Czy Amber Gold jest firmą wiarygodną i wypłacalną?

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.

Czy Amber Gold jest wiarygodną firmą ?

tak, jest. Napewno się utrzyma na rynku
8
9%
nie jest. Prędzęj czy później stanie się niewypłacalna
81
91%
 
Liczba głosów: 89

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

By_żyło_się_lepiej pisze:Moim zdaniem cza patrzeć co się dzieje dookoła? Co cichaczem wepchną i do czego ten temat zastępczy jest wałkowany na okrągło?
:arrow: http://wpolityce.pl/artykuly/34450-afer ... d-kontroli
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Jak Ty te Skoki męczysz. Prędzej czy później się zabiorą za te parabnki.
A tak z niedalekiej przeszłości:
Urząd Kontroli Skarbowej badał Kasę Krajową i 15 podległych jej lokalnych SKOK-ów. Kontrolerzy sprawdzali ich rozliczenia podatkowe, ale odkryli inne nieprawidłowości.

W SKOK-u Stefczyka - największym w tym systemie - poziom kapitałów był w 2009 r. za niski w stosunku do depozytów klientów. Gdy Kasa Krajowa zalecała, żeby kasa miała tyle własnych pieniędzy, by stanowiły one 7 proc. depozytów klientów - w Stefczyku było to tylko 3,6 proc. A współczynnik wypłacalności, który w bankach musi zgodnie z prawem wynosić co najmniej 8 proc., w Stefczyku nie przekraczał 3,3 proc.

Autorzy raportu piszą, że podobne niedostatki kapitału miały też inne SKOK-i.

Twierdzą też, że do końca grudnia 2008 r. SKOK-i nie wpłaciły na fundusz własny i rezerwę płynną do Kasy Krajowej kwoty 15,4 mln zł. Rezerwa płynna jest jednym z najważniejszych funduszy zapasowych w systemie - decyduje o poziomie bezpieczeństwa depozytów klientów. To m.in. z niej wypłacano by pieniądze klientom, gdyby jakiś SKOK wpadł w tarapaty.
http://samcik.blox.pl/2010/06/SKOK-i-sk ... -kasy.html

Żeby za jakiś czas nie okazało się że Skoki to taki drugi AG bo wtedy ostatni gasi światło....
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

daromanchester pisze:ak Ty te Skoki męczysz. Prędzej czy później się zabiorą za te parabnki.A tak z niedalekiej przeszłości:
No to poczytajmy innego ten tez jest ślepy i nic nie widzi
Za mądry pewnie bo fundusz założył i mu wszyscy zazdroszczą
i drwią oraz cieszą kiedy mu nie idzie.Biedą szczęśliwi jak zbankrutuje
A może to inni są ślepi i widzą tylko to co na własnym podwórku się dzieje.
Tylko,ze to może już nie nasze podwórko .
Może takich podwórek w Polsce już nie ma .
Ludzie się zmieniają,zmieniają się również podwórka i wyobrażenia o nich
Niech każdy pilnuje swojego podwórka a nie radzi innym
Tak było w okresie międzywojennym, gdy polskie państwo nie było zdolne do mobilizacji w takim stopniu, aby stawić czoła rosnącej potędze militarnej Niemiec i Rosji. A od wieków wiadomo, że na przyjaciół możemy liczyć tak jak klienci na odzyskanie pieniędzy z Amber Gold.
http://www.rybinski.eu/2012/08/polska-n ... -historii/
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Co to ma za związek? Ten artykuł nie ma kompletnie nic wspólnego z AG.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

daromanchester pisze:Co to ma za związek? Ten artykuł nie ma kompletnie nic wspólnego z AG
Tak jak twoje wypowiedzi ze SKOKAMI.
Ja o SKOKACH nie pisałem .
Jak Cię Skoki oślepiły to nie moja wina
Pisz sobie o nich może załóż wątek .
Artykuł 'pierwszy " był o Amber Gold ale ty doczytałeś się o SKOKACH
Artykuł " drugi " dot. min AG ale Ty niczego się nie doczytałeś
Twój problem pilnuj własnego podwórka :!:
Lubisz widzę eis ścierać tak jak po wątku o PKB
Non stop coś nie leży :shock:
Dokładnie to jest o AG
Jako ekonomista widzę coraz wyraźniej, że budujemy państwo opresyjne i ekstraktywne, które jest skupione na rozbudowie swoich wpływów dzisiaj, więc z pewnością nie dostrzeże wyzwań, które stoją przed Polską jutro. Przypomnę, że hiszpańscy konkwistadorzy gdy przybywali do Ameryki Południowej i Środkowej najpierw porywali prawowitych władców domagając się okupu, a potem ich mordowali, mimo że okup dostali. Po objęciu władzy ustanawiali państwo ekstraktywne i opresyjne, którego celem było maksymalne wzbogacenie się kosztem rdzennych mieszkańców.
Nikt żadnej kasy nie otrzyma z AG a jeśli otrzyma to drobne kwoty z tytułu upadłości,
Państwo nie straci zarobi na karach skarbowych kosztach nieudolnej obsługi sądowniczej i prokuratorskiej -
bo z czyjej kieszeni to pójdzie podatników a nie emigrantów
daromanchester - płacisz podatki w Polsce ?
Bo ja płace i chcę wiedzieć na co są przeznaczane
Jak nie płacisz to nie zabieraj głosu :!:
Nie pouczaj Polaków co mają robić :!:
Pilnuj sobie na co idą Twoje podatki
Czy Królowa ma co jeść i czy jeździ nową karetą.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

