XM Group

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
18
35%
Poza paroma minusami są ok
18
35%
Przeciętny
3
6%
Mają wiele wad
2
4%
Stanowczo odradzam
11
21%
 
Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Zapewne zyski można wycofać tylko poprzez tradycyjny przelew bankowy. U większości brokerów tak wyglądają procedury wypłaty profitów.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Sprawdź najnowszą ofertę brokera XM
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
AdamKruchy
Gaduła
Gaduła
Posty: 215
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:28

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: AdamKruchy »

raposo pisze:Zapewne zyski można wycofać tylko poprzez tradycyjny przelew bankowy. U większości brokerów tak wyglądają procedury wypłaty profitów.

Bardzo dziękuję za pomoc.
Obrazek

Awatar użytkownika
pl-samurai
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 453
Rejestracja: 28 maja 2009, 00:36

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: pl-samurai »

Super broker. Wczoraj wszystkie pozycje ze S/L na USD/CAD zamkniete przez blokera ponizej pozycji s/l - batatela 40 pipsow co przy moich 3 lotach to jakies 4000 zl. Gratulacje. Po co w takim razie jest ten s/l jak zamykacie jak chcecie - tylko nie piszcie ze byl duzy ruch cenowy bo u innych brokerow nie tak to dziala.

P.S.
Zlozylem reklamacje - zobaczymy co odpisza bo moja cierpliwosc powoli sie konczy. Przy ruchach, malych tez potrafia zamknac ponizej s/l np. 3/4 pipsy. Ja wiem ze jestem dla nich dawca kapitalu i to nie malego ale prosze...

-- pt 01-09-2017, 16:41 --

... i wszystko jasne. Zlodziejski XM odpisal, ze zamkniecie pozycji jest spowodowane ruchami na rynku.

Tak wiec jezeli chcecie zachowac kapital w XM nie ustawiajcie zadnego s/l lub po prostu zamknijcie konto i przeniescie srodki do uczciwego brokera. XM to zlodzieje - bo inaczej sie tego nazwac nie da. 40 pipsow ponizej S/L - zlodizejska firma i jeszcze takie wytlumaczenie.

-- pt 01-09-2017, 16:43 --

... i jeszcze jedno. Kiedys - ok 2 lata temu mialem podobna sytuacje z brokerem krajowym XTB - wiecie co zrobili? Przeprosili ze ich system nie zamknal pozycji o czasie i uzupelnili saldo do pozycji S/L. Taka jest roznica miedzy zlodziejami a uczciwym brokerem.

Nieśmiertelny Trader

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

pl-samurai pisze:Super broker. Wczoraj wszystkie pozycje ze S/L na USD/CAD zamkniete przez blokera ponizej pozycji s/l - batatela 40 pipsow co przy moich 3 lotach to jakies 4000 zl. Gratulacje. Po co w takim razie jest ten s/l jak zamykacie jak chcecie - tylko nie piszcie ze byl duzy ruch cenowy bo u innych brokerow nie tak to dziala.

P.S.
Zlozylem reklamacje - zobaczymy co odpisza bo moja cierpliwosc powoli sie konczy. Przy ruchach, malych tez potrafia zamknac ponizej s/l np. 3/4 pipsy. Ja wiem ze jestem dla nich dawca kapitalu i to nie malego ale prosze...

-- pt 01-09-2017, 16:41 --

... i wszystko jasne. Zlodziejski XM odpisal, ze zamkniecie pozycji jest spowodowane ruchami na rynku.

Tak wiec jezeli chcecie zachowac kapital w XM nie ustawiajcie zadnego s/l lub po prostu zamknijcie konto i przeniescie srodki do uczciwego brokera. XM to zlodzieje - bo inaczej sie tego nazwac nie da. 40 pipsow ponizej S/L - zlodizejska firma i jeszcze takie wytlumaczenie.

-- pt 01-09-2017, 16:43 --

... i jeszcze jedno. Kiedys - ok 2 lata temu mialem podobna sytuacje z brokerem krajowym XTB - wiecie co zrobili? Przeprosili ze ich system nie zamknal pozycji o czasie i uzupelnili saldo do pozycji S/L. Taka jest roznica miedzy zlodziejami a uczciwym brokerem.
40 pipsów (czterdzieści) czy 4 pipsy(cztery) ? Teraz wiele osób używa piatego miejsca po przecinku...

Zapodaj screena jak możesz.

