie
dziś rano dolar też zyskiwał

cholera mam eS

jedna dżazga była od razu po ogłoszeniu a potem nawet jak stany otwarły to zapomnieli o tym
dzis za wiele sp500 nie pokażę bo sa na fibo i oporach

-- Dodano: czw 27-06-2013, 10:07 --

E J mysle o S z okolice 128 25 30 mocno oporow

Awatar użytkownika
zastapmnie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1193
Rejestracja: 04 cze 2012, 23:17

Re: DayTrading: Czwartek 27.06.2013

Nieprzeczytany post autor: zastapmnie »

to może, by zadowolić tka byków jak i niedźwiedzi, Edek wpierw machnie się w okolice 12930, a potem raźnym krokiem uderzy o 13070-80 i tam zakończy dzień:)

-- Dodano: czw 27-06-2013, 9:19 --

ta wybita w zeszłym tygodniu Lt aż się prosi, by ją dotknąć... a im później to zrobimy, tym niżej zlecimy
Staram się przetrzymywać straty i ciąć zyski, bo tak podobno robi większość, która przecież nie może się mylić...

Awatar użytkownika
adk77
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1296
Rejestracja: 22 lut 2013, 11:53

Re: DayTrading: Czwartek 27.06.2013

Nieprzeczytany post autor: adk77 »

euraud sądzę, że 1,38 zaliczy i zacznie jazdę w górę do 1,42 budując jednocześnie prawe ramię rgr na h4
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
lukweb
Gaduła
Gaduła
Posty: 169
Rejestracja: 24 cze 2013, 21:08

Re: DayTrading: Czwartek 27.06.2013

Nieprzeczytany post autor: lukweb »

no - czemu nie :D

ciekawe jak w rytm edka podąży dzisiaj usdpln?
Nec Hercules contra plures...

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Czwartek 27.06.2013

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

atlanticos pisze:dwa wykresy edka z perspektywy D1 - jak pisałem wcześniej istotna linia trendu nadal pod nami (wykres 1) i dopóki nie zejdziemy poniżej jej poziomu widzę możliwosc naprwde sporego odbicia. Nie wiem czy oznaczenia są dobre - Bemowo jak możesz to popraw
Wykres drugi to ten sam który pokazywałem przed spadkami z poziomu 3415... Zeszliśmy wprawdzie poniżej wskazanego przeze mnie 3060 ale sądzę że dzisiejszy dzień zdecyduje. Tak na prawdę wystarczy nam 50-60 pipsów w górę i mamy na dziennym objęcie hossy, które w połączeniu z miejscem gdzie jesteśmy jak dla mnie byłoby silnym sygnałem buy. Koniec dnia pokaże nam prawdopodobnie kierunek. A na razie na tej parze najlepiej cierpliwie poczekać z decyzją :564:
Z perspetywy D1 tak to widzę, Wskazany poziom to miejsce "nie do pokonania" - prawdopodobnie na miesięcznym wyrysujemy spadającą gwiazdę.

Na niższych interwałach rzeczywiście nie można wykluczyć jeszcze jednej fali spadkowej.

W dłuższym terminie zakładam jendnak konsolidację
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Czwartek 27.06.2013

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

zastapmnie pisze:-

ta wybita w zeszłym tygodniu Lt aż się prosi, by ją dotknąć... a im później to zrobimy, tym niżej zlecimy
właśnie dlatego uważam że cierpliwosc i wstrzymanie sie z decyzją jest tu kluczowe... Jeśli zejdziemy dotknac tą linie to wchodzę w grube L nawet bez PA, a jak pęknie 3060-3070 to czekam na retest TL poprowadzonej po ostatnich szczytach. S jak na razie nie przewiduję bo miejsce zdradliwe :564:
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Zablokowany