DayTrading: Czwartek 10.01.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 11 sty 2019, 00:00

Wzrost
2
50%
Bez zmian
1
25%
Spadek
1
25%
 
Liczba głosów: 4

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 10.01.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:nie za bardzo mam ochote na ske dlatego ze ten weekendowy na 113xx mnie wystraszyl bo juz bym na sce byl
a takich gierek nie uznaje ze ktos mogl sobie sprzedac 500 pip wyzej niz inni i sie z nas moze smiac
a za dwa dni znowu weekend :evil:
dlatego niewazne co rynek ale lka dla mnie bezpieczniejsza

-- Dodano: 10 sty 2019, 20:29 --

tomasz widzisz /
znowu daxa ciagna w gore
ale to przekretasy
No cóz ci mam powiedzieć,
wejscie w sell było krótsze niz lot bąka
zgodnosci z dziennym nie było, pisałem

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 10.01.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

caly czas sie zastanawiam o co im chodzi i czy moze jest tak ze juz nie beda mieli ochoty na jakies glebsze zejscie w dol i w sumie szkoda mi ze pogasilem te lki z samego dolu wczesniej a mialem ochote z 10czy 30 ktr wejsc i trzymac
a spanikowalem i wszedlem mala iloscia dlatego moze tez zgasilem na 300 pip prawie
a mialem zobaczyc ochote ile mozna natluc trzymajac taka pozycje np z pol roku no ok kwartal choc
ale moze wywala numer i zrobia to jeszcze dolek bo pewnie pamietasz pisalem o kontr terminowych na sporo wyzej 12kola ma marzec czyli 1 kwartal
spekulant tez cos takiego pisal
ciekawi mnie jaki to bajer poleci
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 10.01.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:caly czas sie zastanawiam o co im chodzi i czy moze jest tak ze juz nie beda mieli ochoty na jakies glebsze zejscie w dol i w sumie szkoda mi ze pogasilem te lki z samego dolu wczesniej a mialem ochote z 10czy 30 ktr wejsc i trzymac
a spanikowalem i wszedlem mala iloscia dlatego moze tez zgasilem na 300 pip prawie
a mialem zobaczyc ochote ile mozna natluc trzymajac taka pozycje np z pol roku no ok kwartal choc
ale moze wywala numer i zrobia to jeszcze dolek bo pewnie pamietasz pisalem o kontr terminowych na sporo wyzej 12kola ma marzec czyli 1 kwartal
spekulant tez cos takiego pisal
ciekawi mnie jaki to bajer poleci
To nie tak
bawisz sie w Konga

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 10.01.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

no bez przesady widzialem wielkosci pozycji konga
to ja musialbym na tym moim rachunku ze sto lub 300 kontr kupic a ja chce te probe zrobic gora z 10 ma
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 10.01.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:caly czas sie zastanawiam o co im chodzi i czy moze jest tak ze juz nie beda mieli ochoty na jakies glebsze zejscie w dol i w sumie szkoda mi ze pogasilem te lki z samego dolu wczesniej a mialem ochote z 10czy 30 ktr wejsc i trzymac
a spanikowalem i wszedlem mala iloscia dlatego moze tez zgasilem na 300 pip prawie
a mialem zobaczyc ochote ile mozna natluc trzymajac taka pozycje np z pol roku no ok kwartal choc
ale moze wywala numer i zrobia to jeszcze dolek bo pewnie pamietasz pisalem o kontr terminowych na sporo wyzej 12kola ma marzec czyli 1 kwartal
spekulant tez cos takiego pisal
ciekawi mnie jaki to bajer poleci
Widzisz zagłebie sie w ten problem,
bo indeksy to nie tylko jedna rzecz, kilka a nawet i wiecej
czasem jestem pewien jak widze jedna swieca trze o druga i nie może jej przebic, poparte wskaznikami i FE
wiem jest ruch, drugi raz nie jestem pewien i nie wchodze i żałuje czasu zaangazowania, bo mogłem a nie zrobiłem
ale nie wolno popadać w zły nastrój,
zagranie musi byc traderskie entry, sl i tp
wtedy i zadowolenie jest z e nie hazard
nie łap dołków , szczytów, nie baw sie w niby trejding, że swap dodatni
analizujesz kilka indeksów , bondy i złoto,
analizujesz też wysokie interwały
i nie ma czegos takiego że musisz danego dnia wejsc
jak są warunki to wchodzisz