cugan artykuł który dałeś w pierwszej linijce ma linka do stefczyka, napisany przez ekonomistę skoku.
Wiadomo od dawna że skoki i banki nie pałają do siebie miłością.
Równie dobrze mogłeś dać link do jakiegoś artykułu Plichty lub kogoś z AG na temat innych instytucji finansowych.
Ten ekonomista Skoku jedzie po bankach na temat ich wypłacalności więc podałem linka na temat jak oni się prezentują w tej sprawie.
Czyli można by rzec - przyganiał kocioł garnkowi.
Szczerze to przydałoby się założyć podobny temat do tego tylko zamienić w nazwie z AG na SKOK.

ps. przeczytałem 3 razy ten artek ryby i dalej nie kumam o co Ci chodzi.

Dodano po 5 minutach:
cugan pisze:Dokładnie to jest o AG
Cytat:
Jako ekonomista widzę coraz wyraźniej, że budujemy państwo opresyjne i ekstraktywne, które jest skupione na rozbudowie swoich wpływów dzisiaj, więc z pewnością nie dostrzeże wyzwań, które stoją przed Polską jutro. Przypomnę, że hiszpańscy konkwistadorzy gdy przybywali do Ameryki Południowej i Środkowej najpierw porywali prawowitych władców domagając się okupu, a potem ich mordowali, mimo że okup dostali. Po objęciu władzy ustanawiali państwo ekstraktywne i opresyjne, którego celem było maksymalne wzbogacenie się kosztem rdzennych mieszkańców.
Dalej Cię nie kumam. Ale przyznam że mam z Tobą już tak od kilku lat.
Kiedyś to były tylko bezmyślne kopiowane z całego netu wykresy a teraz są to linki.
Cóż nie moje zmartwienie tylko modów.
:mrgreen:
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

daromanchester pisze:przeczytałem 3 razy ten artek ryby i dalej nie kumam o co Ci chodz
Może to Ci pomoże (przeczytaj z linkami)
http://wiadomosci.onet.pl/forum/szczego ... .html#mark
~Grzegorz_Odense: NADCHODZI CZAS PRAWDY.
Artykuł ryby to nie tylko ekonomia to ukryta polityka ,
Podana w dobrym smaku
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

cugan pisze:Może to Ci pomoże (przeczytaj z linkami)
http://wiadomosci.onet.pl/forum/szczego ... .html#mark
cugan no to mnie rozwaliłeś.
Jak czerpiesz swoją wiedzę to ja nie mam więcej pytań.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

daromanchester pisze:cugan no to mnie rozwaliłeś.
Jak czerpiesz swoją wiedzę to ja nie mam więcej pytań
To nie ma nic do rzeczy .Poczytaj pomyśl .Weź książkę do historii
Przypomnij sobie czego uczyli Cię Twoi profesorowie.
Na pewno uczyli Cię jednego "miłości do ojczyzny i dbania o jej dobro"
Jesteś pewien ,ze jej dobrze służysz czy jest Ci to obojętne
O tym pisze ryba o tym pisze Szewczak o tym pisze forumowicz
A Ty tego nie pojąłeś i dlatego się nie rozumiemy
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

cugan pisze:Jesteś pewien ,ze jej dobrze służysz czy jest Ci to obojętne
Chyb nie czytasz ze zrozumieniem moich postów :D

cugan mi chodzi o to że posty które piszesz przeważnie mają mało wspólnego z głównym tematem.
I chyba jestem jedyną osobą która próbuje na tym forum podjąć jakąkolwiek polemikę i wysupłania o co Ci chodzi.
Po czym Ty wyjeżdżasz z ad personam...... i mnie już potem brakuje słów.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

ODPOWIEDZ