AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Nendo pisze:Cblondyn, poddaję się ... :D
Sam jestem trend followerem, bo inaczej po prostu nie potrafię ... ale nie wykluczam tego że inni potrafią inaczej. Nie mniej jednak lubię kwestionować nawet rzeczy oczywiste.
Trendy są bo najwięksi gracze realizują swoje cele i rozsądnie jest współpracowań z nimi niż z nimi walczyć.
Nie nazwał bym jednak absurdem togo co ty nazwałeś. Genialnym podejściem dla mnie pod tym względem jest wątek pipEASY na FF.
Pozdrawiam
Uff. ulga :D
Juz zaczynałem tracić wiare w rozsądek traderów i ich logike.
Nikt nie twierdzi, że granie z trendem cos gwarantuje. Jedynie ZWIĘKSZA szanse. Dla mnie to bardzo duzo
Udanych trejdów

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Cblondyn ten sam wykres tylko H4, trendowo było do stycznia potem mielenie g... tzn jazda od bandy do bandy
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

LowcaG pisze:Widzę, że zaczyna się jakoś powoli całą akcja,

http://www.atniedziala.pl/
Ktoś to wczoraj śledził?

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Konsternacja. Kostka wdoopiła z głosującymi co do kierunku zagrania :d
Przeciez nie tak miało być.

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

Cblondyn pisze:Konsternacja. Kostka wdoopiła z głosującymi co do kierunku zagrania :d
Przeciez nie tak miało być.
Zaczynasz być fanatykiem z drugiej strony ;)
Każdy wiedział, że kostka ostatecznie musi być na minusie (z racji spreadu)
Ciekawszy jest wynik "ludu" też na minusie tylko mniejszym.

PS.
Z ciekawości posłuchałem tego kanału i widzę, że ton Rafała nie jest już tak agresywny, a bardziej stonowany i sprowadza się do tego (parafrazując) jeżeli zautomatyzujemy "formacje" AT bez uznaniowości to wynik będzie bliski zeru, a o wygranej decyduje człowiek, który włącza swoją uznaniowość przy stosowaniu AT i wcale jej ściśle nie stosuje.

Nendo

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

LowcaG pisze: ... sprowadza się do tego (parafrazując) jeżeli zautomatyzujemy "formacje" AT bez uznaniowości to wynik będzie bliski zeru, a o wygranej decyduje człowiek, który włącza swoją uznaniowość przy stosowaniu AT i wcale jej ściśle nie stosuje.
Nienawidzę ludzi, którzy w jasnych i prostych słowach wypowiadają się przedstawiając coś co mnie gryzie, lata po zakamarach mózgu, dręczy i nie potrafi zostać NAZWANE.
Nienawidzę i podziwiam zarazem, wkoorwiające uczucie ..... znakomity post.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

LowcaG pisze:
Cblondyn pisze:Konsternacja. Kostka wdoopiła z głosującymi co do kierunku zagrania :d
Przeciez nie tak miało być.
Zaczynasz być fanatykiem z drugiej strony ;)
Każdy wiedział, że kostka ostatecznie musi być na minusie (z racji spreadu)
Ciekawszy jest wynik "ludu" też na minusie tylko mniejszym.

PS.
Z ciekawości posłuchałem tego kanału i widzę, że ton Rafała nie jest już tak agresywny, a bardziej stonowany i sprowadza się do tego (parafrazując) jeżeli zautomatyzujemy "formacje" AT bez uznaniowości to wynik będzie bliski zeru, a o wygranej decyduje człowiek, który włącza swoją uznaniowość przy stosowaniu AT i wcale jej ściśle nie stosuje.
Mam rozumieć, że drugie konto spreadu nie miało :d
Od początku mówiłem, że sam pomysł z kostką/monetą jest CHORY.
Dodam, że Rafał Z. pisze, że zagrywa na lokalne HI lub LOW. Dziwne, że akurat AT opisuje to jako strefa wsparcia/oporu. To pewnie tylko dziwny zbieg okoliczności :d
Bo SR to nie AT a sztuka spekulacji :d
Komentarz do konta który osiągnął lepszy wynik od kostki. "Niech nikt nie podejrzewa, że głosujący cokolwiek się znaja na AT (czyt. kompletni idioci) i zadecydowała o wyniku PRZYSŁOWIOWA MĄDROŚĆ LUDOWA"
:d :d :d

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

Cblondyn pisze:[
Mam rozumieć, że drugie konto spreadu nie miało :d
Oczywiście, że miało, ale dalej nie pokonali spreadu (A to to chodzi nie? ;) ).
W sumie to nie chce mi się liczyć, czy jeżeli by odliczyć spread czy są do przodu czy nie, trzeba pamiętać, że "kostka" statystycznie powinna być na minusie spread x ilość transakcji(bez spreadu w okolicach zera), ale to nie znaczy, że może być na większym minusie czy nawet plusie.

Cblondyn pisze: Od początku mówiłem, że sam pomysł z kostką/monetą jest CHORY.
Sama kostka jest nic nie warty bo w sumie można by skrócić, do tego, czy ktos z AT osiągnie zysk czy nie. Ale kostka jest bardziej medialna.
Cblondyn pisze: Dodam, że Rafał Z. pisze, że zagrywa na lokalne HI lub LOW. Dziwne, że akurat AT opisuje to jako strefa wsparcia/oporu. To pewnie tylko dziwny zbieg okoliczności :d
Bo SR to nie AT a sztuka spekulacji :d
Dlatego właśnie sparafrazowałem jego myśl. Brdzo łatwo sprawdzić automatem, czy "lokalne HI/LOW" można wykorzystać. i Znając życie okaże się, że tylko czasem i cały myk polega na tym aby wiedzieć kiedy jest to czasem

-- Dodano: śr 13-06-2018, 11:45 --
Komentarz do konta który osiągnął lepszy wynik od kostki. "Niech nikt nie podejrzewa, że głosujący cokolwiek się znaja na AT (czyt. kompletni idioci) i zadecydowała o wyniku PRZYSŁOWIOWA MĄDROŚĆ LUDOWA"
Bo to głosowanie nie jest synonimem AT, jest tylko dodatkiem(Dla zabawy) przecież na tego gościa od AT czekają dalej.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

LowcaG pisze: Bo to głosowanie nie jest synonimem AT, jest tylko dodatkiem(Dla zabawy) przecież na tego gościa od AT czekają dalej.
A czym sie kierowali głosujący na kierunek pozycji? Może wyjasnisz? Bo jakos nie byłem specjalnie zddziwiony gdy niektórzy pisali "jest opór gramy S" albo "mamy fibo ....gramy to i to". No ale to byłi idioci (stosujący AT) ich zdanie nic nie znaczy :d

ODPOWIEDZ