Życie tylko z forexu

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: lucek »

EFFECTIVE pisze:
Szwajcar pisze:EFFECTIVE
Konto jest dodatkowe, Rubel moze dojdzie do 48 jutro.
Ja z pierwszymi pozycjami malo kiedy cos robie, takze czekam.

A z Rublem to liczyłem, że jednak podwyższą te stopy. Nic nie zrobili to pozycja wisi.

Wiem, wiem, w zasadzie jestes jedynym dlugoterminowo zarabiającym kolesiem jakiego bylo mi dane zobaczyc sposród wszelakich journali jakie czytałem, a z 5 lat czytania bedzie... tak, ze wiem jak grasz i powodzenia, ogolnie nie podoba mi sie ta metoda bo pokazuje jak mozna wykorzystać dużą kase do zarabiania, ale musi to byc duza kasa a ja takowej jeszcze nie mam wiec musze sie meczyc z tymi wszystkimi sygnalami pojedynczo ;)

:564:
Duża kasa do pirmidowania? Jest wręcz odwrotnie kolego... ;)
No pain, no gain

wlo-tor
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2014, 10:05

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: wlo-tor »

witam,
jestem nowy na forum.Mam jednak wieloletnie doswiadczenie i dlatego z cala pewnoscia siebie stwierdzam, ze handlujac ostroznie mozna osiagnac w skali roku okolo 30% dochodu praktycznie z zerowym ryzykiem. Dlatego wg mojej oceny mozna zyc z forex-u majac na koncie odpowiednia ilosc gotowki :roll:

EFFECTIVE

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: EFFECTIVE »

lucek pisze:
EFFECTIVE pisze:
Szwajcar pisze:EFFECTIVE
Konto jest dodatkowe, Rubel moze dojdzie do 48 jutro.
Ja z pierwszymi pozycjami malo kiedy cos robie, takze czekam.

A z Rublem to liczyłem, że jednak podwyższą te stopy. Nic nie zrobili to pozycja wisi.

Wiem, wiem, w zasadzie jestes jedynym dlugoterminowo zarabiającym kolesiem jakiego bylo mi dane zobaczyc sposród wszelakich journali jakie czytałem, a z 5 lat czytania bedzie... tak, ze wiem jak grasz i powodzenia, ogolnie nie podoba mi sie ta metoda bo pokazuje jak mozna wykorzystać dużą kase do zarabiania, ale musi to byc duza kasa a ja takowej jeszcze nie mam wiec musze sie meczyc z tymi wszystkimi sygnalami pojedynczo ;)

:564:
Duża kasa do pirmidowania? Jest wręcz odwrotnie kolego... ;)

Wybacz ale nie :)

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: freakout »

EFFECTIVE pisze:
lucek pisze:
EFFECTIVE pisze:Wiem, wiem, w zasadzie jestes jedynym dlugoterminowo zarabiającym kolesiem jakiego bylo mi dane zobaczyc sposród wszelakich journali jakie czytałem, a z 5 lat czytania bedzie... tak, ze wiem jak grasz i powodzenia, ogolnie nie podoba mi sie ta metoda bo pokazuje jak mozna wykorzystać dużą kase do zarabiania, ale musi to byc duza kasa a ja takowej jeszcze nie mam wiec musze sie meczyc z tymi wszystkimi sygnalami pojedynczo ;)

:564:
Duża kasa do pirmidowania? Jest wręcz odwrotnie kolego... ;)

Wybacz ale nie :)
niestety ale tak ;) 1000zł styknie - nie trzeba Bóg wie jak wielkich piramid robić i nie trzeba grać dużym lotem :) piramida jeśli ma być robiona to musi być bardzo precyzyjna, z ciasnym SL, przesuwanym co jakiś czas :) w innym wypadku taka gra nie ma sensu i dlatego tak wiele osób na tym się wykłada ;)

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: lucek »

EFFECTIVE nie piramodowałeś to skąd to możesz wiedzieć? Ja piramiduje i wiem. Z reszta inne osoby które piramidują też o tym wiedzą.
No pain, no gain

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

jak_zyc
Daj mi zbudować kilka piramid. Jak na razie liczę na odwrócenie trendów i to globalne. Dlatego przeciw trendowi wchodzę od samego początku.
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Ja na razie czekam poza rynkiem na bardziej sprzyjające okoliczności. A Szwajcara nadal trwa w swoim przekonaniu, że piramidowanie jest the best. Sami widzicie jakie jest the best. Po co trzymasz tego rubla z mega stratą? SL?


Na ejku przeciwstawne? Dobrze widzę? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Wuza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 988
Rejestracja: 26 kwie 2012, 15:49

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: Wuza »

Adrianoforex pisze:Ja na razie czekam poza rynkiem na bardziej sprzyjające okoliczności. A Szwajcara nadal trwa w swoim przekonaniu, że piramidowanie jest the best. Sami widzicie jakie jest the best. Po co trzymasz tego rubla z mega stratą? SL?


Na ejku przeciwstawne? Dobrze widzę? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Never ending story Adriano..
Co tam słychać Adrian u Ciebie ? Jakieś nowe lambo kupiłeś czy smażysz się na Malediwach i tylko jachty aktualnie w orbicie zainteresowań ?

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

I po co prowokujesz dwudziestoparoletni "ekspercie" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jeśli chcesz podziwiać kolejną moją furkę mogę ci przesłać. Porsche Panamera z najmocniejszym silnikiem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale wątek nie tego tyczy, więc nie promuj swojego kolejnego produktu w "stopce". Co do konkurdsu jak widać na razie nam nie idzie. Może za mocno chcieliśmy. Na szczęśćie szybciej uciąłem straty. A ty masz coś do pokazania dwudziestoparpletni "elspercie" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Masz jakieś FF, czy tylko to konkursowe. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Wuza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 988
Rejestracja: 26 kwie 2012, 15:49

Re: Życie tylko z forexu

Nieprzeczytany post autor: Wuza »

Adrianoforex pisze:I po co prowokujesz dwudziestoparoletni "ekspercie" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jeśli chcesz podziwiać kolejną moją furkę mogę ci przesłać. Porsche Panamera z najmocniejszym silnikiem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale wątek nie tego tyczy, więc nie promuj swojego kolejnego produktu w "stopce". Co do konkurdsu jak widać na razie nam nie idzie. Może za mocno chcieliśmy. Na szczęśćie szybciej uciąłem straty. A ty masz coś do pokazania dwudziestoparpletni "elspercie" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Masz jakieś FF, czy tylko to konkursowe. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Od przyszłego tygodnia ff, myfxbook 200 tyś. złotych bez zakrywania niczego ;)
Czekam aż Ty będziesz w stanie pokazać cokolwiek poza kolejnym bankructwem...

Ale widzę, że zmieniłeś styl :) AUD/USD 10 pozycji w ciągu 3 pipsów.. tego to już nawet gridem się nazwać nie da :)

ODPOWIEDZ