DayTrading: Piątek 09.06.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 10 cze 2017, 00:00

Wzrost
1
14%
Bez zmian
1
14%
Spadek
5
71%
 
Liczba głosów: 7

_Kerad_
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1500
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03

Re: DayTrading: Piątek 09.06.2017

Nieprzeczytany post autor: _Kerad_ »

warmia pisze:
fx-technik pisze:
GOLDM15.png
Strach tu Longi grać...
Longi?!!!
Na dwóch oporach?

--->http://forex-nawigator.biz/forum/daytra ... ml#p869405

tak grałem Longa bo tak mi wychodziło i pisałem na forum że jest Gartley wzrostowy
:D
Z punktu C mieliśmy korekte prostą FE 100 i pisałem jak bylismy tam że złotko zmierza w kierunku 1 266
a w punkcie D zgodnie z moim rysunkiem zagrałem UP bo mi tak wychodziło i rozumie że Ty masz inny pogląd i to mi nie przeszkadza
Oczywiście odpowiednio wcześniej pisałem o L i wcale się nie wstydzę że tak zagrałem
po fakcie sporo mądrych jest ... :D

a jakie Ty tam opory widzisz to wcale nie dociekam bo jeszcze doszukasz się trzech oporów :shock:


Przy okazji wracając do wcześniejszej wypowiedzi chcę napisać
że wszystkim za konstruktywną krytykę dziękuję :D
forum w moim rozwoju dużo mi dało a w tej chwili mi przeszkadza dlatego napisałem że mogę zrezygnować
choć na pewno jest kilku może i kilkunastu wartościowych ludzi na tym forum i na pewno szkoda żaby bo gość był perfekcjonista :mrgreen: a odszedł przez pieniaczy którzy nadrabiają swoje braki czepianiem się i pisaniem z "czapki" o kierunkach...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Piątek 09.06.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Taaak Up na goldzie na kilka kilkanaście pipsów. O tym marzyłem, po prostu bajka. To forum nie jest pełne pieniaczy tylko NACIĄGACZY!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 09.06.2017

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Witam :wink:

Dwa moje scenariusze eurodolara na nadchodzący tydzień poniżej
Interwał h4

https://www.tradingview.com/x/YuZ3aYt8/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

warmia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 569
Rejestracja: 27 lip 2016, 00:31

Re: DayTrading: Piątek 09.06.2017

Nieprzeczytany post autor: warmia »

_Kerad_ pisze:
warmia pisze:
fx-technik pisze:
GOLDM15.png
Strach tu Longi grać...
Longi?!!!
Na dwóch oporach?

--->http://forex-nawigator.biz/forum/daytra ... ml#p869405

tak grałem Longa bo tak mi wychodziło i pisałem na forum że jest Gartley wzrostowy
:D
Z punktu C mieliśmy korekte prostą FE 100 i pisałem jak bylismy tam że złotko zmierza w kierunku 1 266
a w punkcie D zgodnie z moim rysunkiem zagrałem UP bo mi tak wychodziło i rozumie że Ty masz inny pogląd i to mi nie przeszkadza
Oczywiście odpowiednio wcześniej pisałem o L i wcale się nie wstydzę że tak zagrałem
po fakcie sporo mądrych jest ... :D

a jakie Ty tam opory widzisz to wcale nie dociekam bo jeszcze doszukasz się trzech oporów :shock:


Przy okazji wracając do wcześniejszej wypowiedzi chcę napisać
że wszystkim za konstruktywną krytykę dziękuję :D
forum w moim rozwoju dużo mi dało a w tej chwili mi przeszkadza dlatego napisałem że mogę zrezygnować
choć na pewno jest kilku może i kilkunastu wartościowych ludzi na tym forum i na pewno szkoda żaby bo gość był perfekcjonista :mrgreen: a odszedł przez pieniaczy którzy nadrabiają swoje braki czepianiem się i pisaniem z "czapki" o kierunkach...
Nie odnosiłem się do Twoich zagran. Opory są widoczne w poście który wskazałem Technikowi.Jeśli potrzebny adres zródłowy obrazka proszę bardzo ( podany w chwili kiedy można było zagrac ) : http://forex-nawigator.biz/forum/resources/file/142066
Więcej myśleć, uważniej czytać, mniej pisać.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: DayTrading: Piątek 09.06.2017

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Piątek ostatecznie okazał się dniem zaskakującym. Mówię oczywiście o zwałce na FANG. Dzięki tej zwałce na Nasdaq na D1 pojawił się sygnał sell. Na innych indeksach z USA oraz Dax taki sygnał oczywiście się nie pojawił. Ciekawostką jest to, że indeks średniaków czyli Russel 2000 przez ostatnie dwa dni (czwartek i piątek) rósł po 1.5% dziennie. W piątek ten wzrost został w połowie oddany z uwagi na spadek Nasdaqa, który pociągnął w pewnym stopniu inne indeksy.
Czytałem niedawno ciekawe opracowanie, w którym autor dowodził, że mimo wzrostu FANG indeks SnP stoi w miejscu. Wniosek był taki, że pozostałe spółki z indeksu spadają. Jak widać ostatnie dwie sesje tygodnia przyniosły wzrosty małych i średnich spółek. Można by to uznać za znak do dalszych silnych wzrostów, albo ... wpuszczenie w kanał ulicy. Następny tydzień odpowie na to frapujące pytanie.
Edek w piątek na D1 utworzył sygnał sell. Sam nie wiem czy mu wierzyć, bo edek odstawiał ostatnio niezłe szopki.

