1:100 Nowa rzeczywistość tuż tuż!

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
MarcinPOL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 13 cze 2015, 22:30

Re: 1:100 Nowa rzeczywistość tuż tuż!

Nieprzeczytany post autor: MarcinPOL »

TxT
Lewar 1:100 to efektywnie 1:50 w Polsce. U polskich brokerów nie można kupować ponad kwotę na balance. Dodatkowo ze Stop out jest różnie. Taki Alior ma Stop Out wysoko chyba 90% to co z tego, że lewar jest 1:100 jak to teoria.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10008
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: 1:100 Nowa rzeczywistość tuż tuż!

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie można się z Tobą zgodzić. Raz, że nie samym Aliorem polski trader żyje (są polskie DM, gdzie Stop-Out jest przy 30% ML), a dwa, że ta wartość pozostaje na nie zmienionym poziomie wśród brokerów. Fakt, że im mniejsza dźwignia, tym mniejszą stratę możemy przetrzymać przed zadziałaniem tego mechanizmu ale to akurat liczy się proporcjonalnie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: 1:100 Nowa rzeczywistość tuż tuż!

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

Może i 1:100 wystarczy, ale po co te ograniczenia??? za chwilę w ogóle zakażą i ograniczą wszystko.. takie naruszanie wolności mocno wkurza. Przyzwyczaiłam się do większej dźwigni i nagle trzeba się przestawiać :evil:

tomek123
Gaduła
Gaduła
Posty: 268
Rejestracja: 15 lut 2013, 17:12

Re: 1:100 Nowa rzeczywistość tuż tuż!

Nieprzeczytany post autor: tomek123 »

Witam opowie mi ktoś na pytanie jakie muszę mieć zabezpieczenie na 0,4 lota po zmianie lewaru w bossa nie wiem jaki był wcześniej teraz ma byc 1:100

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: 1:100 Nowa rzeczywistość tuż tuż!

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

tomek123 pisze:Witam opowie mi ktoś na pytanie jakie muszę mieć zabezpieczenie na 0,4 lota po zmianie lewaru w bossa nie wiem jaki był wcześniej teraz ma byc 1:100
Wrzucaj ten skrypt na wykres. Masz tam wszystkie najważniejsze informacje.
"Required Margin" jest podawany dla 1 lota.
To sobie dla 0.4 obliczysz łatwo.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

tomek123
Gaduła
Gaduła
Posty: 268
Rejestracja: 15 lut 2013, 17:12

Re: 1:100 Nowa rzeczywistość tuż tuż!

Nieprzeczytany post autor: tomek123 »

jak ten skrypt odpalić ?

Awatar użytkownika
matman
Gaduła
Gaduła
Posty: 110
Rejestracja: 21 wrz 2008, 13:39

Re: 1:100 Nowa rzeczywistość tuż tuż!

Nieprzeczytany post autor: matman »

U mnie nie działa. Może nieaktualny.

Puszkin
Gaduła
Gaduła
Posty: 138
Rejestracja: 07 gru 2009, 09:53

Re: 1:100 Nowa rzeczywistość tuż tuż!

Nieprzeczytany post autor: Puszkin »

Dokładnie tak jak napisał ktoś wyżej. Sterowanie administracyjne dźwignią na forexie to ograniczenie wolności.
Obywatel powinien mieć prawo wyboru. Czy chce 1:50 czy 1:500.
Mój cyrk moje małpy. A jak mi ktoś mówi, że to dla mojego dobra to ja czuję że ktoś chce mi wsadzić palec w dupę.
Dla mojego dobra podnoszą podatki, ustalają ile ma być wystawionych mandatów, podwyższają wiek emerytalny itd.
A młodzi ludzie już nie łykają propagandy. Dzisiejsze sondaże. Prawie połowa młodych myśli poważnie o emigracji po skończeniu szkoły.
Czemu? Bo wyborcza i tvn nie są już jedynymi mediami w Polsce. Młodzi mają dostęp do internetu. Czytają i myślą.
Jak się otwiera firmę na wyspach? Prosto :-) Się otwiera. I koniec. Zaczynasz działalność. I masz 3 miesiące na zarejestrowanie jak przynosi dochód. Jak nie to zamykasz. Proste nie?
Ja już jestem stary zgred. Ale... jak tym razem znowu przy korycie zostanie PO i PIS - to już nie wytrzymam. Pakuję manatki i spadam z Polski. Oczywiście nie do Anglii. Tam niestety ciapaci już opanowali prawie kraj. A jak znam historię to zawsze kończy się to tak samo. Ludobójstwem na masową skalę. Może ktoś powiedzieć, że nie mam racji. Że to się nie przydarzy. Zapamiętajcie moje słowa.
Przez religię pokoju świat zobaczy taką rzeź jakiej jeszcze historia nie poznała.
Wiadomo kto przegra. Muslimy. Oni nie mają dostępu do technologii. Nawet jak będą większością to i tak nie mają szans.
Ale zostawmy ten scenariusz.
Wracając do tematu postu. Nie podoba mi się to, że ktoś za mnie decyduje gdzie, ile i jak mam inwestować moje pieniądze!
Nie podoba mi się też, że nagle moja kasa z II filaru trafiła na spłatę dotacji unijnych.
Oj moje stare biedne serce ;-)

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: 1:100 Nowa rzeczywistość tuż tuż!

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

matman pisze:U mnie nie działa. Może nieaktualny.
Klikasz myszą na accountdetails. Przytrzymujesz lewym klawiszem, przeciągasz na wykres, puszczasz lewy klawisz.
Nie ma, że nie działa, ze nieaktualny. U mnie zawsze najświeższy towar. ;)

Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
matman
Gaduła
Gaduła
Posty: 110
Rejestracja: 21 wrz 2008, 13:39

Re: 1:100 Nowa rzeczywistość tuż tuż!

Nieprzeczytany post autor: matman »

Tylko, że u mnie ten wskaźnik ma ciemną kropkę, a powinna być żółta żeby działał.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