Zażalenie

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

Dla mnie sprawa jest wrecz banalna...

1) Jaki jest wlasciwy problem? czyjas urazona duma czy rzeczywisty problem? (nie pytam z podtekstami bo nie znam sprawy)

2) Jezeli faktyczny problem, nalezy go sprecyzowac i przedstawic potencjalne rozwiazania, w koncu forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum..

3) Porzadek
Porzadek musi byc i to jest proste, jest to forum (z zalozenia) bardziej specjalistyczne i hihi i hahy powinny byc ograniczone do konkretnych dzialow/watkow, ostatnio robi sie (wg. mojej subiektywnej opinii) wlasnie syf, mala liczba watkow merytorycznych i zarazem ciekawych i z tego powodu odchodza naprawde wartosciowi ludzie, a nie z tego ze nie ma jakiegos luzu...(luz jest w offtopie i czasowkach i wystarczy)

4) Analizy, jurnale itp.
Osobiscie nie zagladam tam (jeden z dwoch dzialow gdzie nie zagladam) z prostego powodu..wlasnie dlatego ze (dawno nie patrzylem wiec nie wiem) jest za duzo offtopu, a jako ze cenie swoj czas raczej lubie miec podane konretne informacje..a nie np. udowadnianie kto ma racje albo ze "poleci w dol", tak na prawde to mnie nie interesuje czy poleci w dol czy nie, tylko jak ktos wykonal ciekawa analize i co lepsze mial racje...

Jak ktos chce robic jakies wieksze dywagacje na temat kursow, jakis tam relacji itp. faktycznie powien zalozyc jurnala... jezeli bedzie dobry w tym co robi mysle ze moze powstac o wiele bardziej ciekawy i wartosciowy watek niz dzial analizy.. no i zawsze moze poprosic moda o wyciecie jakis cudzych offtopow w celu przejrzystosci...

No i ostatecznie czasowki..idea "daytrading...." jest wg. mnie rewelacyjna..mozliwosc szybkich analiz itp.zero wartosci dodanej dla przyszlosci..ale jest "pozytek lokalny" i to jest dla mnie roznica miedzy dzialem analiz a czasowkami...z dzialu analiz moge sie nauczyc jakis wartosciowych i ciekawych podejsc..

5) Co tam o matematyce wskaznikach itp.
Sprawa jak zwykle banalna.. ktos moze zalozyc watek wskazniki - interpretacja czy jakolwiek... i tam wklejac wyglad danych wskaznikow ich interpretacje i wzory..(i jak dla mnie offtopy powinny byc wycinane z tego watku...zostaja tylko konkrety) wszystko zalezy od kreatywnosci forumowiczow..

6) Jak zawsze podsumowanie...
Nie narzekajcie tylko dajcie konkretne propozycje,
wskazcie problemy i ich potencjalne rozwiazania,
jak dla mnie forum zabija(nie chodzi mi o liczbe uzyszkdnikow) brak fachowosci i malkontenctwo i brak "konkretnych" watkow, milo wspominam nawet tak "glupie" tematy w offtopicu z jansonem na temat jakie jest prawdopodobienstwo wypadniecia 10 orlow, albo czy otwierajac losowo kierunek pozycji mozna wychodzic do przodu, ale bylo tez duzo bardziej powaznych i konketnych dysput na rozne tematy. A teraz co?
Durne (dla mnie) narzekania jak to zle bedzie z emeryturami itp.
Nedzne systemy, szkolenia na sprzedaz itp.
W programowniu, glownie... "DAJ", juz chyba nikt nie ma ciekawych problemow ktore moglyby byc wyzwaniem i ciekawa sprawa do poglowkowania
W "poczatkach" w kolko te same pytania, nikomu nie chce sie poszukac, naprawde nie trudnych rzeczy...(nie uogólniam na wszyskie posty)
Dzial ogolne nawet test w miare ogolny :) wiec nie jest tak zle
(i tyle mojego zalenia, oczywiscie nie jest tak zle jak pisze, ale to dla podkreslenia tresci ;) )

Ostatecznie, wszystko zalezy od kreatywnosci uzytkownikow, widze duzy potencjal...

