Uniwersytet Spekulacji - inwestuj z najlepszymi

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
VinciPro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 513
Rejestracja: 14 kwie 2011, 11:13

Re: Uniwersytet Spekulacji - inwestuj z najlepszymi

Nieprzeczytany post autor: VinciPro »

Tak, wypada :) Bo było przestawione na BE :)
Uniwersytet Spekulacji - szkolenia GPW i FX

venom inside you

Re: Uniwersytet Spekulacji - inwestuj z najlepszymi

Nieprzeczytany post autor: venom inside you »

O nie, skoro taki z Ciebie manipulant, to niech ludzie wiedza z kim mają doczynienia.
VinciPro
Juliusz Czapliński
uczył się i uczy nadal :
Gimnazjum nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Lęborku 2007-2010
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego 2010-2013 ( to ciekawe, matura dopiero w nastepnym roku to chyba troche późno jak na teraźniejsze 20 lat ? )
profil biologiczo-hemiczny ( żeby to choć technikum ekonomiczne było : ) )


nie wiem czy wiecie, ale Pan VinciPro nie tylko jest mistrzem FX ale posiada również doświadczenie dziennikarskie, biegłość w pisaniu wypracowań i prezentacji multimedialnych.

wszystko znalezione w necie, publicznie udostępnione przez Ciebie więc żalu nie miej że pozbierałem wszystko w kupe i dałem tu, to chyba najodpowiedniejsze miejsce.

ciekawostka: na stronie Uniwerystetu znajdują się 2 osoby FB, ta Pani to jego sympatia, o niej tez jest sporo w necie tyle że chyba jej sprawa szkoleń nie dotyczny.

edytuje
VinciPro pisze:Witaj,

Proponuję usunąć lub zedytować tą wiadomość, w przeciwnym razie zostanie to zgłoszone na policję w formie publikacji moich danych, na co nie wyraziłem zgodę.

Dziekuję
Pozdrawiam

PS.
Proponuję zaznajomić się z MT4 zanim zostanę posądzany o jakiekolwiek manipulacje.
no więc panie Vinci edytuje i wyjaśniam jeszcze raz.
wszystkie zgromadzone tu dane są publicznie dostepne, albo były w chwili publikowania mojego postu, moge podać bibliografie. Wiec prosze nastolatku nie strasz mnie policją w żadnej formie : ) bo nie wiesz co czynisz.
Obrazek
Waż Swoje słowa bo wchodząc z interesem w ludzi licz się z tym że ktoś Cie zweryfikuje zanim podejmie się szkoleń u Ciebie.

Śmieszny jest fakt że ludzie umieszczają o sobie tyle informacji w internecie, a później starają się to ukryć.
Jak to powiadają " podaj mi swój nr konta, a ja powiem Ci kim jesteś "

Vinci możemy zrobić tak, Ty konkretnie odpowiesz na pytania ( konkretnie to nie wymijająco ) z poprzednich stron, bo widze że ludzie się produkują a Ty to olewasz ( nieładnie ) i ja wtedy zedytuje tego posta albo i nie.

możesz też poprosić Admina o usunięcie tego neiwygodnego posta, jednak pamietaj ze jak coś wpadnie w internet, to już pozostanie tam na zawsze.

edytuje 2

Prosze zwrócić uwage jak Pan Vinci dalej manipuluje, opisywałem wcześniej jak to można silne moderować swoją strone. Po napisaniu tego postu odrazu ze stony http://unispekulacja.wordpress.com/about/ znikneły dane odnośnie wieku. Z czego było napisane że pan Vinci ma 20 a ten drugi pan 32. Jednak Vinci cały czas zapomina że internet nie zapomina.

Obrazek

Liczcie się z tym że vinci po przeczytaniu tego postu znowu zmoderuje wiek. Więc na ta chwile pokazuje screenem teraźniejszy wygląd strony.