Awatar użytkownika
pl-samurai
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 453
Rejestracja: 28 maja 2009, 00:36

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: pl-samurai »

Nieśmiertelny Trader pisze:
pl-samurai pisze:Super broker. Wczoraj wszystkie pozycje ze S/L na USD/CAD zamkniete przez blokera ponizej pozycji s/l - batatela 40 pipsow co przy moich 3 lotach to jakies 4000 zl. Gratulacje. Po co w takim razie jest ten s/l jak zamykacie jak chcecie - tylko nie piszcie ze byl duzy ruch cenowy bo u innych brokerow nie tak to dziala.

P.S.
Zlozylem reklamacje - zobaczymy co odpisza bo moja cierpliwosc powoli sie konczy. Przy ruchach, malych tez potrafia zamknac ponizej s/l np. 3/4 pipsy. Ja wiem ze jestem dla nich dawca kapitalu i to nie malego ale prosze...

-- pt 01-09-2017, 16:41 --

... i wszystko jasne. Zlodziejski XM odpisal, ze zamkniecie pozycji jest spowodowane ruchami na rynku.

Tak wiec jezeli chcecie zachowac kapital w XM nie ustawiajcie zadnego s/l lub po prostu zamknijcie konto i przeniescie srodki do uczciwego brokera. XM to zlodzieje - bo inaczej sie tego nazwac nie da. 40 pipsow ponizej S/L - zlodizejska firma i jeszcze takie wytlumaczenie.

-- pt 01-09-2017, 16:43 --

... i jeszcze jedno. Kiedys - ok 2 lata temu mialem podobna sytuacje z brokerem krajowym XTB - wiecie co zrobili? Przeprosili ze ich system nie zamknal pozycji o czasie i uzupelnili saldo do pozycji S/L. Taka jest roznica miedzy zlodziejami a uczciwym brokerem.
40 pipsów (czterdzieści) czy 4 pipsy(cztery) ? Teraz wiele osób używa piatego miejsca po przecinku...

Zapodaj screena jak możesz.
40 pipsow - S/L na 1.26380 a zamkneli 1.25997 - zlodzieje - bo inaczej tego nazwac nie moge. Najlepsze jest to ze tlumacza sie ruchami na rynku. Czyli jakbys mial jakiekolwiek srodki to po prostu ci czyszcza w bialych rekawiczkach konto. Kosmos!

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Zobacz jaki był poślizg w Dukascopy. Prawdopodobnie tutaj też SL by nie zadziałał. Tam gdzie Tobie zamknęło dopiero pojawiła się płynność i dopiero tutaj zostałby zrealizowany SL w ich systemie. Chyba o tą sytuacje chodzi...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
pl-samurai
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 453
Rejestracja: 28 maja 2009, 00:36

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: pl-samurai »

-rookie- pisze:Zobacz jaki był poślizg w Dukascopy. Prawdopodobnie tutaj też SL by nie zadziałał. Tam gdzie Tobie zamknęło dopiero pojawiła się płynność i dopiero tutaj zostałby zrealizowany SL w ich systemie. Chyba o tą sytuacje chodzi...
To sa wlasnie brokerzy wydmuszki.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

pl-samurai pisze:
-rookie- pisze:Zobacz jaki był poślizg w Dukascopy. Prawdopodobnie tutaj też SL by nie zadziałał. Tam gdzie Tobie zamknęło dopiero pojawiła się płynność i dopiero tutaj zostałby zrealizowany SL w ich systemie. Chyba o tą sytuacje chodzi...
To sa wlasnie brokerzy wydmuszki.
Nie, różnica polega na tym, że Dukascopy to broker ECN, a XM od zawsze działa tylko i wyłącznie w modelu Market Maker. Porównywanie tych dwóch sytuacji nie ma najmniejszego sensu.

Ale oczywiście, poślizgi o większej wartości (rzędu kilkudziesięciu pipsów) mogą występować i występują. Szczególnie w okolicy danych makro. News trading to ryzykowny sport :).

O tym decydują już mechanizmy rynkowe, płynność oferowana przez brokera, infrastruktura i sama sytuacja rynkowa. Przykładów nie trzeba daleko szukać. 15 stycznia 2015 r. i poślizgi rzędu kilku-SET pips.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Witam, jak długo mozna czekac na wypłatę? Czekam juz drugi dzien i nic?

Awatar użytkownika
XM-Polska
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 19 lip 2013, 13:56

Re: XM (XEMarkets, Trading Point)

Nieprzeczytany post autor: XM-Polska »

Witam,

Czas w jakim otrzyma Pan wypłatę zalęży oczywiście od metody wypłaty.
Prosimy o kontakt z naszym supportem w celu sprawdzenia dla Pana szczegółów.

Pozdrawiam,
Martyna Sytek
XM Representative
XM - Excellent Execution

ODPOWIEDZ