DayTrading 1.10.2012

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
marekdt
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1187
Rejestracja: 30 sty 2011, 15:14

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: marekdt »

TU ciekawy wykresik.
http://www.tradingfloor.com/images/post ... ngniestety nie DT a raczej WT:)
Quo Vadis? Już wiesz ?
"Rynek nagradza cierpliwych"
↱↴↱↴ więc siedź na dupie i czekaj↱↴↱↴↴↴

spontfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 778
Rejestracja: 05 wrz 2012, 14:55

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: spontfx »

oh beda sie spiszyc :oops:

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

marekdt pisze:
spontfx pisze:S&P odbil gdzie mil odbic i jedziemy z Longami

usrancy napasieni hamburgerami wracaja 8)
żeby nie wybili dołka wcześniej ; )
Ja przynajmniej chciałbym brać taniej... Oni pewnie też...
Więc - longi - ok - ale nieco później w tym tygodniu. IMHO.

po wynikach spolek wezmiesz nizej :) a raczej w trakcie

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

spontfx pisze:
marekdt pisze:
spontfx pisze:S&P odbil gdzie mil odbic i jedziemy z Longami

usrancy napasieni hamburgerami wracaja 8)
żeby nie wybili dołka wcześniej ; )
Ja przynajmniej chciałbym brać taniej... Oni pewnie też...
Więc - longi - ok - ale nieco później w tym tygodniu. IMHO.
zasrance musze zawsze po taniosci
ale uwazam ze skonczymy dzisiaj D powyzej 1.29

-- Dodano: pn 01-10-2012, 20:25 --

zucam wszystkie swoje $ i dokupuje EUR-aski :wink: 8)
oj chyba trochę za wcześnie :shock:

spontfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 778
Rejestracja: 05 wrz 2012, 14:55

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: spontfx »

]spokojne sie dokupuje :564: :mrgreen:

-- Dodano: pn 01-10-2012, 21:31 --

europa swoje USA swoje
ehhhhhhhhh

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

ForexTig3r pisze:
ziom_szybkiego_lopeza pisze:Nie ma to jak usiąść do wykresów, a tam robota na cały tydzień zrobiona :D (+222)
polbanda trafiles w sedno istnienia tego forum :)
Moja prognoza się sprawdza choć naprawdę jak dla mnie dość oczywista.
Może nie będzie aż tak poziomo jak wcześniej ale kierunek zdecydowany z ew. korektami (bardzo dobrze).

Nie rozumiem co Ci wadzi. Napisał posta, bez jakiejś szczególnej wartości/przekazu, Wyraził się dość skojarzeniowo, usunęli mu posta i nagle wielka burda!?
Nie wiedzę w tym nic złego, nie ma mowy o jakiejkolwiek cenzurze. Zdecydowanie nie życzył bym sobie wprowadzenia wulgaryzmów i języka alfonsów. Jak dla mnie forum i administracja jest jak najbardziej w porządku.
Człowiek się niepotrzebnie bulwersuje z byle powodu, niech bardziej zwraca uwagę na to co pisze.
Jak dla mnie sam powinien być wdzięczny administracji za brak BANa.

@Kusus
1.0 w przyszłym tygodniu to jest dopiero powaga.
Jakie fakty, oświeć mnie.
Po QE do tej pory scenariusz się powtarzał. Według ogólnych założeń mamy w trendzie 5 fal.
Na podstawie Twoich faktów to już dawno powinniśmy być poniżej 1.20. Zła sytuacja nie równa się spadkom, to raczej nadzieje i podejmowane działania o tym mówią niż rzeczywista sytuacja.
Korekta jak dla mnie zdecydowanie wyglądała na twór wymuszony (szybka, świece zupełnie zaprzeczały kierunkowi ruchu, no i zdecydowania to udziwnienie było wspierane przez Azjatów), aby wyrównać nadwyżkę dotychczasowych wzrostów. Ja opieram swoje poglądy na podstawie zasad analizy, analiz wykwalifikowanych analityków, no i oczywiście jak zawsze każdy na swoim przeczuciu.
Dodatkowo wspiera to fakt rozpoczęcia nowego miesiąca i bardzo wyraźny, fundamentalny poziom odbicia.
Olbrzymie działania jakie są i będą wprowadzane przez FED i ECB i resztę fundamentalnie zdecydowanie przemawiają za wzrostami, a nie spadkami.
To chyba Ty masz jakiś problem, skoro jesteś ofensywny na czyiś pogląd.
Napisaem w przyszym ROKU a nie TYGODNIU.
Nie jestem ofensywny. Chodzilo mi tylko o to, ze bez wzgledu na to co sie dzieje zawsze pisales to samo.

