1% dziennie przez 100 dni

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

Witam, otwieram pierwszy mój dziennik na nawigatorze. Będę go prowadzić na podstawie małego rachunku z depozytem 200$. Rachunek jest już prowadzony od końca zeszłego miesiąca. Codziennie staram się wygenerować minimum 1% dziennie. Wyniki będę zamieszczać codziennie jako screen z rachunku z wynikiem na koniec dnia, zawsze między godziną 20 a 23. Dla testu dziennik ten chce prowadzić przez 100 dni. Aktualny kapitał to 230$, więc jako target 1% dziennie z tego kapitału po 100 dniach powinnam mieć 622$. Jasne, że każdego dnia nie uda się wygenerować równo 1% dziennie, raz może to być więcej raz mniej. Zobaczmy w jakim czasie dojdę do zakładanego targetu i czy się uda, ja zakładam, że tak. Jako zabezpieczenie traktuje cały kapitał, dlatego też kwota jest niewielka. System jakim tu handluje to hedge, gdzie dokładam zlecenia zgodnie z kierunkiem ruchu danej waluty, za każdym razem coraz więcej, więc największym wrogiem dla mnie jest brak ruchów na rynku i spread.

Do podglądania wyników załączam link do myfxbooka http://www.myfxbook.com/members/ania24f ... em/1288697 , ale będę też codziennie pisać i zamieszczać screena z wynikami.

Start: 230$
Cel: 622$
czas: 100dni

jackub

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: jackub »

no to kibicuję

Oskar1979
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2012, 19:10

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: Oskar1979 »

LOL

Moja również trzyma kciuki :-)
Ps. Chętnie się podpenę

Pzdr.,
M.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Mam pytanie - piszesz, że piramidujesz zyski, natomiast MyFxBook pokazuje ujemny zysk w pipsach i dodani w dolarach, co świadczyłoby raczej o tym, że powiększasz stratne pozycje. Czy to jest jakiś błąd w MyFxBook (bo jest ich trochę, np. błędne pokazywanie DD)?

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

Nie piramiduje zysków :)) robię coś takiego, np. kurs idzie w góre to kupuje, jak idzie dalej w góre to zamykam profit, jeśli zaczyna iść w dół to zamiast sl daje sell, ale większa pozycja od poprzedniej. Jeśli kurs wraca się znowu w góre to znowu dokładam większe kupno i tak w kółko, aż kurs wybije się mocniej w którąś strone

jackub

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Oglądalem kiedys video Joseph Nemeth'a o hedgowaniu pozycji, bardzo mi to przypomina twoje tradowanie ... ;-)

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

jackub pisze:Oglądalem kiedys video Joseph Nemeth'a o hedgowaniu pozycji, bardzo mi to przypomina twoje tradowanie ... ;-)
Zrobiłem niedawno na zamówienie EA, które handluje wg tych założeń. https://www.youtube.com/watch?v=R6ZOg1K ... e=youtu.be
Zamawiająca twierdziła, że ma on tylko pomagać w wychodzeniu "z opresji" z minimalnym zyskiem.
Czyżby dziewczyny sobie upodobały tę metodę ? ;)

Marek12578
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 21 lut 2010, 19:27

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: Marek12578 »

Moze wrzucisz screeny z naniesionymi transakcjami na wykres?
Podobno obraz zastepuje tysiac slow.

Awatar użytkownika
aniacfiszan
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 13 sty 2011, 07:08

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: aniacfiszan »

w załączniku screen, może to lepiej zobrazuje samą strategie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
koalafx
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 02 lut 2014, 12:14

Re: 1% dziennie przez 100 dni

Nieprzeczytany post autor: koalafx »

Bardzo fajny strategia! Bede sledzil. Napisz prosze jakie minusy ma ta strategia bo ona sie moze dobrze sprawdzac w konsolidacji ale co bedzie jesli kurs na Edziu np wystrzeli 150 pips i zostana Ci pozycje na minusie ?
Moze rowniez zabraknac depozytu do otwarcia nowych pozycji. Grasz widze na koncie centowym wiec to inna bajka ale jak by ktos gral na normalnym to musi miec spore chyba depo....w naglym trendzie.....?

Maz Twoj lub brat Marcin Ciecielski ( MarcinMC ) znow usrednia do 1 mln wiec to jest troche ryzykowne ale Twoja strategia wyglada jak prawie zloty gral. W kazdym razie kibicuje i sledze watek i jesli mozesz to napisz czy sa jakies minusy. Dzieki!

ODPOWIEDZ