Admiral Markets - Wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
3
13%
Poza paroma minusami są ok
9
39%
Przeciętny
7
30%
Mają wiele wad
2
9%
Stanowczo odradzam
2
9%

Liczba głosów: 23

ninjaproject
Gaduła
Gaduła

Re: Admiral Markets - Wątek II

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject » 28 sie 2019, 11:13

Patryś pisze:
28 sie 2019, 10:59
Hm, dobre pytanie czemu... Mam u nich konto od 2016 roku. Otworzyłem i tak już zostało. Warunki były OK, poza tym ja na forexie pykam raczej z doskoku nie jest to moje źródło utrzymania. Nie interesuje się brokerami aż tak.

To że zmienię broka po takiej akcji to jest dla mnie raczej pewne na jakieś 99%, pytanie tylko na jakiego. Możliwe że na już na żadnego bo to strach trzymać pieniądze ze świadomością że w każdej chwili taka instytucja może wyciąć taki numer.
No wiesz ,broker to nie jest bank ,no to jak nie tradujesz ,to czemu ma broker twoja kse przechowywac?

Patryś
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: Patryś » 28 sie 2019, 11:52

Nie powiedziałem, że nie traduję w ogólę. Traduję rzadko, w stylu kilka transakcji na kwartał.

Jak nie chcą przechowywać mojej kasy to nie ma problemu, mogą dać mi znać i pójdę z nią sobie gdzie indziej, ale blokowanie mi możliwości wypłaty chyba jednak nie świadczy o takim podejściu z ich strony ;)

Patryś
Gaduła
Gaduła

Nieprzeczytany post autor: Patryś » 31 sie 2019, 11:41

Mały update:
Wypłata zlecona 20.08 doszła do mnie na konto wczoraj, czyli 30.08 ok. 18:00. Sprawdziłem i transakcji dalej nie mogę otwierać. Zleciłem kolejną niewielką wypłatę i zobaczymy czy i kiedy ta do mnie dojdzie.

ODPOWIEDZ