1% dziennie przez 100 dni

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: highend »

FxTag pisze:Natomiast naj...e ponad siedmiu tys postów bez żadnego odzewu, czy to pochwały, czy nagany, świadczy o wartości tych wypowiedzi.
nie ma odzewu? to zajrzyj w mój dziennik.... nie no widzę tu jakieś problemy ;)
zapewne połowy z moich postów by nie było gdybym nie pisał takich postów jak ten - a pisałem bo delikatnie "kłóciłem się" z innymi userami.

Więc połowę postów chętnie wywalę tak jak i tego. Post bez sensu. Tak samo jak Twój :)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

jackub

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Hej Aniu!
Zbliża sie 50 dzień, napiszesz jakieś wstępne podsumowanie czy zostawisz sobie to na sam koniec??

Kub
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 07 sie 2015, 18:06

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: Kub »

Ostatnio interesuję się hedgingowaniem trejdów.

Proszę Was o własną opinię na temat systemu przedstawionego w filmie na youtube: Always in Profit - Forex Hedging Strategy ( watch?v=YHyFaYBdZcI ) Bilala Haidera.
Dodam, że pomylił się trochę w wyliczeniach. Na filmie jest adnotacja z trochę poprawniejszymi wyliczeniami. W komentarzach pod filmem jest wpis Iwo Iwanowa, który proponuje potrajanie pozycji. Wygląda to ciekawie, ale nie można tak w nieskończoność potrajać... Wydaje mi się, że na "edku" powinna być różnica pomiędzy zleceniami buy stop i sell stop do 20 pipsów. Najlepiej jak gra się w ten sposób w trendzie.

Fonteles
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 07 sie 2015, 06:55

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: Fonteles »

Czyżby Właścicielka Dziennika miałaby się już tutaj nie pojawić...?
Archery - The ultimate sporting challenge.

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

dzień pierwszy to był 15.07.2015.. dni wolnych nie liczę, wiadomo, rynek nie działa. Wynika z tego, że mamy teraz 27 dzień (20-08-2015). Co do wyniku to duże spowolnienie przez ostatnie dni, ale to ze względów bezpieczeństwa, ale nadal handluje na tym rachunku i po prostu poluję, czasem rynek jest taki, że lepiej spokojniej, lepiej trochę poczekać. Może i są dobre okazje, ale nie każdą trzeba łapać. W tej chwili z moich 200$ jest 293,66$, więc progres do przodu jest :)) Po jeszcze dłuższych obserwacjach, stwierdzam, że strategia jest bardzo dobra, jednak nie można ślepo bez końca dokładać zleceń, dlatego zamiast mniejszego wolumenu i mniejszego mnożnika jest mniejsza maksymalna ilość zleceń i kilka ulepszeń dzięki czemu wyniki powinny być lepsze. Na razie w tym miesiącu i w 27 dniu jestem w tym punkcie co na screenie, na szaro zaznaczony poprzedni wklejony na forum punkt. Będę handlować dalej i dalej starać się pomnażać ten rachunek, wyniki można śledzić na myfxbooku czy mqulu i też będę się pojawiać od czasu do czasu na forum :) codzienne pisanie to nie dla mnie, ale jak coś ciekawego, czy ważniejszego to na pewno wpiszę. Dziękuję za zainteresowanie tematem, to motywuje też do realizacji celu! 8)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

jackub

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: jackub »

jackub pisze:no to kibicuję
AniuCF
kibicuje cały czas, i z obserwacji myfxbooka wynikalo że pierwszy trade był 12.06 stąd moje pytanie, jednak jeśli ustalasz ten dzien jako 15.07 ok, cierpliwie kibicuje dalej :!:

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Witaj Aniu. Cieszę się, że na forum jest jeszcze przynajmniej jedna dziewczyna, która udowadnia, że my kobiety również potrafimy zarabiać. Ja też "hedżuję" ale w trochę innym wydaniu. Ale o tym już na moim wątku. :P

Awatar użytkownika
oswarek
Gaduła
Gaduła
Posty: 202
Rejestracja: 15 mar 2013, 11:09

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: oswarek »

witam wszystkich zainteresowanych tym martyngalem zreszta typowym zerujacym rachunek EA... jakis czas temu pytalem o tego robota brata uzytkowniczki aniacfiszan czyli MarcinMC... pierwsza odpowiedz to 500$ za ea lub 50$ za jeden miesiac uzytkowania... 500$ brzmi przystepniej niz ok 1800zł... podziekowalem ladnie i temat bylby zamkniety ale na nastepny dzien MarcinMC napisal mi wiadomosc ze pogadal ze wspolnikami i jednak robot wart jest 150$... promocja niezla biorac pod uwage tabelke z postu aniacfiszan to nawet pierwsza cena byla niezla :) tak wiec polecam zakup tego robota za jedyne 500$ (lub w promocji za 150$) ale najpierw potestujcie taki system na darmowym robocie z mojego zalacznika :) jesli ktos sie gubi w jego ustawieniach to pomoge na pw za jedyne 0$ lub na nasze za 0zł... odrazu mowie ze tego typu roboty puszczone samopas a zazwyczaj nawet pilnowane zeruja konto jak pozycji sie troche namnozy :(
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MarcinMC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:56

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: MarcinMC »

Nie rozumiem po co ten wstęp ? Napisałem EA to mogę sobie cenę wymyślać. Wrzuciłeś darmówkę spoko.
Skype marcinmc92

jackub

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Kurcze Oswarek, nie wiem o co ci chodzi... czy sprawa zalatwiana prywatnie musi się nagle z jakiegoś powodu stac sie publiczna?? cena ci nie pasowała, ja tez uważam że mocno przesadzona, to nie ma dealu i po sprawie ...
Jedni chcą sie dzielić swoją praca za friko , jak np TY i to jest chwalebne, ale inni NIE MUSZĄ i nie mozna im z tego powodu robić zarzutów ... takie jest moje zdanie... Marcin chce zarobić, ty nie chcesz OK tak jest i będzie.... ale mam obawy że twoje pobudki związane z tym postem i z tym robotem twojego pomysłu nie sa takie zupełnie czyste do końca... sorry ale tak własnie to wygląda...
Poza tym Ania to nie Marcin, pomijając więc dlaczego w ogóle, dlaczego akurat tutaj?
Pozdrawiam serdecznie AnięCFiszan i obu Panów

ODPOWIEDZ