DayTrading: Czwartek 06.12.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 07 gru 2018, 00:00

Wzrost
3
50%
Bez zmian
1
17%
Spadek
2
33%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3016
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 06.12.2018

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.

Pozdrawiam

Pomagamy:

http://www.pajacyk.pl" rel="nofollow
http://www.polskieserce.pl" rel="nofollow
http://www.okruszek.org.pl" rel="nofollow
http://www.wyklikajzywnosc.pl" rel="nofollow
http://www.pustamiska.pl" rel="nofollow

***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje Regulamin Forum

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów
autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo
powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut.
Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa"
w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi.
Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane
na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.


EUR/USD, GBP/USD, EUR/CHF, USD/CHF
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

OJsimson
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 20 wrz 2018, 11:05

Re: DayTrading: Czwartek 06.12.2018

Nieprzeczytany post autor: OJsimson »

balon-sralon pisze:Mam trochę inne zdanie:
bo w mojej opinii dzisiejsza analiza UJ z pewnością nie pomoże w generowaniu wewnętrznych presji płacowych, na co może również mieć negatywny wpływ produktywność oraz poziom inwestycji. Bez poprawy w tych dwóch wymienionych wielkości ciężko liczyć na wzrost zagregowanego popytu, który mógłby pozytywnie wpłynąć na poziom produkcji i zatrudnienia, zaś w przypadku osiągnięcia pełnego zatrudnienia również i na dynamikę UJ. Do momentu, kiedy w tej materii nie pojawią się pewne zmiany można prognozować, że aprecjacja UJ i regresja do średniej będą ograniczone. Z drugiej strony znaczniejsza deprecjacja również nie powinna mieć miejsca w dłuższym okresie z uwagi na skrajne niedowartościowanie UJ . Niemniej jednak spodziewam się, że w krótkim okresie możliwa jest jeszcze fluktuacja tego crossa. Reszta na skrinie:
PS: zapomniałem jeszcze dodać, że to tylko może chwilowo wpłynąć na wolatylność oraz lustrzaną korelację z innymi walutami. Warto pamiętać o kluczowych levelach i jak zanegujemy ostatnią dzienną świeczkę to ruszymy w odpowiednim kierunku.
PS2: i taka ciekawostka: obojętnie gdzie cena nie pójdzie ruch będzie zgodny ze skrinem
Analitycy przebyli droge od "Gospodarka nie moze obsluzyc wyzszych SP, recesja nadchodzi" do "Inwersja krzywej rentownosci, recesja nadchodzi" by zakonczyc na "neg. wplywie produkcji i zatrudnienia" jednoczesnie wyciagajac wniosek, ze uj niedowartosciowany. :shock:
A co powiesz o zwalniajacym rynku nieruchomosci, rosnacych initial claims, i dystrybucyji na global equity? To tez sprawia, ze uj powinien byc wyzej?
Reka do gory kto tak jak balon probuje wyodrebnic infornacje ekonomiczne by podsumowac to wnioskiem przeciwnym do tego co owe informacje oznaczaja.
Brawo analityku, uczestniku rynku.

-- Dodano: 06 gru 2018, 01:49 --
Cblondyn pisze: Nie dziw sie bo nawet grając na rzut monetą jest to możliwe. RP sie kłania ;)
Bondyn glownie spamuje na forum, ale w kwestii rzucania kostka mu wierze, wie co pisze. To lepsze niz mialby zagrywac pod te niegrywalne rgry, ktorymi tu zasmieca.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Czwartek 06.12.2018

Nieprzeczytany post autor: belon »

OJsimson pisze:
balon-sralon pisze:Mam trochę inne zdanie:
bo w mojej opinii dzisiejsza analiza UJ z pewnością nie pomoże w generowaniu wewnętrznych presji płacowych, na co może również mieć negatywny wpływ produktywność oraz poziom inwestycji. Bez poprawy w tych dwóch wymienionych wielkości ciężko liczyć na wzrost zagregowanego popytu, który mógłby pozytywnie wpłynąć na poziom produkcji i zatrudnienia, zaś w przypadku osiągnięcia pełnego zatrudnienia również i na dynamikę UJ. Do momentu, kiedy w tej materii nie pojawią się pewne zmiany można prognozować, że aprecjacja UJ i regresja do średniej będą ograniczone. Z drugiej strony znaczniejsza deprecjacja również nie powinna mieć miejsca w dłuższym okresie z uwagi na skrajne niedowartościowanie UJ . Niemniej jednak spodziewam się, że w krótkim okresie możliwa jest jeszcze fluktuacja tego crossa. Reszta na skrinie:
PS: zapomniałem jeszcze dodać, że to tylko może chwilowo wpłynąć na wolatylność oraz lustrzaną korelację z innymi walutami. Warto pamiętać o kluczowych levelach i jak zanegujemy ostatnią dzienną świeczkę to ruszymy w odpowiednim kierunku.
PS2: i taka ciekawostka: obojętnie gdzie cena nie pójdzie ruch będzie zgodny ze skrinem
Analitycy przebyli droge od "Gospodarka nie moze obsluzyc wyzszych SP, recesja nadchodzi" do "Inwersja krzywej rentownosci, recesja nadchodzi" by zakonczyc na "neg. wplywie produkcji i zatrudnienia" jednoczesnie wyciagajac wniosek, ze uj niedowartosciowany. :shock:
A co powiesz o zwalniajacym rynku nieruchomosci, rosnacych initial claims, i dystrybucyji na global equity? To tez sprawia, ze uj powinien byc wyzej?
Reka do gory kto tak jak balon probuje wyodrebnic infornacje ekonomiczne by podsumowac to wnioskiem przeciwnym do tego co owe informacje oznaczaja.
Brawo analityku, uczestniku rynku.
Brawo ty!

