Zamkniecie pozycji na roznych MT4

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
halunek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 22 wrz 2016, 21:20

Zamkniecie pozycji na roznych MT4

Nieprzeczytany post autor: halunek »

Powiedzmy, ze mam odpalone kilk roznych MT4 i na kazdym otwarte rozne pozycje. Da sie jakos zrobic zeby przy zamknieciu jednej z nich na innych tez sie wylaczyly? Kopiarka nie pomoze raczej bo tu chodzi o samo zamkniecie a nie otwarcie. Podejrzewam, ze bedzie trzeba znaleźć jakis program zaewnetrzny czy cos. ktos cos ojarzy takiego? :D

z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Re: Zamkniecie pozycji na roznych MT4

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

Kopiarki są nie tylko od otwierania pozycji, ale również od zamykania. Chyba że chodzi o kompletnie różne instrumenty lub pozycje przeciwstawne.

halunek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 22 wrz 2016, 21:20

Re: Zamkniecie pozycji na roznych MT4

Nieprzeczytany post autor: halunek »

tak tylko, ze mi chodzi o to zeby te pozycje zmknac wtedy kiedy JA chce, jak odpale kopiarke i na masterze z jakiegos powodu(np duzy spread) zamknie sie pozycja to wtedy n innych kontach automatycznie tez ;/

z6yszko
Gaduła
Gaduła
Posty: 266
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:09

Re: Zamkniecie pozycji na roznych MT4

Nieprzeczytany post autor: z6yszko »

halunek pisze:tak tylko, ze mi chodzi o to zeby te pozycje zmknac wtedy kiedy JA chce, jak odpale kopiarke i na masterze z jakiegos powodu(np duzy spread) zamknie sie pozycja to wtedy n innych kontach automatycznie tez ;/
Daruj, ale teraz napisałeś, jakbyś sam nie wiedział czego chcesz :)
Jeśli pozycje mają zamykać się wtedy, kiedy zdecydujesz, to zamykaj z ręki. Jak będziesz miał ustawioną kopiarkę, to zamknięcie na masterze zamknie pozostałe.

ODPOWIEDZ