A na koniec małe ostrzeżenie. Matrix wprowadza jakieś zmiany.
Wracając dziś z zakupów w drzwiach od klatki musiałem przepuścic wychodzącego faceta targającego dwie wielkie walizy na kółkach. Drzwi mu przytrzymywała tak na oko 10-letnia córka dźwigająca małą walizkę na kółkach.
Dwie godziny później żona namówiła mnie abyśmy wyszli na spacer. Na dole przy drzwiach wejściowych musieliśmy poczekać aż wyjdzie facet targający dwie wielkie walizy na kółkach. Drzwi mu przytrzymywała tak na oko 10-letnia córka dźwigająca małą walizkę na kółkach. To byli oczywiście ci sami ludzie i te same walizki.
To wygląda na poważną sprawę. MATRIX dokonuje jakieś kluczowej zmiany. :p
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

_Kerad_
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1500
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03

Re: DayTrading: Piątek 09.06.2017

Nieprzeczytany post autor: _Kerad_ »

d4mian7 pisze:Taaak Up na goldzie na kilka kilkanaście pipsów. O tym marzyłem, po prostu bajka. To forum nie jest pełne pieniaczy tylko NACIĄGACZY!
dam Ci ostatnią dobra radę

zakończ zabawę na forexie bo to źle się skończy dla Ciebie

woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re: DayTrading: Piątek 09.06.2017

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

_Kerad_ pisze:
d4mian7 pisze:Taaak Up na goldzie na kilka kilkanaście pipsów. O tym marzyłem, po prostu bajka. To forum nie jest pełne pieniaczy tylko NACIĄGACZY!
dam Ci ostatnią dobra radę

zakończ zabawę na forexie bo to źle się skończy dla Ciebie
A wczesniej to nie widziales ze ten damian nie jest wstanie wykonac samodzielnie jakiegos ruchu? Nie dosc ze ciagle domagal sie wskazan od ciebie to pozniej jeszcze cie krytykowal. Wlasnie przez takich odchodza stad najlepsi jak zaba i inni
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Piątek 09.06.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Dzieki Kerad za szczerosc:) jak
ci przeszkadzam to znikam:)

-- Dodano: 11 cze 2017, 17:04 --

Jeszcze w temacie do Zolo - wiesz ze tego gartleya to zle zrobiłeś?

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 09.06.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

MarioDM pisze:Piątek ostatecznie okazał się dniem zaskakującym. Mówię oczywiście o zwałce na FANG. Dzięki tej zwałce na Nasdaq na D1 pojawił się sygnał sell. Na innych indeksach z USA oraz Dax taki sygnał oczywiście się nie pojawił. Ciekawostką jest to, że indeks średniaków czyli Russel 2000 przez ostatnie dwa dni (czwartek i piątek) rósł po 1.5% dziennie. W piątek ten wzrost został w połowie oddany z uwagi na spadek Nasdaqa, który pociągnął w pewnym stopniu inne indeksy.
Czytałem niedawno ciekawe opracowanie, w którym autor dowodził, że mimo wzrostu FANG indeks SnP stoi w miejscu. Wniosek był taki, że pozostałe spółki z indeksu spadają. Jak widać ostatnie dwie sesje tygodnia przyniosły wzrosty małych i średnich spółek. Można by to uznać za znak do dalszych silnych wzrostów, albo ... wpuszczenie w kanał ulicy. Następny tydzień odpowie na to frapujące pytanie.
Edek w piątek na D1 utworzył sygnał sell. Sam nie wiem czy mu wierzyć, bo edek odstawiał ostatnio niezłe szopki.

A na koniec małe ostrzeżenie. Matrix wprowadza jakieś zmiany.
Wracając dziś z zakupów w drzwiach od klatki musiałem przepuścic wychodzącego faceta targającego dwie wielkie walizy na kółkach. Drzwi mu przytrzymywała tak na oko 10-letnia córka dźwigająca małą walizkę na kółkach.
Dwie godziny później żona namówiła mnie abyśmy wyszli na spacer. Na dole przy drzwiach wejściowych musieliśmy poczekać aż wyjdzie facet targający dwie wielkie walizy na kółkach. Drzwi mu przytrzymywała tak na oko 10-letnia córka dźwigająca małą walizkę na kółkach. To byli oczywiście ci sami ludzie i te same walizki.
To wygląda na poważną sprawę. MATRIX dokonuje jakieś kluczowej zmiany. :p
Rozumiesz, czy nie rozumiesz moich wykresów... myślę, że rozumiesz.
EURUSDDaily.png
To jest poziom pivotalny (oś zwrotu).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 09.06.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

@Kerad daj znac na priv,
wszystkiego dobrego
------------------------------
SPX

Układ wzrostowy imo- jest rozwojowy
Po duzym trójkącie w korekcie 4 fali wyższego rzędu, która trwała prawie 12 lat
wybicie 5tki nastapiło gwałtownie, co jest normalnym zjawiskiem wg teorii F.Ell
z czego moim zdaniem zrealizowała sie dopiero (1) i (2) podfala fali 5 wyższego
Oczywiście negacją bedzie wybijanie TL niebieska-jak na wykresie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2017, 18:26 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 3 razy.

Zablokowany