Serwis Forex-nawigator.biz korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij tą informację]

Dzisiaj jest 22 sty 2018, 13:03     PREMIA 30$ bez depozytu! Dodatkowo aż do 50% bonusu od wpłaty w XM!

Naked Trading (bez wskaznikow) - czyli Price Action w akcji

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
  • Autor
  • Wiadomość

Patryś

Gaduła

Gaduła

Re: Naked Trading (bez wskaznikow) - czyli Price Action w a

Nieprzeczytany post30 mar 2017, 09:51

Brawo! :D
Mógłbyś zaznaczyć jak wyznaczyłeś levele na którejś z tych par? Akurat miałbym materiał do analizy :p

eresz

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post09 sty 2018, 20:08

Podbiję temat, bo chyba warto.

Poczytałem sobie książkę wspomnianą kilka stron wcześniej, jest świetna

Jackal pisze:dzięki że wspomniałeś o książce Naked Forex: High-Probability Techniques for Trading Without Indicators. Przeczytałem ją.

no i ostatnio robię sobie takie setupy

1. zaznaczam istotne poziomy na daily
2. czekam, aż cena dojdzie do poziomu
3. na h4 czekam na fajne formacje śwecowe (tu akurat pin)
4. schodzę na m30 i czekam na coraz niższe szczyty, które na h4 tworzą piękny railroad tracks
5. zajmuję pozycję

Klasyka PA
na screenach nzdusd
Zaloguj się (lub zarejestruj), aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Jackal

Gaduła

Gaduła

Nieprzeczytany post12 sty 2018, 20:55

nzd/usd nie "wszedł...ale powiem że też tego próbuje haha i też "wlazłem w nzd/usd. teraz patrzę na ropę...się zobaczy się...ale jest w tym potencjał. W szczególności że na D1 ruchy sa może i wolne...ale znaczne. Teoretycznie po co patrzeć i grać 5 razy na dzień jak można grac raz na kilka dni... Jak coś to popatrz sobię na dziennik Deszcza lub zainteresuj sie na innym "fabrykowym" forum o metodzie alfonso moreno. pozdrawiam
Poprzednia

Wróć do Forex - systemy i strategie