Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 21 wrz 2018, 16:45     Inwestuj z zaufanym, globalnym brokerem XM!

CMC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
8
50%
Poza paroma minusami są ok
4
25%
Przeciętny
1
6%
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
3
19%

Liczba głosów : 16

• Autor
  • Wiadomość

mzyska

Stały bywalec

Stały bywalec

Re: CMC Markets

Nieprzeczytany post27 sie 2018, 08:30

Czy u was też od dzisiaj najmniejsza pozycja jaką możecie otworzyć na eur/USD to 400, a na daxie 0,01? Coś się pozmieniało czy tylko u mnie?

Leszcz_z Fx

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post27 sie 2018, 12:19

mzyska pisze:Czy u was też od dzisiaj najmniejsza pozycja jaką możecie otworzyć na eur/USD to 400, a na daxie 0,01? Coś się pozmieniało czy tylko u mnie?

Komunikat CMC

Uprzejmie informujemy, iż celem zapewnienia najwyższego poziomu usług, w tym stabilności i prędkości platformy, zdecydowaliśmy się zaktualizować minimalne Wielkości Transakcji dla CFD nieakcyjnych. Zmiana będzie wprowadzana na rachunkach od najbliższego piątku, tj. 24.08.2018r.

W efekcie zmiany nominalna wartość depozytu zabezpieczającego dla jednej pozycji w przypadku większości instrumentów zostanie podniesiona. Będzie ona jednak nadal znacznie niższa niż oferowana przez inne firmy inwestycyjne. Teraz minimalny depozyt zabezpieczający wyniesie zazwyczaj pomiędzy około 20 – 250 PLN w zależności od instrumentu. Przykładowe orientacyjne minimalne wartości znajdują się poniżej. Przypominamy, że dokładne, aktualne i wiążące informacje są zawsze dostępne na platformie transakcyjnej.

Zmienione minimalne Wielkości Transakcji i orientacyjny depozyt zabezpieczający:
° Poland 20 – obniżone do 0,5 jednostki, ok. 110 PLN
° Germany 30 – podniesione do 0,01 jednostki, ok. 27 PLN
° US 30 – podniesione do 0,01 jednostki, ok. 48 PLN
° US SPX 500 – podniesione do 0,1 jednostki, ok. 53 PLN
° EUR/USD - podniesione do 400 jednostek, ok. 58 PLN
° Złoto – podniesione do 0,4 jednostki, ok. 89 PLN
Z poważaniem,
Zespół CMC Markets

mzyska

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post27 sie 2018, 14:28

Leszcz_z Fx pisze:
mzyska pisze:Czy u was też od dzisiaj najmniejsza pozycja jaką możecie otworzyć na eur/USD to 400, a na daxie 0,01? Coś się pozmieniało czy tylko u mnie?

Komunikat CMC

Uprzejmie informujemy, iż celem zapewnienia najwyższego poziomu usług, w tym stabilności i prędkości platformy, zdecydowaliśmy się zaktualizować minimalne Wielkości Transakcji dla CFD nieakcyjnych. Zmiana będzie wprowadzana na rachunkach od najbliższego piątku, tj. 24.08.2018r.

W efekcie zmiany nominalna wartość depozytu zabezpieczającego dla jednej pozycji w przypadku większości instrumentów zostanie podniesiona. Będzie ona jednak nadal znacznie niższa niż oferowana przez inne firmy inwestycyjne. Teraz minimalny depozyt zabezpieczający wyniesie zazwyczaj pomiędzy około 20 – 250 PLN w zależności od instrumentu. Przykładowe orientacyjne minimalne wartości znajdują się poniżej. Przypominamy, że dokładne, aktualne i wiążące informacje są zawsze dostępne na platformie transakcyjnej.

