Zero Line żurnal

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
manygridi
Gaduła
Gaduła
Posty: 211
Rejestracja: 09 lut 2010, 14:18

Re: Zero Line żurnal

Nieprzeczytany post autor: manygridi »

jak tam chcesz

Piotr Modry
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 08 sty 2010, 13:56

Re: Zero Line żurnal

Nieprzeczytany post autor: Piotr Modry »

kamilussss pisze:
manygridi pisze:
kamilussss pisze:Witajcie towarzysze trejderzy, zakładam dziennika ponieważ chciałem się z wami podzielić moją koncepcją postrzegania tejże filozofii tradingu, a także uporządkować swoje zagrania i swoje nastawienie mentalne. Jutro wrzucę jakieś analizy a od przyszłego tygodnia lecimy z koksem. Niech moc będzie z wami!!! :mrgreen:
podziel się swoją koncepcją, to będzie można się odnieść do trejdów
powodzenia
A co ja robię, moja koncepcja jest na screenach i w opisach, ZL to nie system, widzę że wszystko co pisał Thorez poszło wpizu!

Nie dygaj jest kilku świetnych ZL'kowców tylko nie zobaczysz najlepszych grających na publicznym forum. Takie rzeczy robi się w zamkniętych grupach. Życzę powodzenia :)

Awatar użytkownika
kamilussss
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:33

Re: Zero Line żurnal

Nieprzeczytany post autor: kamilussss »

Po pierwsze to trader zarabia pieniądze nie strategia.
Po drugie nie umiem ubrać w słowa tego co robię, jedynie mogę to wyrazić na wykresie, a dla tych co myślą że są tajemne systemy w zamkniętych grupach to słodkich snów życzę.
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.

Piotr Modry
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 08 sty 2010, 13:56

Re: Zero Line żurnal

Nieprzeczytany post autor: Piotr Modry »

Jeśli czytałeś co pisał przykładowo Thorez to widziałeś również reakcję ludzi. To teraz przeczytaj proszę jeszcze raz to co napisałem i być może zrozumiesz dlaczego tak jest.

Awatar użytkownika
kamilussss
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:33

Re: Zero Line żurnal

Nieprzeczytany post autor: kamilussss »

Piotr Modry pisze:Jeśli czytałeś co pisał przykładowo Thorez to widziałeś również reakcję ludzi. To teraz przeczytaj proszę jeszcze raz to co napisałem i być może zrozumiesz dlaczego tak jest.
Nie wiem o co ci chodzi, Thorez pisał takim językiem jakim pisał, maksymalnie owijając w bawełnę bo pewnie nie chciał wykład wszystkim kawę na ławę, za każdym razem gdy próbuję spisać na kartce jak mam grać mam mega blokadę, nie da ubrać się rynku w sztywne schematy.
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.

longlay1
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 23 gru 2015, 19:36

Re: Zero Line żurnal

Nieprzeczytany post autor: longlay1 »

I jak? grasz jeszcze coś? Umilkłeś coś szybko...

ODPOWIEDZ