DayTrading: Czwartek 09.08.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 10 sie 2018, 00:00

Wzrost
3
50%
Bez zmian
2
33%
Spadek
1
17%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 09.08.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

widze że byczki powoli zaczynaja sie przekrecac na edku... a jeszcze wczoraj sie zastanawiali jakie auto z tych L kupia zeby mnie rozjechac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Czwartek 09.08.2018

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

nawet mocny ten ruch do góry na usdjpy, mogą ciągnąć go dalej
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Czwartek 09.08.2018

Nieprzeczytany post autor: highend »

najlepsze, że jak lira odwróci trend (a wydaje się, że blisko...) to będziecie eLki łapać jak pelikany, a tu Ssszzzonk! :twisted:
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
Bartomierz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 548
Rejestracja: 27 sty 2010, 08:21

Re: DayTrading: Czwartek 09.08.2018

Nieprzeczytany post autor: Bartomierz »

Nieśmiertelny Trader pisze:
Bartomierz pisze:Ktośby się skłonił do tezy, że ujek już się naspadał? Nawet jestem w ciencej elce, ale to nie o nią chodzi w tym pytaniu.
Z dupy to umocnienie dolara... Spekuła cisnie jak dla mnie by zasiać panikę, powycinać co się da i odwrót. Trochę Mnie przetyrał edek :(
Kurna panikę to nie tak się sieje. To jest takie z cicha pęk, kiedy na drugi dzień patrzysz i się dziwisz, że urosło.
BBHMM :twisted:

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 09.08.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

highend pisze:najlepsze, że jak lira odwróci trend (a wydaje się, że blisko...) to będziecie eLki łapać jak pelikany, a tu Ssszzzonk! :twisted:
na podstawie czego wnioskujesz ze blisko? Pokaz na wykresie w historii jakas strefe SD... Na Bitcoinie po 10tys tez pisali ze juz blisko... Takich par w takim ruchu sie nie dotyka bo sa nieprzewidywalne. Jest wiele innych instrumentow gdzie mozna smialo okreslic kierunek i zakres ruchu bez wyglupiania sie. Im bardziej waluta jest "trendy" wsrod amatorki szybkiego zarobku tym wieksza rzez na niej bedzie
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Czwartek 09.08.2018

Nieprzeczytany post autor: highend »

Kermit pisze:
highend pisze:najlepsze, że jak lira odwróci trend (a wydaje się, że blisko...) to będziecie eLki łapać jak pelikany, a tu Ssszzzonk! :twisted:
na podstawie czego wnioskujesz ze blisko? Pokaz na wykresie w historii jakas strefe SD... Na Bitcoinie po 10tys tez pisali ze juz blisko... Takich par w takim ruchu sie nie dotyka bo sa nieprzewidywalne. Jest wiele innych instrumentow gdzie mozna smialo okreslic kierunek i zakres ruchu bez wyglupiania sie. Im bardziej waluta jest "trendy" wsrod amatorki szybkiego zarobku tym wieksza rzez na niej bedzie
na dwóch podstawach:

1. wykres jest bardzo ostro pionowo do góry i szybko rośnie

2. jakieś tam fibo zewnętrzne sobie wyznaczyłem i jakis tam dsws

oczywiście sygnału S nie ma absolutnie - tylko dla hardcorowców :D ;)
no i napisałem "wydaje się, że blisko" :mrgreen:
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Czwartek 09.08.2018

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Nieśmiertelny Trader pisze:
Bartomierz pisze:Ktośby się skłonił do tezy, że ujek już się naspadał? Nawet jestem w ciencej elce, ale to nie o nią chodzi w tym pytaniu.
Z dupy to umocnienie dolara... Spekuła cisnie jak dla mnie by zasiać panikę, powycinać co się da i odwrót. Trochę Mnie przetyrał edek :(
A skąd ty możesz wiedzieć jaki poziom ceny jest jeszcze fundamentalnie właściwy, a jaki nie?
My spekulujemy na 5-tym miejscu po przecinku, a w realu 1:1 to drugie miejsce po przecinku
jest nawet mało znaczące.
Zredukuj sobie wykres do 2-ch miejsc po przecinku i zobacz ile to się zmienia.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2018, 21:46 przez fx-technik, łącznie zmieniany 1 raz.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 09.08.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Kermit pisze:widze że byczki powoli zaczynaja sie przekrecac na edku... a jeszcze wczoraj sie zastanawiali jakie auto z tych L kupia zeby mnie rozjechac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
KERMIT SPOK BO MNIE BY ROZJECHALI 4 KOLAMI HE HE HE BO NIE DOSC ZE S na edku
to i lki na usd/pl poziomuje a dzis bylo ok bo i edka tez przypilnowalem na :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 09.08.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

highend pisze: 1. wykres jest bardzo ostro pionowo do góry i szybko rośnie
czyli jak rzucę kamień do wody i będzie ostro pionowo i szybko tonął to znaczy ze zaraz zawróci i poleci do nieba... aha
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Czwartek 09.08.2018

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Z 1.16150->1.15250
90 pipsów z eski by weszło :roll:
The only way is up

Zablokowany