Zmienione minimalne Wielkości Transakcji i orientacyjny depozyt zabezpieczający:
° Poland 20 – obniżone do 0,5 jednostki, ok. 110 PLN
° Germany 30 – podniesione do 0,01 jednostki, ok. 27 PLN
° US 30 – podniesione do 0,01 jednostki, ok. 48 PLN
° US SPX 500 – podniesione do 0,1 jednostki, ok. 53 PLN
° EUR/USD - podniesione do 400 jednostek, ok. 58 PLN
° Złoto – podniesione do 0,4 jednostki, ok. 89 PLN
Z poważaniem,
Zespół CMC Markets

Szkoda że tak zrobili, myślę że za mało ludzi przegrywało i to było główną przyczyną wprowadzenia tych zmian :D
Awatar użytkownika

raposo

Moderator

Moderator

• Pochwały: 66

Nieprzeczytany post27 sie 2018, 14:45

Myślę, że była cała masa małych (a w tym przypadku to raczej "tycich" transakcji, które mogły wpływać na odczuwalnie zwiększenie obciążania serwerów i jednocześnie nie generować zadowalającego profitu. Czyt.: to się po prostu nie opłacało.

I fakt faktem, dalej mają bardzo niewielkie wolumeny, często mniejsze niż konkurenci przy niezłych spreadach. Dla małych graczy ciężko chyba o lepsze warunki handlu.
- RABATY u brokerów ECN, STP, NDD
- Forex Club Tools
- Program Podatek 5.0
ForexClub.pl - IC Markets (-21%) - Tickmill (-10%)- Vipro Markets (-10%) - XTB - (Pakiet książek) - Dukascopy - LMAX (-20%) - FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

kubekzkawą

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post30 sie 2018, 06:59

Mamy wreszcie kryptowaluty w CMC Markets :D
Awatar użytkownika

sardo nunspa

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post31 sie 2018, 11:01

kubekzkawą pisze:Mamy wreszcie kryptowaluty w CMC Markets :D

A kiedy wreszcie będziemy mieli z powrotem konto bankowe w Polsce, ponad miesiąc temu dostałem maila, że HSBC już jest be i przenieśli forsę do Deutsche Bank w Niemczech i wypłaty mogą być obciążone opłatą( więc na pewno będą płatne) Jakieś info???
Z pustego, to nawet samolot nie naleje - pijok za sklepem do innych pijoków
Jedyne co można dobrze zrobić w stresie, to obesrać sobie kalesony - ja sam

mayburn

Stały bywalec

Stały bywalec

Nieprzeczytany post31 sie 2018, 11:15

sardo nunspa pisze:

A kiedy wreszcie będziemy mieli z powrotem konto bankowe w Polsce, ponad miesiąc temu dostałem maila, że HSBC już jest be i przenieśli forsę do Deutsche Bank w Niemczech i wypłaty mogą być obciążone opłatą( więc na pewno będą płatne) Jakieś info???

Dzwoniłem na początku tygodnia i miało być w tym tygodniu, ale jak widać jeszcze nie ma. Konta mają być ponoć w PKO teraz.
Awatar użytkownika

MarioDM

Maniak

Maniak

Nieprzeczytany post31 sie 2018, 18:01

mayburn pisze:
sardo nunspa pisze:

Dzwoniłem na początku tygodnia i miało być w tym tygodniu, ale jak widać jeszcze nie ma. Konta mają być ponoć w PKO teraz.

Pod koniec lipca dzwoniła do mnie konsultantka i mówiła, że za max 2 tygodnie będą już mieli konto w Polsce i prawdopodobnie w mBank. Gdyby to nie był tak duży broker i do tego z gwarancjami brytyjskimi, to pomyślałbym, że się zwijają z kasą klientów.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.
Awatar użytkownika

meylo

Pasjonat

Pasjonat

• Pochwały: 1

Nieprzeczytany post15 wrz 2018, 08:32

Są już konta w Polsce?
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Leszcz_z Fx

Bywalec

Bywalec

Nieprzeczytany post15 wrz 2018, 22:35

Na dzień dzisiejszy nie ma i nikt nie potrafi odpowiedzieć kiedy będzie. :evil:
Poprzednia

Wróć do Brokerzy Forex