Ale nie wazne. Jak bedzie - zobaczymy.

marekdt
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1187
Rejestracja: 30 sty 2011, 15:14

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: marekdt »

Co wy się tak kłócicie... I tak rynek rozstrzygnie...
Co do 1.0 EU w przyszłym roku - bardzo możliwe.

Pytanie ile wtedy będzie stał złoty do dolca...
Ja bynajmniej dolców fizycznie już nie kupię... wolę coś co ma _wartość_ :)

Papieru toaletowego nie tykam.;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Quo Vadis? Już wiesz ?
"Rynek nagradza cierpliwych"
↱↴↱↴ więc siedź na dupie i czekaj↱↴↱↴↴↴

Awatar użytkownika
zastapmnie
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1191
Rejestracja: 04 cze 2012, 23:17

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: zastapmnie »

ziom_szybkiego_lopeza pisze:Zamiast 50 to 74 i tam do 1.2917
było 76 - załapałeś się?
Staram się przetrzymywać straty i ciąć zyski, bo tak podobno robi większość, która przecież nie może się mylić...

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

@Kusus
Tam jakieś nieporozumienie z kimś było wcześniej, bo myślał iż piszę w stosunku do H1, a ja prorokowałem tylko iż spadki to fala 4 i pisałem o fali 5 która miała nastąpić po niej.

Wiesz prognozy co do ROKU to jest dla mnie kpina i tak jak rzut monetą.
Nikt kto gra na rynku tak odlegle nie prognozuje, bo swap wielokrotnie przewyższył by jego ew. zyski.
Ja tam szukam tylko trendów, po 5 będę wyszukiwał kolejnych, a czy S, czy L to już nie ma takiego ogromnego znaczenia.

Gram na pozycje długie i przez moment obawiałem się iż może być podobnie jak przy poziomie 1.29 wcześniej tzn.: "U", "V" nie domykają się, ale widać wyraźną zmianę układu sił na rynku i jestem spokojniejszy, Azjatów też się obawiam.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
Kusus
Maniak
Maniak
Posty: 3081
Rejestracja: 15 maja 2011, 09:59

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: Kusus »

Oczywiście - dla mnie również jest to kpina. Napisałem tylko, że jest taka możliwość w konfrontacji to Twoich prognoz. Nie chciałem umniejszyć tym wywodem Twoich kompetencji bo grasz tak jak potrafisz i bynajmniej robisz to skutecznie więc ok - ja też gram po swojemu i mało obchodzi mnie to co ludzie piszą tu czy na portalach, wielu by mnie zjadło i wyśmiało za sposób w jaki gram ale odpowiada on mi i jest skuteczny dla mnie. Byłem tylko ciekaw skąd Twoja upartość zarówno w prognozach jak i komentarzach w stosunku do jakichś tam forumowiczów. Może nie jestem w temacie i nie zrozumiałem kontekstu - jak tak to sorry.

Żeby nie było lakonicznego pierdolenia.

Ta flaga w krótkoterminowym, którą wielu tutaj przedstawiało (H4) jest nieco dziwna. Rynek kilkukrotnie próbował wybić się górą i tutaj rzeczywiście - wzrosty figurowały sprawę - racja, że były bardziej dynamiczne i widać było popyt na wspólną walutę. Jednak biorąc pod uwagę sposób moim zdaniem jest to nietrafione. Ta dynamika szybko okazywała się gaszona przez tych którzy realizują zlecenia dlatego ja, osobiście, krótkoterminowo prognozuję spadek Eur/Usd do poziomu 1.274 - 1.275 i być może dopiero tam nastąpi wybicie górą w ramach hossy o ile taki scenariusz można tak nazwać.

Zablokowany