BossaFX - III edycja konkursu

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.

Czy weźmiesz udział w konkursie Bossa?

tak - wiem,że wygram..widze te wywiady ze mną..flesze
22
25%
tak - wierze,że wygram..
4
5%
tak - wiem,że nie wygram (konkurs jest ustawiony)
4
5%
tak - będę grał spokojnie po swojemu
14
16%
tak - tylko dla ksiązki
7
8%
nie - wierze,że mam szansę wygrać
1
1%
nie - wiem,że nie wygram
6
7%
nie - nie mam na depo
16
18%
nie - nie bo i tak zostane dostawca płynności
13
15%
 
Liczba głosów: 87

trav
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 08 sie 2012, 14:58

BossaFX - III edycja konkursu

Nieprzeczytany post autor: trav »

Już niedługo rusza III edycja konkursu w Bossie. Nowością jest możliwość założenia rachunku konkursowego głównego i VIP.
Nagrody główne to 100 tys zł.

Więcej informacji na stronie konkursowej:
http://forex.bossafx.pl/index.html

Awatar użytkownika
mah1y
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 669
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:01

Nieprzeczytany post autor: mah1y »

cos biedne te nagrody

zeby to chociaz w dolarach bylo...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

No i spready...
EURUSD 1,8 pipsa...

Awatar użytkownika
Jarpen
Gaduła
Gaduła
Posty: 145
Rejestracja: 20 gru 2011, 09:14

Nieprzeczytany post autor: Jarpen »

Cyb jak wpłacisz 10 000 to bedziesz miał 1,5 pipsa XD
Success lies on the far side of failure

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

Witam
mah1y pisze:cos biedne te nagrody
zeby to chociaz w dolarach bylo...
Konkursów FX na naszym polskim rynku w tym roku było już kilka, ale nigdzie dotąd większego budżetu nagród nie było. Zatem niezależnie od faktu że USDPLN ma się ostatnio nad wyraz słabo, chyba nie ma czego żałować :)
W naszym konkursie jednak nie chodzi tylko o najwyższą pulę nagród, ale przede wszystkim o stałe zasady, dzięki którym można porównywać wyniki i o to że gramy prawdziwymi pieniędzmi na prawdziwym rynku. Czyli o to że jest to prawdziwy konkurs inwestycyjny.
Cyb pisze:No i spready...
EURUSD 1,8 pipsa...
Pocieszyć mogę dwojako. Po pierwsze, wszyscy w danym rankingu mają tyle samo. Zatem spread bezpośrednio o zwycięstwie nie zdecyduje.
Po drugie, ubiegłoroczny zwycięzca zarobił ok. 14500 PLN zysku zawierając 183 transakcje o średnim wolumenie 0.04 lota. To wynika ze statystyk konkursowych, które zawsze w celach edukacyjnych omawiamy po konkursach BossaFX. Może Pan zatem sobie w prosty sposób policzyć jak bardzo na jego wynik wpłynęły koszty transakcyjne...
Pozdrawiam,
Sebastian Zadora
DM BOŚ

Awatar użytkownika
mah1y
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 669
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:01

Nieprzeczytany post autor: mah1y »

s_zadora dobrze, w miare porownywalna nagroda do niektorych konkursow demo gdzie mozna popuscic fantazje i trzaskac 1000% bez stresu.
Gra za realna gotowke jest bardziej stresujaca i zeby chciec sie w to bawic to wypadaloby zachecic jakas pozadna nagroda. Byly Mercedesy, byly Porshe - to sa drozsze rzeczy niz 100k zl.

Moze ja wybredny jestem i takie moje dzisiaj widzimisie ale biorac te nagrody na zdrowy rozsadek to wole trzasnac na swoim rachunku 50% i miec duzo pieniedzy niz scigac sie z robotami, startowac od 1tys i starac sie walnac conajmniej 1000% zeby wychaczyc nagrode 100k.

konkurs vip juz bardziej do mnie przemawia ale musialbym poczytac ten regulamin i ogolne warunki konkursu, bo znowu dziesiec tys zl, dziesieciu tys zloty nie jest rowne.


jakis marudny dzisiaj jestem...

ps. dolar to przynajmniej wartosc nagrody x 3, nie mozna mowic ze 3 razy wieksza nagroda jest malo satysfakcjonujaca

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

Dokładnie, jeśli dla Pana sensowniejszy wydaje się udział w Rankingu VIP na nieco innych zasadach, bardziej wymagających kapitałowo, to oczywiście zapraszam - właśnie dlatego go wprowadzamy.
Regulaminy będą przedstawione wkrótce na stronie konkursowej, choć rewolucji co do zasad rozgrywki nie ma się co spodziewać.
O samym konkursie chcieliśmy jednak w tym roku powiedzieć dużo wcześniej, uwzględniając uwagi uczestników z poprzedniej edycji - chęć przygotowania się lub przynajmniej zaplanowania udziału w konkursie z wyprzedzeniem.

W tym roku organizujemy także cykl szkoleń typowo związanych z konkursem, gdzie będziemy rozmawiać wspólnie z Grzegorzem Zalewskim m.in. o strategiach i statystykach - zarówno konkursowych, jak i związanych ze skutecznym handlem na FX poza konkursem - zrobiliśmy takie ćwiczenie m.in. tworząc https://analizator.bossafx.pl/.
Mamy nadzieję w ten sposób zburzyć kilka mitów (jak choćby ten o spreadzie). Być może uda się nam także przekazać poprzez statystyki pewną część wiedzy skutecznych traderów rynku Forex, w tym uczestników poprzednich edycji (ale nie tylko o konkursach będzie mowa). Lista szkoleń dostępna jest tu:
http://bossafx.pl/fx/edukacja/szkolenia/stacjonarne/
Pozdrawiam,
Sebastian Zadora
DM BOŚ

Awatar użytkownika
mah1y
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 669
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:01

Nieprzeczytany post autor: mah1y »

s_zadora pisze:Dokładnie, jeśli dla Pana sensowniejszy wydaje się udział w Rankingu VIP na nieco innych zasadach,
tylko w tej nagrodzie w konkursie vip dodajcie na koncu jeszcze jedno zero, tak na zachete :)

ranking vip to i nagroda powinna byc vip. 8)

wydawaloby sie ze budzet na to macie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2012, 17:22 przez mah1y, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

mah1y pisze:tylko w tej nagrodzie w konkursie vip dodajcie na koncu jeszcze jedno zero, tak na zachete
Jak sam Pan słusznie zauważył, to jedno zero dodatkowo może Pan na tym rachunku ugrać sam. Dopowiem, że kwota startowa w Rankingu VIP nie musi wynosić 10,000 PLN, tylko nie może być mniejsza... Poza tym przygotowaliśmy kilka dodatkowych atrakcji związanych z tym rankingiem, ale wszystko w swoim czasie.
Pozdrawiam,
Sebastian Zadora
DM BOŚ

Awatar użytkownika
mah1y
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 669
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:01

Nieprzeczytany post autor: mah1y »

s_zadora nie bede sie sprzeczal tutaj ale naprawde nie widze wiekszego sensu wplacac 10tys zl zrobic +250% przy duzym ryzyku, zajac drugie miejsce i zgarnac 25tys za ryzyko + 20tys za drugie miejsce. Fakt, jakis tam bonus jest ale po co sie meczyc i stresowac o takie drobne?

pozdrawiam.

ODPOWIEDZ