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Czwartek 10.01.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

kwestia kalkulacji co się bardziej opłaca, czy dłubanie po kilka pipsów ( bo się umie to robić tak jak XAB ) czy wchodzenie na długi termin … ja wolę długi termin a najlepiej z + swapem
1 lot na eur/try daje nam rocznie 97 000 zł. - przynajmniej u mojego broka … to nie w kij dmuchał dobry dodatek
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 10.01.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

PipsKong pisze:kwestia kalkulacji co się bardziej opłaca, czy dłubanie po kilka pipsów ( bo się umie to robić tak jak XAB ) czy wchodzenie na długi termin … ja wolę długi termin a najlepiej z + swapem
1 lot na eur/try daje nam rocznie 97 000 zł. - przynajmniej u mojego broka … to nie w kij dmuchał dobry dodatek
Kongu w przeciwienstwie do Ciebie nie mam nic ku temu, zarabiaj
w przeciwienstwie do Ciebie co bez przerwy robisz "o rany AT"
zarabiaj , i jeszcze raz zarabiaj i niech inni tez zarabiaja
są tacy co zarabiają majac bardzo duze konto i obstawiajac tez duże wolumeny bez sl
raz wygra drugi raz straci
przyzna sie?
załozyłes dziennik i juz chwalisz jaka ty transakcje zawarłes
taki słynny polityk rzekł
nie pocza tek tylko koniec czyni mena :D

Kong rób swoje tylko tyle
a ja robie tez swoje

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 10.01.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

kazdy ktokolwiek tyral na fx kilka czy kilkanascie lat hm ma juz wypracowane swoje metody i trudno mu sie przekrecac czy je zmieniac ja juz pisalem ja wycofuje sie z roboty na fx
bo juz nie widze tej potrzeby zmniejszam od lutego znowu o 30 procent depo
wiec niedlugo bede pykal moca po 0.2 do gora pol lota i nie 5tki a 3ki czyli wejscia do 2lot
tp plan na ten rok i mysle ze takie ograniczenie mi wystarczy by zarabiac co miesiac pensyjke dodatkowo
i stoper wlaczony na 8godz czyli jak urzednik ha ha ha ha mialem 10 godz
niech mlodsi sie szarpia ja nie mam juz takiej potrzeby
najgorsze jest to ze z wiekiem zaczynam lubic siedziec w domku to moj problem ale moze jakies obowiazkowe zajecie sobie wymysle
Ostatnio zmieniony 10 sty 2019, 21:31 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Czwartek 10.01.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Tomasz196407 pisze: Kongu w przeciwienstwie do Ciebie nie mam nic ku temu, zarabiaj
w przeciwienstwie do Ciebie co bez przerwy robisz "o rany AT"
zarabiaj , i jeszcze raz zarabiaj i niech inni tez zarabiaja
są tacy co zarabiają majac bardzo duze konto i obstawiajac tez duże wolumeny bez sl
raz wygra drugi raz straci
przyzna sie?
załozyłes dziennik i juz chwalisz jaka ty transakcje zawarłes
taki słynny polityk rzekł
nie pocza tek tylko koniec czyni mena :D

Kong rób swoje tylko tyle
a ja robie tez swoje
otóż to każdy niech gra co chce grać, ja tylko chciałem pokazać inny tok myślenia z którego korzystam.
:564: :564: :564:
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 10.01.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

PipsKong pisze:
Tomasz196407 pisze: Kongu w przeciwienstwie do Ciebie nie mam nic ku temu, zarabiaj
w przeciwienstwie do Ciebie co bez przerwy robisz "o rany AT"
zarabiaj , i jeszcze raz zarabiaj i niech inni tez zarabiaja
są tacy co zarabiają majac bardzo duze konto i obstawiajac tez duże wolumeny bez sl
raz wygra drugi raz straci
przyzna sie?
załozyłes dziennik i juz chwalisz jaka ty transakcje zawarłes
taki słynny polityk rzekł
nie pocza tek tylko koniec czyni mena :D

Kong rób swoje tylko tyle
a ja robie tez swoje
otóż to każdy niech gra co chce grać, ja tylko chciałem pokazać inny tok myślenia z którego korzystam.
:564: :564: :564:
I to cieszy :564: :564: :564:

Zablokowany