Obrazek

Proszę nie udostępniać takich danych jak adres zamieszkania i nr tel, mimo iż są dostępne w internecie. Ink.
Ostatnio zmieniony 04 lis 2012, 14:14 przez venom inside you, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Re: Uniwersytet Spekulacji - inwestuj z najlepszymi

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Vinci wybiórczo odpowiada na pytania, śmieszne to to że wypierał się tych informacji jako nieprawdziwe :-) a teraz każe usuwać posta, na wszelki wypadek scrin zrobiony ;-) oj kłamstwo goni kłamstwo Juliusz.

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Uniwersytet Spekulacji - inwestuj z najlepszymi

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

etam, napewno przedsiebiorczosci, pracowitosci i smykalki do biznesu nie mozna mu odmowic,

Awatar użytkownika
Darkey
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 713
Rejestracja: 22 gru 2011, 00:45

Re: Uniwersytet Spekulacji - inwestuj z najlepszymi

Nieprzeczytany post autor: Darkey »

Luba już przestała lubić stronę uniwersytetu. :|
“Obstacles can’t stop you. Problems can’t stop you. Most of all, other people can’t stop you. Only you can stop you.”J. Gitomer
"Otwórz oczy, pajacu." Sokrates

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Re: Uniwersytet Spekulacji - inwestuj z najlepszymi

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Darkey pisze:Luba już przestała lubić stronę uniwersytetu. :|
:mrgreen: co za zbieg okoliczności

venom inside you

Re: Uniwersytet Spekulacji - inwestuj z najlepszymi

Nieprzeczytany post autor: venom inside you »

spokojnie, wszystkie informacje na temat tej Pani jak i innych osób ( rodzina ) są zabezpieczone, mam nadzieje że nie będe musiał ich wykorzystywać, jednak wolałem się zabezpieczyć w razie późniejszych prób manipulacji, są jeszcze inne informacje osób trzecich.

panie VinciPro
Obrazek

dziękuje, żegnam.

Awatar użytkownika
mah1y
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 669
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:01

Re: Uniwersytet Spekulacji - inwestuj z najlepszymi

Nieprzeczytany post autor: mah1y »

venom inside you pisze: Prosze zwrócić uwage jak Pan Vinci dalej manipuluje, opisywałem wcześniej jak to można silne moderować swoją strone. Po napisaniu tego postu odrazu ze stony http://unispekulacja.wordpress.com/about/ znikneły dane odnośnie wieku. Z czego było napisane że pan Vinci ma 20 a ten drugi pan 32. Jednak Vinci cały czas zapomina że internet nie zapomina.
gdyby co to tutaj masz jeszcze kopie poprzedniego wygladu tamtej strony z informacja o tym ze vinci daje sobie 20 lat.
http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=pl

Awatar użytkownika
seba
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 20 paź 2010, 17:06

Re: Uniwersytet Spekulacji - inwestuj z najlepszymi

Nieprzeczytany post autor: seba »

noo i dupa ;)
i nie bedzie kolejnej "szkoly forex" :)
ale vinci jestes jeszcze mlody takze jak bedziesz dalej szedl ta droga co teraz to za 10 lat napewno stworzysz swoj wlasny amber gold :)

a z obsluga MT4 to tobie proponuje sie zapoznac...skoro uwazasz ze MT4 w ten sam sposob prezentuje transakcje na wykresie co na pokazales na swoim screenie to widze ze naprawde jeszcze dluga droga przed toba :)

INK pisze:Proszę nie udostępniać takich danych jak adres zamieszkania i nr tel, mimo iż są dostępne w internecie. Ink.
a tobie proponuje ogarniecie sie
zamiast bana dostales moda i widze ze zwariowales lekko...bo troche przeginasz ostatnio z edytowaniem nie swoich postow.
moze zanim zaczniesz edytowac czyjes posty zacznij od skasowania swoich 2594 bzdur?
Ruch zwrotny skończy się dokładnie w miejscu ustawienia SL

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Uniwersytet Spekulacji - inwestuj z najlepszymi

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Nie idźcie drogą Parkietu. Brawa za inwigilację jako odpowiedź na pewne nie udokumentowane propozycje, ale nie tędy droga.
Chociaż obnażenie braku anonimowości da kilku osobom do myślenia ;)
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Zablokowany