GMMA in Color

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

metoda gry należycie wyjaśniona. a to chyba najważniejsze.
Zgadza sie, ilosc srednich nie przeklada sie na jakosc gry. Zasady sa okreslone i nie ma co sciemniac ... LOL
Bedzie dobrze, luz......
=================

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

Do skalpa mozna rowniez wykorzystac wskaznik ChandelierStops, doskonale wspolgra z LMMA, na screenie przyklad dzisiejszego ranka.
Ustawienia wskaznika sa juz zrobione, tylko kolorki sobie zmienic.......
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Bedzie dobrze, luz......
=================

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

Rozpieszcza nas ten system. Tak jak radził @fxlamer do łapania większych ruchów wykorzystałem wykresy M15. Pomyślałem, że wejdę asekuracyjnie na E/J i G/J, postanowiłem wejść po przebiciu LWMA 100 dla pewności, ze idziemy zgodnie z trendem.
wejścia:
G/J 9.30 229.18, do teraz prawie +380 pips
E/J 9.45 155.70 do teraz prawie +220 pips

Przy SL odpowiednio 70 pips i 45 pips to przyzwoite handle, szczególnie jak na jeden dzień. System przypadł mi do gustu, albo po prostu mamy dobre dni na parach jenowych :)

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

Gratuluje, a takie dni to norma na jenach ostatnio. System to kopalnia kasy jednak wymaga duzo obserwacji, gry na demo i dopiero jak sie go dobrze poczuje mozna grac powaznie. Jak dotychczas zrobienie kilku % depo w 1 dzien nie jest wielkim wyzwaniem szczegolnie na Oandzie gdzie spread jest przyzwoity a zlecenia wchodza szybko. Nie ma to znaczenia jak sie gra tak jak Ty, ale w skalpowaniu to podstawa. Na czacie Gajowego chlopaki kosza po kilkadziesiat pip dziennie.
Nievinny wrzuc screna jak mozesz.
Bedzie dobrze, luz......
=================

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

Już wrzucam, zaznaczam tylko moment wejścia i SL. Z konta real, więc dane mogą się różnić. Oczywiście test metody był na demku :) I do końca tygodnia tak zostanie. Na real jeszcze przyjdzie czas.
Co do mojego stylu gry to niestety na skalpy nie ma czasu, trzeba też pracować :) No chyba, że jak się ma nadmiar wolnego czasu :)

PS Spóźnienie na G/J z przyczyn niezależnych :)

EDIT
Dodam, ze obserwuję wszystkie pary z Jenem, ale praktycznie dobrze gra się na eurojenie i funt do jena. Biorąc pod uwagę dobry spread to jeszcze USD/JPY, ale już mniej mi się podoba.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

wejscia bardzo dobre
Bedzie dobrze, luz......
=================

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

Też tak myślę. Można byłoby wejść na poziomie SL ale to byłoby zbyt ryzykowne, chociaż MACD dawał sygnał. Lepiej poczekać. Myślę, ze z chwilą pisania tego postu można zamykać :) Moim zdaniem sednie układają się już prospadkowo. Choć niewykluczone, że będą jeszcze rosnąć. Trzeba jakieś bardziej sztywne TP narzucić, tak na wszelki wypadek.

Awatar użytkownika
Gajowy
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 25 lut 2007, 19:40

Nieprzeczytany post autor: Gajowy »

Oczywiście test metody był na demku Smile I do końca tygodnia tak zostanie.
Piknie Nievinny - niezły test !

Gram tym sysem na 1-5 M od niecałego miesiąca na real i wchodzi milusio. Myślę, że tu nie ma co demować przy takich wynikach milej potestować chociażby 1$ / pips ;).
The key to living is giving.

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

Myślę, że tak, kusząca propozycja. ale są zasady. Każdy nowy system testuję dłużej niż jeden dzień :) FX nie zając nie ucieknie. Jeśli będę wchodził to zacznę o mniej więcej 0.2.
Zaraził mnie ten system. Prosty i skuteczny :)

BTW: I dalej rośnie :)
Trade what you see, NOT what you hear or think

Awatar użytkownika
b_god
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 02 lip 2007, 07:01

Nieprzeczytany post autor: b_god »

Witajcie koledzy.

Forum czytam od lutego tego roku.

Strategię GMMA testowałem na demo praktycznie od początku zaistnienia tego wątku. Jakieś dwa tygodnie temu zacząłem stosować ją grając real trade. Jest dość jasną i przejżystą strategią. próbowałem uzupełnić ją o WCCI jak sugerował Gajowy, jednakże nie jestem do końca zadowolony z CCI.

Mam wrażenie, że w przypadku tej strategii dla mnie dobrym uzupełnieniem byłyby jakieś punkty wsparcia i oporu. Zauważyłem kilka razy, że formacje Woodiego zawodzą w okolicach pivotów (tych które są wyszczególnione w panelu Woodiego).

Stąd moja prośba - czym się podeprzeć? Czym uzupełnić strategię? Jaki wskaźnik(i) może być najfajnieszym uzupełnieniem?

Pozdrawiam serdecznie.

ODPOWIEDZ