mForex Dom Maklerski mBanku - pozew zbiorowy

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
xxxtb
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2012, 12:09

Re: mForex Dom Maklerski mBanku - pozew zbiorowy

Nieprzeczytany post autor: xxxtb »

Dormanchester to co piszesz jest chore - najpierw okskarżasz kolegę o trollowanie a teraz sam donosisz do brokera! Takich osób jak ty nie powinno być na tym forum :x Szkodzisz społeczności traderów ! Jak ci nie wstyd....

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: mForex Dom Maklerski mBanku - pozew zbiorowy

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

xxxtb ale stary teraz dowaliłeś. Donoszę, hahaha. Weź jakieś leki na uspokojenie.
Przedstawiciel brokera pisał już w tym wątku:
http://forex-nawigator.biz/forum/mforex ... ml#p699997
A o to treść mojego donosu. Hahahahahaha
Obrazek
:509:
Dawno mnie nikt tak nie ubawił.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

TxT
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 23 paź 2014, 20:01

Re: mForex Dom Maklerski mBanku - pozew zbiorowy

Nieprzeczytany post autor: TxT »

Myślę, że każdy bank/broker ma dość dobrze opanowany codzienny przegląd mediów tradycyjnych i społecznościowych także jeżeli kolega złamał jakikolwiek punkt z ugody z mforex to mogą mu zasądzić karę umowną. Myślę, że każdy człowiek prowadzący biznes w 90% przypadków z takiego prawa skorzysta. Po co? Żeby zarobić, w końcu to nie instytucje charytatywne. Pytanie tylko jak duża jest ta kara ;)

xxxtb
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2012, 12:09

Re: mForex Dom Maklerski mBanku - pozew zbiorowy

Nieprzeczytany post autor: xxxtb »

daromanchester pisze:Bo wysłałem wczoraj przedstawicielowi broka na forum zapytanie na PW w związku z Twoimi rewelacjami.
Nie rozwalaj tych pieniędzy zbyt szybko bo się mogą przydać w niedalekiej przyszłości do zapłaty kary umownej.
a jak to inaczej nazwać jaka nie donos na kolegę z forum i typowa gadka psa ogrodnika?

żenujące są twoje wypowiedzi w całym tym wątku dormanchester, a twój ostatni post obnaża kim jesteś i jakie masz intencje wobec użytkowników tego forum.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: mForex Dom Maklerski mBanku - pozew zbiorowy

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Tak swoją drogą to mamy tutaj jakiś dziwny przypadek.
Gościu zabiera się za grę na FX i nie ma bladego pojęcia co to są pipsy i jak to się liczy.
Nie zna mechanizmów rynkowych i ładuje się na danych z dużym lotem.
Wynajmuje prawnika i podpisuje ugodę (o ile to prawda) i leci z tym na forum nie sprawdzając wcześniej czy przypadkiem nie ma klauzuli poufności.
Nosz k..... mać, o taki nie ogarniętych ludzi walczy KNF.....

xxxtb jakbyś popatrzył na oś czasu to może byś ogarnął co nieco.
Ja wysłałem wczoraj zapytanie do przedstawiciela żeby się odniósł do tych rewelacji. Masz dokładną datę i godzinę.
Autor dopiero po 24 godzinach się przyznał że chroni go klauzula poufności.
Oprócz tego pisałem że należy opuścić tego broka jeśli to prawda.
Wiem że czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka :)
Ale kiedyś ją pewnie opanujesz.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

xxxtb
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2012, 12:09

Re: mForex Dom Maklerski mBanku - pozew zbiorowy

Nieprzeczytany post autor: xxxtb »

To ty naucz się czytać dormanchester zanim będziesz mnie pouczał i szydził sobie z innych!

Z postu bstarskiego wynika, że był dzis u prawnika który w jego imieniu podpisał ugode bez udzału klienta i poinformowal DZIŚ klienta ze jest klauzula poufności. Sprawdz kiedy bstarski rozpoczal watek i kiedy napisal ostatni post zanim będziesz go oskarzal o zlamanie klauzuli pofuności, a przede wszystkim przestań obrażać i wyśmiewać innych forumowiczów. To, że komuś kiedyś pomylily się pipsy z punktami to jeszcze o niczym nie świadczy, a na pewno nie daje ci prawa do wywyższania się i plucia jadem na prawo i lewo.