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

vindemiatrix pisze:Przykład z drugiej strony Pan o nicku Cugan jeszcze kilka miesięcy temu miał dwa ostrzeżenia gdy wtem jedno znikło w magiczny sposób i nadal bezstresowo może rozwijać swoją radosną twórczość ( według powszechnej opinii jego przewidywania miały trafność -100%, pomijając już to że był w stanie edytować swoje posty po 40 razy w ciągu kilku godzin, całkowicie zmieniając ich sens i dostosowując je do innej sytuacji na rynku ) traktując wątek prognoz jak swoje własne udzielne królestwo.
Jak hiena doskoczy i zagryzie lub pogryzie a zaproponowałem PACE a wątku III Prognozy, komentarze, analizy EUR/USD, ale widzę że nadal coś nie pasi. Może zacznij bytność na tym forum od przeczytania regulaminu to rozwieje Twoje zdziwienie a popem zwróć się MOD-a z zapytaniem.

http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... php?t=8411
REGULAMIN FORUM NAWIGATOR.BIZ
ROZDZIAŁ IV ŚRODKI KARNE
5. Za dobre sprawowanie i przestrzeganie regulaminu Forum użytkownik może uzyskać usunięcie przyznanego mu ostrzeżenia po okresie co najmniej pół roku od daty jego przyznania, nie więcej jednak niż jedno ostrzeżenie w danym miesiącu. Z uzasadnionej przyczyny moderator może odmówić cofnięcia ostrzeżenia.
6. Fakt usunięcia przyznanego ostrzeżenia musi być odnotowany w specjalnym temacie pt. „Usunięte ostrzeżenia” (do wglądu tylko dla grupy moderatorów).


Będę, będę i jeszcze raz będę edytował swoje posty choćby i 500 razy jeśli taka jest potrzeba na to powala mi regulamin i nie będę pisał postów w notatniku żeby je wklejać a dlaczego.
1) mam 47 lat i wzrok już mam nietęgi więc jeśli popełniam błąd to go poprawiam każda poprawka jest odnotowana.
2) wstawiam rysunki czasami je wymieniam i nie zamierzam pozostawić ich w takim stanie jeśli potem dostrzegłem coś co mogłoby być poprawione a nie zostało każda poprawka jest odnotowana
3)odpowiadam na posty użytkowników zwykle w jednym poście w ciągu dnia każda poprawka jest odnotowana
4) wrzucam dane SSI czasami 6 prognoz DailyFX które są publikowane co 2 godz,każda poprawka jest odnotowana

Oglądalność moich rysunków miałem ponad 1000 razy życzę Tobie takich sukcesów na tym forum lub na innym podobnym. Na innym forach np. osiągałem oglądalność moich informacji ponad 300 razy.
Dlatego od oceny jakości i skuteczności prognoz są użytkownicy forum skoro oni występują o przyznanie pochwały a MOD tego nie czyni to albo mnie nie lubi albo wnioskodawcy albo subiektywnie ocenia że taka pochwała się nie należy.
Parodią natomiast jest postawienie ostrzeżenia za prognozę która w 100% się sprawdziła i ludzie na niej zarobili kasę i tu co się okazuje,że albo emocję nadającego karę nie wytrzymały albo jest to objaw wyraźnego antagonizmu w wydaniu vindemiatrix
Sam byłem wnioskodawcą pochwały z szerokim uzasadnieniem i co poszła do kosza bez odpowiedzi MOD-a,a dlaczego poszła chcę wiedzieć dany użytkownik zasłużył na pochwałę bo wypowiedź jego była fachowa.
Jeden napisze parę pierdół i rach-ciach pochwała a drugi napisze fachowo jest wniosek nie daje mu się - pytam się jeszcze raz DLACZEGO!!!
Może do wniosku o pochwałę potrzebny jest jakiś załącznik(?????????).
To samo z ostrzeżeniami na jednych się patrzy przez palce a drugim sypie się z "dwururki".Przykładów jest masę a podobno TEMIDA jest ślepa?.Tylko ze czasami zdejmuje opaskę kto co i dlaczego.
Tak trzymać P.MOD a za chwilę pójdą sobie użytkownicy na inne forum,ale jak doczytałem tu i ówdzie co niektórych to przysłowiowo "wali"
reptile pisze: Udało się go przekonać do journala (nie wiem czyja zasługa) pokazał jak i czym gra i jest ok ... a cugan dalej swoje :wink:
Starliśmy się w wątku I Prognozy, komentarze, analizy EUR/USD poprostowali Cię w wątku III co niektórzy forumowicze a Ty nadal swoje pielęgnujesz chociaż ja Ci w drogę nie wchodzę to szukasz zwady.Pamiętliwy GOŚĆ!!!! Masz aftę na języku z mojego powodu? Kolejny zwolennik cuganonizmu

Weźcie się lepiej do roboty i pokażcie co potraficie bo ja też chciałbym zarobić kasę na Waszych prognozach,albowiem z profesjonalistami mam do czynienia.
Może wystarczy tego dojenia i krytykowania. Zastanawiam się tylko nad jednym jaki jest Wasz CEL Wprowadzić dezinformację na forum,a może komuś służycie a to już inna para kaloszy.

