BOSSAFX

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
3
9%
Poza paroma minusami są ok
9
28%
Przeciętny
7
22%
Mają wiele wad
5
16%
Stanowczo odradzam
8
25%
 
Liczba głosów: 32

Yankee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 577
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:22

Nieprzeczytany post autor: Yankee »

jasonbourne pisze:
Yankee pisze:Idealne porownanie Jason
Jest drugi wątek o Bossa,
Tak, wiem. Bardzo glosno tu o nich teraz...
Troche szkoda bo nie robia nic innego niz inni market makerzy (tu jest tylko pytanie o skale, ale nie wydaje mi sie ze nalezy to wyolbrzymiac na przykladzie 1 osoby, ktora, przypomnijmy, uzywa ea do tradingu), a wydaje mi sie ze maja bardziej szczere podejscie do klienta niz wiekszosc z nich.

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Yankee pisze: bo broker moze wtedy sie zabezpieczac, ze skalperami nie ma jak...
Problem jest bardziej złożony i był poruszany wcześniej....
Problem mają nie tylko skalperzy lecz również inwestorzy zarabiający regularnie z palca...
Wczoraj się dowiedzieliśmy ....,że w niektórych przypadkach nasze zlecenia lądują w DD.....Dobrze że ten temat staramy się wyjaśniać.
Ja chciałem zasygnalizować jeszcze jeden problem// z góry mówię że nie piszę o ekstremalnych sytuacjach ,grze na danych i tp.
Zauważyłem że jeżeli zrobiłem dobre analizy i składałem zlecenia to o dziwo problemy nie tylko były na real lecz również ten sam problem był na DEMO...!!!
natomiast u innych brokerów z mt-4 zlecenie wchodziło bez problemu.
Czyli podsumujmy, na DEMO na pewno nie ma żadnego DD ,a problemy te same co na real...,może jest tak pytanie do fachowców od MT4 że MT4 poza DD ma jeszcze jakiś inny mechanizm // poza wiedzą brokera// który w trendzie utrudnia nam grę?.Z drugiej strony dlaczego u innych w tym czasie wchodziło?.

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Edek123
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 01 lis 2011, 11:37

Nieprzeczytany post autor: Edek123 »

Dzwonil do mnie koles z Bossy i powiedzial, ze planuja po konkursie wprowadzic mikroloty.. jak mu powiedzialem ze siedze na AM ze wzgledu na mikro powiedzial ze zadzwoni po konkursie w listopadzie ...

Dobry ruch jak rusze sie z AM do Bossy ?

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Edek123 pisze:Dzwonil do mnie koles z Bossy i powiedzial, ze planuja po konkursie wprowadzic mikroloty.. jak mu powiedzialem ze siedze na AM ze wzgledu na mikro powiedzial ze zadzwoni po konkursie w listopadzie ...

Dobry ruch jak rusze sie z AM do Bossy ?
to będzie taki ruch:
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... hp?t=17435

Yankee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 577
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:22

Nieprzeczytany post autor: Yankee »

jamesfisher jaki ruch? W admiral markets tez jest DD, tylko duzo bardziej "aktywny" niz w bossa. AM ma duzo gorsza opinie niz bossa wiec takie przejscie powinno wyjsc na plus.

Ale najlepiej znalezc brokera bez mt4

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 777
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Edek123 to zależy jeśli nie skalpujesz to krzywdy Ci nie zrobią, ale z dwojga złego AM to większe zło i mam wrażenie, że jeszcze trochę i padną. A z drugiej strony model biznesowy MM + MT4 na tym się opiera, więc nie wiem o co te żale, trzeba się z tym liczyć albo szukać ECN.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Yankee pisze:jamesfisher jaki ruch? W admiral markets tez jest DD, tylko duzo bardziej "aktywny" niz w bossa. AM ma duzo gorsza opinie niz bossa wiec takie przejscie powinno wyjsc na plus.

Ale najlepiej znalezc brokera bez mt4
Jestem u AM od kilku lat. Co prawda hadnluje długoterminowo dlatego nie narzekam. Na skalp się AM nie nadaje.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

W dziale ogólnym zadałem pytanie przedstawicielom Bossy, ale tyle tam postów, że umknęło zapewne ich uwadze i nie odpowiedzieli na nie, dlatego postanowiłem ponowić pytanko w tym dziale. Mam nadzieję, że tym razem nie umknie ono uwadze przedstawicieli Bossy.

MarioDM pisze:
s_zadora pisze:
jasonbourne pisze:Ale chyba nie wszystkie zlecenia są zatwierdzane ręcznie?
Oczywiście że nie.
W takim razie mam dwa, ale zasadnicze pytania:

Które zlecenia są zatwierdzane ręcznie, a które wchodzą z automatu ? Od czego zależy to zróżnicowanie ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

MarioDM pisze:nie odpowiedzieli na nie
Nie odpowiedzieli na nie, bo po prostu nie zamierzają na nie odpowiadać.

Tyle.:)
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Yankee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 577
Rejestracja: 24 lis 2007, 17:22

Nieprzeczytany post autor: Yankee »

MarioDM jakiej odpowiedzi sie spodziewasz? To jest w miare oczywiste, tak jak oczywistym jest ze pracownik brokera nie bedzie o tym pisal.

1) Dealing Desk jest stosowany w wyjatkowych okolicznosciach (przede wszystkim otwarcie rynku, na fx glownie niedziela wieczor, jesli sa cfdki to w zaleznosci od otwarcia dla instrumentu bazowego. Poza tym wazne dane itp. kiedy jest duza szansa gwaltownych zmian ceny - wtedy dane instrumenty przerzuca sie na reczny dealing (kazde zlecenie, badz od danej wielkosci transakcji, powiedzmy 1 lot). Oczywiscie w mt4 mozna ustawiac profile, ktore instrumenty ida na dealing, inaczej broker musialby zatrudniac jedna osobe tylko do tego...)

2) Bywa ze dla duzych zlecen (np > 10 lotow) DD jest zawsze reczny

3) oprocz profilowania instrumentow mt4 daje mozliwosc "profilowania" inwestorow. Czyli inwestor z jakiegos powodu (o tym jest caly temat wiec nie bede wchodzil w szczegoly) podpada brokerowi i trafia na reczny dealing) Tutaj, przeciwienstwie do 1) i 2) celem nie jest zabezpieczenie brokera (chociaz faktycznie to jest :) ), tylko utrudnienie zycia inwestorowi.

Wlasnie pkt 3. stanowi jest tym o co sie toczy dyskusja. Dla mnie liczba osob przerzuconych na reczny dealing jest wyznacznikiem jakosci brokera MM (oczywiscie im mniej tym lepiej)

ODPOWIEDZ