To forum miało być pomocą i wsparciem dla traderow, także a moze przede wszystkim tych początkujących, tymczasem twoja działalność na forum szkodzi innym współfrumowiczom nie wspominając już o zwykłym chamstwie z twojej strony w stosunku do innych, ktore po prostu dyskwalifikuje cie jako forumowicza.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: mForex Dom Maklerski mBanku - pozew zbiorowy

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Szkoda mojego czasu :mrgreen:
No cóż myślę że mForex się do tego ustosunkuje.
A nieogarnięty "kolega" pewnie poniesie konsekwencje swojej głupoty i nauczy się że najpierw trzeba coś poczytać i się dobrze dowiedzieć a potem się za to zabierać.
Zamiast pójść na jakieś fejsbuki, kwejki czy inne demoty i tam się żalić to przychodzi tutaj i się kompromituje raz za razem.
Dla mnie gościu jest typowym dawcą kapitału.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: mForex Dom Maklerski mBanku - pozew zbiorowy

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Daro chcąc nie chcąc trochę przeginasz, masz trochę racji ale i pierdoły zaczynasz wypisywać :)
Jak na prawdę jest wie tylko poszkodowany, ewentualny prawnik i mbank... Nie Twoją rolą jest ten spór rozstrzygać, a i nie masz do tego żadnych kompetencji tak jak ja i inni forumowicze bo tak na prawdę znamy tylko relacje poszkodowanego.
Przypomnę to co rodzice mawiają dzieciom w temacie uczenia się "nie mnie oszukujesz, że się uczysz... siebie oszukujesz" i tak jest z tym tematem.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: mForex Dom Maklerski mBanku - pozew zbiorowy

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Ale ja nic nie rozstrzygam.
Stwierdziłem tylko fakt że skoro gościu miał klauzulę to jest teraz trochę w czarnej d.....
Napisałem też że mam nadzieję że te informację zdementuje przedstawiciel mForex
Po kilku godzinach nikt nic nie napisał to zwróciłem się na PW - które do teraz nie jest przez nich odczytane.
Stwierdziłem też że nie ma pojęcia o FX pisząc w pierwszym poście że miał 200 pips poślizgu.
Przecież takie herezje trzeba tępić na forum.
Chociaż dla mnie skompromitował się w pierwszym poście tym wpisem:
WSZELKICH SPONSOROWANYCH PRZEZ mBANK „LUDZIKÓW” PROSZĘ O NIE ZABIERANIE GŁOSU W TYM WĄTKU.
Reszta jest następstwem pisanie takich i podobnych głupot, uważam wręcz że się delikatnie z nim obszedłem.
Co do brokera to wyraziłem swoje zdanie tutaj i jeśli doszło do takiej ugody uważam że trzeba go omijać z daleka.
Wielokrotnie pisałem na forum na temat brokerów mm/stp/ecn i co o nich myślę.
Sugerowanie mi że próbuję ich bronić byłoby dla mnie obraźliwe. Ja nie jestem przeciwko walce z brokerami.
Ja jestem przeciwko zaśmiecaniu forum przez ignorantów którzy używają tego forum do próby wywierania nacisków.
Gdzie jedynym problemem jest ich własna głupota. I to staram się piętnować.
Niech sobie walczą z brokerami na salach sądowych ale niech nie robią z siebie pośmiewiska na forum.
Dostaję zawały jak straszą sądami za zamknięcie pozycji na koncie demo, etc.
Przecież nowicjusze to czytają i potem myślą że wystarczy taki poziom sobą reprezentować żeby grać na FX.
Przecież oni dają takiemu KNF do ręki argumenty do obniżenia dźwignie bo ludzie są za głupi żeby grać na FX.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: mForex Dom Maklerski mBanku - pozew zbiorowy

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

ale koń jaki jest każdy widzi :) retoryka forum jest niemalże identyczna, czasami szkoda po prostu się bruździć w jakimś temacie.... Setki razy zdarza mi się napisać posta i setki razy wciskam zamiast wyślij to po prawej stronie X by nie marnować czasu...
Świata nie uratujesz.... poziomu forum również nie wywindujesz i taki poziom akurat do gry jest wystarczający...
Bo nie do inwestycji....
Tyle lat na forum w sumie jesteś i jeszcze się nie nauczyłeś, że tu każdy zarabia? :D
Nie martw się, że są dawcy... muszą być dla dobra biznesu i nie martw się o Polski KNF.... jestem niemalże przekonany, że akurat TY nie masz polskiego brokera :mrgreen:

Chyba skądś to znasz...
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr

Pozwól ludziom zostać ekspertami :mrgreen:

ODPOWIEDZ