Awatar użytkownika
Piforix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 20 mar 2009, 18:05

Nieprzeczytany post autor: Piforix »

cugan pisze: Zastanawiam się tylko nad jednym jaki jest Wasz CEL Wprowadzić dezinformację na forum,a może komuś służycie a to już inna para kaloszy.
Hikari pisze:Szczerze mowiac przypadek Kerimba mnie zaskoczyl, pomyslalem sobie, ze moze cos innego odegralo role w zbanowaniu tego wspanialego goscia.
Kto sponsoruje to forum :?: :lol:

W życiu nic nie jest za darmo :!:
Nie można działać na szkodę właściciela(eli).
Panowie trzeba pomagać tym 95% ale w czym :D no chyba jasne :D

Edit: Jestem wredny co nie.
GPW w wawie zarobiło miliony. Podsłyszałem takie info i się ośmiałem,
Skąd te miliony :lol: :564:
Ostatnio zmieniony 27 mar 2010, 22:52 przez Piforix, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Piforix pisze:
Kto sponsoruje to forum :?: :lol:

Twierdzisz że forum ma za zadanie prezentować treści które pozwolą brokerom zarabiać ?

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Kto sponsoruje to forum Question Laughing
Jak na mój stan wiedzy to pan google który wyświetla reklamy

Naprawdę śmieszne pytanie, myślicie że jakaś instytucja fin jest sponsorem? Ich płotki nie interesują, oni mają swoje podwórko i swoje zabawki. Poza tym ich celem z reguły nie jest zarobek sam w sobie, ale zabezpieczenie swoich pozycji przed ryzykiem.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Piforix pisze:Kto sponsoruje to forum :?: :lol:
A kto bannery?
Piforix pisze:W życiu nic nie jest za darmo :!:
Nie można działać na szkodę właściciela(eli).
To prawda i można dostać zdrowo po łapach.
Wystarczy spojrzeć tutaj i poaciagnąć wątek
http://www.forex.nawigator.biz/polityka-prywatnosci.php
Ostatnio zmieniony 27 mar 2010, 23:00 przez cugan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Piforix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 20 mar 2009, 18:05

Nieprzeczytany post autor: Piforix »

Cyb pisze:Twierdzisz że forum ma za zadanie prezentować treści które pozwolą brokerom zarabiać ?
Ja tylko mrówka :D
Ja tylko gazeciarz :D
Ja tylko frajer :D

Poznaj swoją wartość.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Trochę dziwią mnie te teorie spiskowe. To że pojawiają się tu banery brokerów jest chyba normalne. Przecież nie będzie się tu reklamować np firma transportowa, bo i po co?

A treści generowane są przez użytkowników więc jak brokerzy mają na nie wpływać ???

Awatar użytkownika
Piforix
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 20 mar 2009, 18:05

Nieprzeczytany post autor: Piforix »

Cyb pisze:A treści generowane są przez użytkowników więc jak brokerzy mają na nie wpływać ???
Nie trzeba wpływać.
Prezesi nie jadają na stołówce z pracownikami to nie dziwi :lol:
Inwestorzy nie rozmawiają z frajerani to też nie powinno dziwić :lol:
Kerimb jest wyjątkiem chyba :think:

Edit:

Wybaczcie koledzy jeśli nie jestem po waszej stronie.
To forum jest naprawdę spoko. Jest to skarbnica wiedzy początkującego i nie tylko.
Jedno jest pewne wszystkim nie dogodzisz, a porządek trzymać trzeba.
Padace wulgarnej zakaz i tyle.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2010, 23:25 przez Piforix, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Chyba najlepszy jest napis
Niezależny serwis pasjonatów rynku Forex
:lol: :lol: :lol:
To jaki wreszcie niezależny czy zależny od linków sponsorów broków etc...
Ostatnio zmieniony 27 mar 2010, 23:16 przez cugan, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