DayTrading 1.10.2012

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

więc równie dobrze możemy siedzieć w konsoli i czekać na rozwój wydarzeń...
Na małą konsolę za dużo czasu. Ale może być taka 100 pipsowa.

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

ziom_szybkiego_lopeza pisze:Nie ma to jak usiąść do wykresów, a tam robota na cały tydzień zrobiona :D (+222)
polbanda trafiles w sedno istnienia tego forum :)
Moja prognoza się sprawdza choć naprawdę jak dla mnie dość oczywista.
Może nie będzie aż tak poziomo jak wcześniej ale kierunek zdecydowany z ew. korektami (bardzo dobrze).

Nie rozumiem co Ci wadzi. Napisał posta, bez jakiejś szczególnej wartości/przekazu, Wyraził się dość skojarzeniowo, usunęli mu posta i nagle wielka burda!?
Nie wiedzę w tym nic złego, nie ma mowy o jakiejkolwiek cenzurze. Zdecydowanie nie życzył bym sobie wprowadzenia wulgaryzmów i języka alfonsów. Jak dla mnie forum i administracja jest jak najbardziej w porządku.
Człowiek się niepotrzebnie bulwersuje z byle powodu, niech bardziej zwraca uwagę na to co pisze.
Jak dla mnie sam powinien być wdzięczny administracji za brak BANa.

@Kusus
1.0 w przyszłym tygodniu to jest dopiero powaga.
Jakie fakty, oświeć mnie.
Po QE do tej pory scenariusz się powtarzał. Według ogólnych założeń mamy w trendzie 5 fal.
Na podstawie Twoich faktów to już dawno powinniśmy być poniżej 1.20. Zła sytuacja nie równa się spadkom, to raczej nadzieje i podejmowane działania o tym mówią niż rzeczywista sytuacja.
Korekta jak dla mnie zdecydowanie wyglądała na twór wymuszony (szybka, świece zupełnie zaprzeczały kierunkowi ruchu, no i zdecydowania to udziwnienie było wspierane przez Azjatów), aby wyrównać nadwyżkę dotychczasowych wzrostów. Ja opieram swoje poglądy na podstawie zasad analizy, analiz wykwalifikowanych analityków, no i oczywiście jak zawsze każdy na swoim przeczuciu.
Dodatkowo wspiera to fakt rozpoczęcia nowego miesiąca i bardzo wyraźny, fundamentalny poziom odbicia.
Olbrzymie działania jakie są i będą wprowadzane przez FED i ECB i resztę fundamentalnie zdecydowanie przemawiają za wzrostami, a nie spadkami.
To chyba Ty masz jakiś problem, skoro jesteś ofensywny na czyiś pogląd.
Ostatnio zmieniony 01 paź 2012, 13:40 przez ForexTig3r, łącznie zmieniany 4 razy.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
ziom_szybkiego_lopeza
Gaduła
Gaduła
Posty: 183
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:08

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: ziom_szybkiego_lopeza »

ale nie wiem, w ogole co Ty chcesz ode mnie ? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

niemiaszek pisze:
shkval pisze:wzrosty czy dalej spadki?
patrząc na D to dolecieli do pierwszego poziomu wsparcia 1.2800/20 (z kilkukrotnym/kilkudniowym testem), ostatecznym poziomem obrony wzrostów jest 1.2750/70(jeżeli to pęknie mamy większe spadki)

obecnie od góry poziom 1.2890/1.2920 może być dobry dla świeżych, szybkich S, ale cały tydzień mamy nafaszerowany danymi i te najbardziej kluczowe co do dalszego kierunku na dłużej są dopiero w piątek o 14:30, więc równie dobrze możemy siedzieć w konsoli i czekać na rozwój wydarzeń...:wink:
Thank you za komentarz, częściej proszę.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
ziom_szybkiego_lopeza
Gaduła
Gaduła
Posty: 183
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:08

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: ziom_szybkiego_lopeza »

Ale powiedz o co Ci chodzi, bo z Twojej paplaniny nie moge sie douszac kontekstu.

-- Dodano: pn 01-10-2012, 13:16 --

Wszycho zgodnie z planem (+25), teraz 1.2915-20
Obrazek

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

W czwartek widzę najważniejsze wydarzenia, dlaczego Niemiaszek piszesz, iż w piątek?

Od 2880 to mamy odbicie jak na razie.
Na małych interwałach rzeczywiście widać spadki od momentu 2910.
2860/40 stanowią znaczące wsparcia.

NA H4 widać wyraźnie iż okolice 2900 stanowią znaczący opór + dodatkowo duża zwyżka 100pips, obecna korekta 30 pips + dotarcie 10 pips wyżej świadczy o przewadze kupujących.
2910 jest największym oporem na drodze na północ, jak go przebijemy to mamy potwierdzoną falę 5.
Ostatnio zmieniony 01 paź 2012, 14:36 przez ForexTig3r, łącznie zmieniany 6 razy.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
ziom_szybkiego_lopeza
Gaduła
Gaduła
Posty: 183
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:08

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: ziom_szybkiego_lopeza »

Tak jak myslalem :D

Pozdro 600 :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Ostatni opór do pokonania 2920, możliwe odbicie do 2900, albo kapitulacja kupujących.
Ostatnio zmieniony 01 paź 2012, 14:55 przez ForexTig3r, łącznie zmieniany 2 razy.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
ziom_szybkiego_lopeza
Gaduła
Gaduła
Posty: 183
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:08

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: ziom_szybkiego_lopeza »

Ale ten forex jest prosty :)
Obrazek

Sumo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 29 sie 2012, 14:23

Re: DayTrading 1.10.2012

Nieprzeczytany post autor: Sumo »

Co sądzicie o tej stronie czy ktoś ją zna ??

http://www.coolforex.pl/pl/edukacja/for ... e-eur_usd/

Zablokowany