Brokersmasakrator :)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
MarcinPOL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2015, 22:30

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: MarcinPOL »

Tydzień temu w poniedziałek nie działało na 1h, w czwartek nie działało 5 min, dzisiaj też przestój na około 30min. Coś niedobrego tam dzieje się w IC Markets. Ja już przenoszę się do Pepperstone. Warunki podobne.

caciavita
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 06 sie 2013, 14:00

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: caciavita »

nie wiem co jest, bo ja u siebie też od wczoraj ciągłe zawiechy.Broker to Fxflat
Czy to czasem nie problem dostawców

Awatar użytkownika
brokersmasakrator
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 28 wrz 2015, 15:20

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: brokersmasakrator »

No ale przynajmniej do wszystkich napisali o tych problemach i przestrzegli, że do końca tygodnia tak może być. No ale zobaczymy.
Obrazek

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: freakout »

w ICMarkets wymieniają serwery oraz całą infrastrukturę i dlatego są takie przerwy - info od brokera ;) nic złego się tam nie dzieje :)

Awatar użytkownika
klonmarcin
Maniak
Maniak
Posty: 3869
Rejestracja: 23 paź 2008, 15:10

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: klonmarcin »

freakout pisze:w ICMarkets wymieniają serwery oraz całą infrastrukturę i dlatego są takie przerwy - info od brokera nic złego się tam nie dzieje
A może zwijają interes ??? - takie tam żarty :D - wg mnie istnieją techniczne możliwości aby to zrobić bez takich problemów.
Nie prowadzę szkoleń - nie sprzedaję sygnałów
No pain - No gain
Czas to pieniądz - ile jesteś w stanie go poświęcić?

https://www.youtube.com/watch?v=FLqQPZaiHvs

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować...

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: freakout »

klonmarcin pisze:
freakout pisze:w ICMarkets wymieniają serwery oraz całą infrastrukturę i dlatego są takie przerwy - info od brokera nic złego się tam nie dzieje
A może zwijają interes ??? - takie tam żarty :D - wg mnie istnieją techniczne możliwości aby to zrobić bez takich problemów.
nic z tych rzeczy ;) nie wytrzymali po prostu swojej popularności - w chwili obecnej jest to prawdopodobnie najpopularniejszy broker na świecie :) muszą więc zrobić upgrade, inaczej legną pod naporem klientów :)

Awatar użytkownika
brokersmasakrator
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 28 wrz 2015, 15:20

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: brokersmasakrator »

no gdyby nie było strachu wpłacać tam większej kwoty to bym zmasakrował i tego broka ;)

btw, i teraz też nie działa. Szkoda, że np w weekend nie mogą wszystkiego załatwić.
Obrazek

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: freakout »

brokersmasakrator pisze:no gdyby nie było strachu wpłacać tam większej kwoty to bym zmasakrował i tego broka ;)

btw, i teraz też nie działa. Szkoda, że np w weekend nie mogą wszystkiego załatwić.
w mailu napisali że problemy będą występować jeszcze przez jakiś czas, dlatego potrzeba trochę cierpliwości :) ja korzystam z ich usług od roku i nie zamierzam nigdzie się przenosić, bo lepszego broka na chwilę obecną po prostu nie ma ;)

Awatar użytkownika
brokersmasakrator
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 28 wrz 2015, 15:20

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: brokersmasakrator »

freakout pisze: w mailu napisali że problemy będą występować jeszcze przez jakiś czas, dlatego potrzeba trochę cierpliwości :) ja korzystam z ich usług od roku i nie zamierzam nigdzie się przenosić, bo lepszego broka na chwilę obecną po prostu nie ma ;)
chyba można by z tym polemizować. Sam fakt, że zorganizowali ten remont w tak amatorski sposób to już coś mówi. A ta cierpliwość to na ile? tydzień już trwa, to jeszcze miesiąc, rok ? :)
A brokerzy lepsi to raczej są, choć nie z MT4. Tak więc do zabawy jest to super brok.
Może też dodam, że np zrobiłem wypłatę przez Neteller i czekam już 10 dni na kasę, i nie ma :) Oczywiście wszystko zgodnie z zasadami, była wpłata przez Neteller i może być wypłata.
No ale jednocześnie muszę też powiedzieć, że wypłata przelewem bankowym doszła w dwa dni.
Obrazek

ext3
Gaduła
Gaduła
Posty: 136
Rejestracja: 04 maja 2010, 21:46

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: ext3 »

brokersmasakrator pisze:no gdyby nie było strachu wpłacać tam większej kwoty to bym zmasakrował i tego broka ;)
Hehe, masakruj. Niech statystyka będzie po Twojej stronie :564:
btw. Robiłeś jakieś testy, czy w dłuższym okresie wychodzisz lepiej na seriach 5,6,7 tp a może tylko 4 tp a np. częściej?

ODPOWIEDZ