Widzę, że koleś uważnie mnie czytasz i pewno nóżkami przebierasz w oczekiwaniu na każdy mój post.
Zapomniałem dodać, że powyższy tekst to cytat z:
daytrading-piatek-03-11-2017-t29549-170.html#p890456 i chyba wyjaśnia wszystko.
Dlatego będziesz siedział i analizował każdy głupi tekst i w odpowiedzi "tryskał swoją zajebistością" jaki z ciebie spec od FX: "A co powiesz o zwalniajacym rynku nieruchomosci, rosnacych initial claims, i dystrybucyji na global equity?" - (jeżeli myślisz, ze to ma jakikolwiek wpływ na forexowego UJa - no to pogratulować)
ale dalej żadnego wykresu z konkretnym poziomem nie wrzuciłeś i nie odważysz się wrzucić, co?
=========================================
Tak jak pisałem wcześniej: kilka kresek do określenia "co kaman" i KONKRETNY poziom wejścia starczy - (dzięki Cblondyn, skorzystałem także z Twojej wersji ale wg mnie podejdą jeszcze raz UP więc ten poziom wyżej dalej aktualny):
UJ cd z: daytrading-sroda-05-12-2018-t30343-60.html#p930597

PS: dlatego u mnie jest tak jak na skrinie a u ciebie, panie OłDźej-pimp-son pewno wykres typu: żal dupę ściska.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2018, 06:30 przez belon, łącznie zmieniany 1 raz.

Ekolog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 516
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:47

Re: DayTrading: Czwartek 06.12.2018

Nieprzeczytany post autor: Ekolog »

Coś w tym roku Mikołaj na indeksach nie ma prezentów, chyba wszyscy byli niegrzeczni. Niech dziś kontynuują ten ruch to może DAX koło 10900-800 będę rozglądać się za L. SP jeszcze trochę i też można rozglądać się za L.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Czwartek 06.12.2018

Nieprzeczytany post autor: belon »

OłDźej-pimp-son pisze:Brawo analityku, uczestniku rynku.
jakoś tam sobie uczestniczę (tego nie wrzucałem wcześniej więc to tylko tak dla ołdzeja):
a jak przyjdzie pora to zobaczysz jak się skończy to: daytrading-wtorek-04-12-2018-t30340-50.html#p930268

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Czwartek 06.12.2018

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

może uJot nie cofnie z tego zjazdu tylko rozszerzy :think:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
https://t.me/pump_upp

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 06.12.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Ostatnio zmieniony 06 gru 2018, 07:30 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 06.12.2018

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:,,,,


eur/dol ski z wczoraj skas i mam lki
https://iv.pl/images/77972253182303517850.png
Brawo Ty! :564:
--------------------------------------------------------------------------
eu 1,13 MOO
Ostatnio zmieniony 06 gru 2018, 07:41 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 2 razy.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 06.12.2018

Nieprzeczytany post autor: XAB »

a teraz temat powazny
kielich nikomu nie szkodzi na sen a rysio mi pisze jak juz spie 8) tak
XAB jak się czyta twoje wpisy to wrażenie jakbyś sobie kielicha sieknął.
RYSIU SPOKO
RZEZNIK
zasada zejscie nizej 23 fb to propozycja spadamy
ja dt wiec u mnie graja ramy dlatego pytalem czy moze najpierw 142xx
https://iv.pl/images/54403491242831242728.png
scialem polowke i slciut nad fbo ja dt
Ostatnio zmieniony 06 gru 2018, 07:46 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Czwartek 06.12.2018

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

dzieje się na rynku, co jak co, ale z tego powrotu up usdjpy zakładam mocniejszy spadek i poprawienie wartości konta :D
https://t.me/pump_upp

Zablokowany